شهردارجدید و شورای اسلامی شهر داریون با امام جمعه منطقه داریون دیدار کردند. خبرنگار:روح الله قربانی| به گزارش داریون نما در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین اسدی امام جمعه منطقه داریون از حضور پرسنل شهرداری ،شهردار و شورای شهر تقدیر و تشکر کرد و انتخاب عبادالله زارعی را به عنوان شهردار داریون به وی […]

شهردارجدید و شورای اسلامی شهر داریون با امام جمعه منطقه داریون دیدار کردند.

خبرنگار:روح الله قربانی|

به گزارش داریون نما در ابتدای این دیدار حجت الاسلام والمسلمین اسدی امام جمعه منطقه داریون از حضور پرسنل شهرداری ،شهردار و شورای شهر تقدیر و تشکر کرد و انتخاب عبادالله زارعی را به عنوان شهردار داریون به وی تبریک گفت.
نماینده ولی فقیه درمنطقه داریون در ادامه افزود:وظیفه همه است که به شهردار جدید داریون کمک کنند که اگر موفق شوند مجموعه شهرداری و شورا موفق خواهند بودو اگرهم خدای ناکرده موفق نشوند یا کارشکنی های صورت گیرد یا خودشان از نظر مدیریتی دچار تزلزل شوند ضربه آن را شهر و مردم متحمل می شوند.

asadi shahrdar
وی گفت:شما دوستانی که سابقه کار در شهرداری دارید و داریون را می شناسید نقاط ضعف و قوت را به عنوان مشاور امین و دلسوز در اختیار این بنده خدا بگذارید تا شهردار هم بتواند با دلگرمی کارهایش را انجام دهد.
حجت الاسلام اسدی افزود:شهردار هم مثل ما چند صباحی مهمان هستند و این میز و صندلی به کسی وفا نداردو به قول دوستان عقد اخوتی با کسی نبسته است
وی گفت: از اول با دید بد به این بنده خدا نگاه نکنیم و بگویم این کار نمی کند این خوب نیست باید به او میدان بدهیم و با پشتوانه کارکنان شهرداری و حمایت شورا قطعا موفق می شود ضمن این که ماباید به اندازه توان شهرداری از او توقع داشته باشیم
وی در پایان افزود: این شهر دارای مشکلات زیادی است و می طلبد شهردار و شورا با نمایندگان مجلس شورای اسلامی ارتباط داشته باشند و آنها را به داریون دعوت کنند که ان شالله ازطریق آنها بتوانیم منطقه داریون را به بخش تبدیل کنیم.
بعد از سخنان امام جمعه منطقه داریون، زارعی شهردار داریون گفت:اتحادی که شما فرمودید بین مردم و بین شورا اسلامی شهر ایجاد شود ما خدمت رسیدیم از ارشاد حضرتعالی استفاده کنیم.
وی افزود:قطعا مسیرهای که ما می رویم شاید بعضی از مسیرها را ناخودآگاه اشتباه برویم که قطعا نیاز به تذکر است و با جان و دل خواهیم پذیرفت.
شهردار داریون در ادامه گفت:اعضای شورای اسلامی افراد بسیار خوبی هستند و ما یک جلسه بعد از تشکیل شورا داشته ایم که این هم بابت بررسی مشکلات مردم بوده و شورا دارای دیدگاه خوبی است و هدفشان کمک به مردم است.
وی افزود:شهرداری دارای درامد پایدار نیست که باید ایجاد شود و قطعا پیگیر هستیم هم دنبال دریافت تسهیلات با بهره کم ،هم با کمک شورای اسلامی مطالبات خود از تمام ادارات را وصول خواهیم کرد.