داريون نماهمه

رونمايي ازنسخه جديد داريون نما

راستش قصد داشتيم اين نسخه جديد سايت داريون نما را كه اكنون شما مشاهده مي كنيد همزمان با 31 شهريورماه سالگرد تولد داريون نما رونمايي كنيم. اما به دليل اينكه برخي از كاربران در استفاده از پوسته قبلي با مشكلاتي روبرو شده بودند تصميم گرفتيم همين حالا اين كار را انجام دهيم و نسخه جديد را رونمايي كنيم.

مشاهده نسخه قبلي در مرورگرهاي اكسپلوره با مشكلاتي همراه بود كه كاربران نمي توانستند به صورت كامل سايت داريون نما را مشاهده كنند اما خوشبختانه نسخه جديد داريون نما در تمامي مرورگرها به راحتي و بدون كمترين مشكلي ديده مي شود.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام علیکم شاید باور نکنید در این چند سال اخیر چیزی به اندازه ی این سایت وزین و پر بار داریون نمامن را خوشحال نکرده است در این دنیای فانی هر کسی از چیزی خو شحال می شود ،یکی از پول دار شدن دیگری از منزل جدید و آن دیگری از اتومبیل نو و پیشرفته ،اما خداو کیلی ما معلمین از مو فقیت و پیشرفت نوجوانان و جوانان این سرزمین خوشحال می شویم . از این که می بینم این سایت هر روز بهتر و بهتر می شود آن قدر خوشحال می شوم که حد و اندازه ندارد به امید آنکه نام داریون عزیز و سایت داریون نما در سراسر ایران طنین انداز شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن