جهانبخش خورشیدی| نمیدونم آیا مسئولین و مردم برخی از استانها .شهرها وحتی تعدادی از روستاها مهره مار دارند؟ چگونه هست که در شهرهای کوچک که به مراتب شاید دارای یک تیم فوتبال هستند ما شاهد افتتاح و بهره برداری از استادیوم های به روز با چمن فوق العاده هستیم ولی داریون که بقولی دارای ۳۰۰تیم […]

جهانبخش خورشیدی|

نمیدونم آیا مسئولین و مردم برخی از استانها .شهرها وحتی تعدادی از روستاها مهره مار دارند؟

چگونه هست که در شهرهای کوچک که به مراتب شاید دارای یک تیم فوتبال هستند ما شاهد افتتاح و بهره برداری از استادیوم های به روز با چمن فوق العاده هستیم ولی داریون که بقولی دارای ۳۰۰تیم هست وتیم های ریشه داری مثل اتحاد وعقاب باسابقه بیش از سی سال دارد هنوز یک زمین فوتبال حتی با ابعاد استاندارد ندارد.

chamandaryon

باعث تعجب هست روستاهای مانند ننادگان ، از توابع بخش مرکزی شهرستان فریدن در استان اصفهان . روستای قروچای از توابع شهرستان دهگلان کردستان. روستای توتنده در شهرستان دنا دراستان کهکلویه وبویراحمد.روستای فخرآور از توابع گناوه استان بوشهر.روستای تلخو ازاستان بوشهر.روستای چشمه پهن از توابع شهرستان ملکشاهی و استادیوم ورزشی روستای هزارانی از توابع شهرستان آبدانان.روستای آسمان آباد ایلام.روستای اورامانات در پاوه.روستاهای بخش اشکنان لامرد.وروستاهای دیگر که دربرخی از این روستاها زمین فوتبالی اصلا وجود نداشته وگاها طی دوسال عملیات خاکبرداری وساخت زمین چمن با اعتباری بین ۱۰۰تا۲۰۰میلیون تومان به اتمام رسیده است.

این مسئله هم باید مدنظر قرار بگیرد که تلاش ها وپیگیری های مردم همراه با مسئولین باعث شده که الان روستاهای فوق دارای زمین چمن طبیعی ویا مصنوعی باشند.

به نظر می رسد تا حالا مردم و ورزشکاران داریون آنچنان تلاشی در شناساندن وضعیت زمین فوتبال شهرخود به مسئولین ورزش کشور نکرده اند.

بسیاری از همین دوستان ورزشکار می توانستند با گرفتن گزارش تصویری از شرایط زمین فوتبال داریون وارسال به برنامه های ورزشی صدا وسیما ازجمله برنامه ۹۰ .قدم محکمی جهت آباد کردن این زمین بردارند که متاسفانه به هردلیلی اینکار انجام نشده است.

telegram-0