سهیل شمس| سلام بر آتش نشانان و امدادگران غیور و فداکار ایران… ما داریون نمایی ها نهایت تاسف و تاثر خود را نسبت به وقوع حادثه ی تلخ و ویرانگر ساختمان پلاسکو تهران اعلام می داریم و با قلبی آکنده از غم و اندوه در این عزای عمومی سوگ نشین عزیزان سفر کرده، هم شهدای […]

سهیل شمس|

سلام بر آتش نشانان و امدادگران غیور و فداکار ایران…

ما داریون نمایی ها نهایت تاسف و تاثر خود را نسبت به وقوع حادثه ی تلخ و ویرانگر ساختمان پلاسکو تهران اعلام می داریم و با قلبی آکنده از غم و اندوه در این عزای عمومی سوگ نشین عزیزان سفر کرده، هم شهدای آتش نشان و هم شهدای دیگر این حادثه ی غمبار هستیم.

دست نیاز به سوی خداوند بی نیاز می گشاییم و از صمیم قلب دعا می کنیم برخی از دلاور مردان و جان بر کفان آتش نشان و سایر گرفتار شدگان در زیر آواری از آهن و خاک و آتش و خون ، زنده باشند و به آغوش خانواده های گرامیشان باز گردند. انشاالله.

atashneshan

ما داریون نمایی ها نیز به نوبه خود مثل همه ی مردم عزیز ایران، به وجود آتش نشانان و سایر امدادگرانی که هم چنان بی وقفه و مستمر در تلاشند تا با خاکبرداری از ساختمان فرو ریخته و شعله ور پلاسکو از وضعیت گرفتار شدگان در زیر انبوه آوار اطلاع کسب کنند، افتخار می کنیم و برای سلامتی و موفقیتشان دعا می کنیم.

به خانواده ی داغ دیدگان این حادثه ی غم بار تسلیت می گوییم و از خداوند منان برای شهدا، اجر جزیل و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت داریم.

امیدواریم با تلاش بی وقفه ی آتش نشانان و امدادگران و مسئولین ذی ربط و دعای خیر مردم عزیز ایران، به زودی مراحل خاکبرداری و جست و جوی گرفتار شدگان پایان پذیرد و در میان این همه غم و اندوه با خبر زنده بودن عده ای از این عزیزان کمی از درد و آلام این حادثه کاهش یابد.

در پایان، شهادت عزیزی که در بیمارستان به درجه رفیع شهادت رسید و دو شهید بزرگواری که پیکر بی جانشان از زیر آوار بیرون کشیده شد، را گرامی می داریم و با بازماندگان این عزیزان اعلام همدردی می کنیم و برای مجروحان و آسیب دیدگان این حادثه، آرزوی سلامتی عاجل و بهروزی کامل داریم.

http://daryonnama.ir/wp-content/uploads/telegram-0.jpg