محمدجعفر حقیقت جو| وقتی یکی از عزیزترین بستگان زندگیت را از دست میدهی روزگار پیرت می کند هرچقدر هم که جوان باشی و جسور…پدر درزندگی تکیه گاهی است راسخ و استوار داشتنش نعمت بزرگی است که اگر قدر ندانیم و از دست برود تمام عمر خود را باخته ایم… شاید بسیاری از شما مرحوم شادروان […]

محمدجعفر حقیقت جو|

وقتی یکی از عزیزترین بستگان زندگیت را از دست میدهی روزگار پیرت می کند هرچقدر هم که جوان باشی و جسور…پدر درزندگی تکیه گاهی است راسخ و استوار داشتنش نعمت بزرگی است که اگر قدر ندانیم و از دست برود تمام عمر خود را باخته ایم…

شاید بسیاری از شما مرحوم شادروان جانباز و رزمنده و بسیجی مخلص 8سال دفاع مقدس فتح اله حقیقت جو را به خوبی بشناسید.،وی متولد1317فرزند ملا محمد مدرس و معلم مکتب خانه ی قدیم داریون بود.

haghighatjofatthollah

مرحوم فتح اله حقیقت جو فردی با ایمان متدین و دلسوز مردم و منطقه داریون بود که چه در زمان قبل از انقلاب و چه بعد از انقلاب خدمتهای صادقانه و خالصانه ای برای مردم این منطقه در سمت عضو خانه ی انصاف آن زمان و شورای اسلامی بعد از انقلاب انجام داده بود.

مداح و ذاکر اهل بیت و موذن همیشگی مساجد بود قرآن را با صوت زیبا و دلنشین میخواند تمام شاهنامه فردوسی را از حفظ بود هیچ گاه از نماز و کتاب خواندن غافل نمیشد کتابخانه اش پر بود از کتابهای دینی و مذهبی و تاریخی گاهی هم شعر می سرود.

ایشان یکی از پایه های اصلی بسیج داریون محسوب میشد که از فعالان عرصه ی حوزه های مقاومت نیز بود در زمان جنگ تحمیلی نیز زمانی که توسط نیروهای صدام شیمیایی زده بودند با گذشت و فداکاری ماسک خود را به صورت جوانی بسته بود که همان جا،هم موج انفجار اورا گرفته بود هم ریه ها و دستگاه تنفسی اش مختل شده بود.

بعداز جنگ و دوران بازنشستگی اش در منطقه خالد آباد مشغول به باغبانی شد و درخت های زیتون و انگور بیشماری را پرورش داد.

سرانجام در هفدهم اردیبهشت ماه نود و پنج به خاطر توده های بدخیم سرطانی که ریه ها و کبدش را از کار انداخته بود جان به جان آفرین تسلیم کرد.

 روحش شاد یادش گرامی باد.