یوسف بذرافکن|  روز دوشنبه ۱۸مرداد ۱۳۹۵ است یکی از روزهای تعطیلات تابستانی؛ برای اینکه از نحوه گذران اوقات فراغت دانش آموزان مطلع شوم به کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون رفتم . تعدادی کودک و نو جوان در حیاط کانون مشغول بازی بودند . به سراغ آنها رفتم با هم سلام و احوال پرسی کردیم […]

یوسف بذرافکن|

 روز دوشنبه ۱۸مرداد ۱۳۹۵ است یکی از روزهای تعطیلات تابستانی؛ برای اینکه از نحوه گذران اوقات فراغت دانش آموزان مطلع شوم به کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون رفتم .

تعدادی کودک و نو جوان در حیاط کانون مشغول بازی بودند . به سراغ آنها رفتم با هم سلام و احوال پرسی کردیم . حیاط کانون چمن مصنوعی شده بود . بچه ها می گفتند : ما هر روز صبح به غیر از جمعه ها از ساعت ۸تا ۱۱ برای بازی فوتبال و پینگ پنگ به کانون می آئیم .

kanoon

کانون تا کنون از ما هیچ شهریه ای دریافت نکرده است ولی در کانون فقط فوتبال و پینگ پنگ برگزار می شود . چند نفر از آنها گفتند : ما برای فوتبال هفته ای یک تا دو روز به سالن ورزشی شهر داریون هم می رویم در آنجا آقایان روشن قنبری و جواد بذرافشان مربی ما هستند . از آنها پرسیدم کدامیک از شما در کلاس های مجتمع فرهنگی شرکت می کنید ؟ کسی دستش را بالا نکرد ! آنها می گفتند آقای مهری و آقای قاسم صفری برای ما زحمت می کشند . دستشان درد نکند . خدا قوتشان بدهد .