تربر جعفری

برگزاري مراسم ارتحال امام راحل و ميلاد حضرت علي(ع) در تربر جعفري

خبرنگار:احمدرضا ارج زاده/

به مناسبت رحلت حضرت امام خمینی(ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران وهمچنین میلاد با سعادت مولای متقیان امام علی (ع) مراسم ویژه ای یکشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشا با حضور پرشور اهالی در مسجدالمهدی روستای تربر جعفری برگزار شد.

به گزارش داريون نما این مراسم با سخنرانی غربب شاهی امام جماعت روستا آغاز شد .وی با تبریک میلاد با سعادت حضرت علی (ع)و روز پدر و همچنین تسلیت به مناسبت رحلت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(ره) به تمامی پیروان سخنرانی خود را شروع کرد. غریب شاهی با اشاره به مصادف شدن قیام 15 خرداد و میلاد با سعادت مولای متقیان به بیان سیره عملی امام خمینی پرداخت.

وي  گفت:اراده و اعتماد به نفس امام خمینی باعث پیروزی انقلاب بر رژیم طاغوت شده است. غريب شاهي با بیان تفاوت میان انسان و حیوان تصریح کرد: این اراده انسان است که باعث برتری انسان نسبت به حیوان می شود که این اراده با توصل به اهل بیت و توکل به خداوند متعال که هردو باعث تقویت تقوا می شوند، بوجود می آید. امام جماعت روستا با بیان سخنی از مقام معظم رهبری :”انقلاب کردن آسان است حفظ انقلاب مشکل است” اظهار داشت : ما هر ساله مراسمی به مناسبت رحلت آن پیر فرزانه برگزار مي كنيم تا تجدید پیمانی با بنیان گذار این انقلاب داشته باشیم وبگوییم ای امام تا دم مرگ از تفکر و اندیشه والایت حمایت می کنیم.

غریب شاهی همچنین با اشاره به رعایت حجاب توسط خواهران در جامعه تاکید کرد : خواهران با رعایت حجاب و نگهداشتن عفت باعث تداوم این انقلاب و دین مبین اسلام می شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سایت داریون نما متعلق به تمام منطقه است و باید تمام فعالتهای منطقه را پوشش دهد و از تمام روستا ها خبر نگار داشته باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن