حتی شهردار کلان شهری به بزرگی تهران که پایتخت ایران است نیز روزهاست انتخاب شده و رسما کارش را آغاز کرده است.   می شود گفت اغلب شهرهای کشورمان شهرداران خود را شناخته اند در این میان اما ظاهرا انتخاب شهردار داریون هنوز اندر خم یک کوچه است. این درست که از زمان فعالیت رسمی […]

حتی شهردار کلان شهری به بزرگی تهران که پایتخت ایران است نیز روزهاست انتخاب شده و رسما کارش را آغاز کرده است.

 

shahrdar

می شود گفت اغلب شهرهای کشورمان شهرداران خود را شناخته اند در این میان اما ظاهرا انتخاب شهردار داریون هنوز اندر خم یک کوچه است.

این درست که از زمان فعالیت رسمی شورای شهر جدید زمان زیادی نمی گذرد اما آیا اعضای شورای اسلامی شهر داریون نمی توانستند در جلسات غیر رسمی بر سر انتخاب یک شهردار خوب و کارکشته به تفاهم برسند؟

shora

آیا اعضای محترم شورای اسلامی شهر داریون نمی توانستند مانند خیلی از شهرهای بزرگ و کوچک مثل تهران و شیراز و خاوران و کامفیروز و… رایزنی هایشان را انجام دهند و با گزینه های مورد نظرشان مذاکره کنند تا شهر داریون در انتخاب شهردار همچنان بلاتکلیف نباشد؟

خوشبختانه اعضای شورای شهر داریون جملگی جوان و تحصیلکرده هستند و توانایی های بالایی دارند.

قضاوت درباره آنان هنوز خیلی زود است و به گذر زمان نیاز دارد اما داریون نما نیز به عنوان تنها رسانه رسمی منطقه داریون وظیفه خود می داند مسایل مختلف شهر و منطقه داریون را مطرح کرده و به چالش بکشد.

آرزو می کنیم شهردار جدید داریون به زودی انتخاب شود.