دکتر الله داد زارعی اول مهرماه سال 1351 در داریون متولد شد. او دوران ابتدایی را در دبستان شهید شکوهی داریون گذراند. زارعی دوره راهنمایی را در خرم آباد و تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان ابوذر شیراز به انجام رساند. او پس از دوران متوسطه به خدمت مقدس سربازی رفت و پس از آن […]

دکتر الله داد زارعی اول مهرماه سال 1351 در داریون متولد شد. او دوران ابتدایی را در دبستان شهید شکوهی داریون گذراند.

زارعی دوره راهنمایی را در خرم آباد و تحصیلات متوسطه خود را در دبیرستان ابوذر شیراز به انجام رساند.

زارعی2

او پس از دوران متوسطه به خدمت مقدس سربازی رفت و پس از آن در اداره برق داریون مشغول به کار شد.

دکتر زارعی در تصمیمی مهم به جهت ادامه تحصیل مهاجرت را برگزید و سال 1378 به کشور انگلستان رفت.

زارعی1

او درباره تحصیلات خود به داریون نما می گوید: تحصیلات لیسانس،  فوق لیسانس و دکترا  را در کشور انگلستان گذراندم و در حال حاضر مشغول تحقیق در زمینه پوکی استخوان در دانشگاه واشنگتن  سنت لوییس در میزوری، امریکا هستم.

دکتر زارعی در توضیح بیشتری درباره تحصیلات دوران دانشگاهی اش می گوید: من مدرک لیسانسم را با تز تحقیق آلزایمر، بین سالهای 2003 تا 2006 از دانشکده پزشکی دانشگاه بیرمینگهام اخذ کردم.

زارعی4

دوران فوق لیسانس را از دانشگاه لندن و بین سالهای 2006-2007 با تز تحقیق سرطان سینه پایان بردم.

زارعی می افزاید: مدرک دکترایم را از دانشگاه آکسفورد بین سالهای 2011-2015 با تز تحقیق آرتروز زانو و لگن  و پوکی استخوان دریافت کردم.

زارعی3

دکتر زارعی همانگونه که در ابتدای مطلب هم اشاره شد در حال حاضر مشغول تحقیق در زمینه پوکی استخوان در دانشگاه واشنگتن  سنت لوییس در میزوری، امریکا است.

برای این داریونی موفق بهترین ها را آرزو داریم و امیدواریم او در سفرهایی که سالانه به داریون دارد مردم محروم این منطقه را از دانش پزشکی خود بی بهره نگذارد.

 telegram-0