زمان خیلی زیادی به پایان دوره شورای اسلامی شهر و روستاها باقی نمانده است. به گزارش داریون نما انتخابات پنجمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران (۱۳۹۶) در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد. داوطلبان ‌برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا می‌توانند از تاریخ […]

زمان خیلی زیادی به پایان دوره شورای اسلامی شهر و روستاها باقی نمانده است.

به گزارش داریون نما انتخابات پنجمین دورهٔ شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران (۱۳۹۶) در ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد.

داوطلبان ‌برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا می‌توانند از تاریخ 30 اسفندماه سال جاری تا 6 فروردین‌ماه سال 96 نسبت به ثبت‌نام و شرکت در انتخابات شوراها اقدام کنند.

طی دوره ها و سالهای گذشته هیچ عکسی از جلسات شورای شهر داریون در رسانه ها منتشر نشده بود. این عکس اولین تصویر در این زمینه است.

کاندیداهای نهایی پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا به مدت 7 روز مهلت تبلیغات دارند که زمان تبلیغات آنها از 21 تا 27 اردیبهشت‌ماه تعیین شده است.

سایت داریون نما بر اساس رسالت رسانه ای خود این بار قصد دارد عملکرد شورای اسلامی شهر داریون را زیر ذره بین مردم به نقد بگذارد.

شهروندان داریونی می توانند نظرات خود را درباره عملکرد اعضای شورای اسلامی دور چهارم(اعضا فعلی) با نوشتن دیدگاه در بخش دیدگاه های همین مطلب اعلام کنند.

قطعا مردم بهترین داوران برای عملکرد شورا هستند و آنان می توانند درباره منتخبان خود قضاوتی عادلانه داشته باشند.

نکته مهم:  نظراتی که حاوی توهین به فرد یا افراد و مسوولین باشد منتشر نخواهد شد پس چه بهتر است منصفانه عملکرد اعضای شورای شهر خود را نقد کنیم.

داریون نما به عنوان رسانه ای بی طرف و غیر وابسته تمامی نظرات مخالف و موافق را به شرط عدم توهین به افراد در بخش دیدگاه ها منتشر می کند. ضمن آن که این نظرات در پست جداگانه ای در سایت و کانال داریون نما نیز منتشر خواهد شد.

نظرسنجی داریون نما هم اکنون در صفحه اینستاگرام داریون نما نیز برقرار است.