از نکات جالب این هفته می توان به فقر گلزنی اشاره کرد چرا که در چهار بازی تنها 6 گل از خط دروازه ها گذشت اما بازار کارت داوران همچنان گرم بود.

خبرنگار:علی مختاری|
هفته سوم مسابقات فوتبال منطقه داریون (جام شهدا) جمعه 23 اسفندماه با انجام دیدار هایی حساس پیگیری شد که طی آن نتایج جالبی رقم خورد.
از نکات جالب این هفته می توان به فقر گلزنی اشاره کرد چرا که در چهار بازی تنها 6 گل از خط دروازه ها گذشت اما بازار کارت داوران همچنان گرم بود.
داوران دراین دیدارها ۱۵بار کارت زرد را از جیب خود بیرون آوردند و به یک بازیکن نیز کارت قرمز نشان دادند.
در اولین دیدار این هفته تیم  ستارگان تربرجعفری با نتیجه یک بر صفر تیم عرشیا را مغلوب کرد.حسین جوکار تنها گلزن این دیدار بود.
در این بازی پربرخورد و خشن ،محمد یعقوب زاده،علی یعقوب زاده و حسن یعقوب زاده از ستارگان جعفری صاحب کارت زرد شدند.
علی زارع،محسن زارع،سجادکشاورز،اسماعیل قربانی و فرهاد کشاورز از تیم عرشیا کارت زرد گرفتند. ضمن اینکه حسین محترم نیز از همین تیم کارت قرمز دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد.
قضاوت این دیدار بعهده کمال زارعی به کمک محرم ارجی و صابر بذرافشان بودند.
در دیدار دوم میثاق لابیشه با تک گل اسدالله جمشیدی تیم پاس جعفری را با شکست بدرقه کرد.در این دیدار علیرضا بذرافشان و جلیل خسروی از میثاق لابیشه کارت زرد دریافت کردند.
روشن قنبری با کمک مهدی برنجی و صابربذرافشان قضاوت این بازی را بعهده داشتند.
در بازی حساس سوم شهدای لابیشه با گلهای عیسی بذرافکن و ولی الله جمشیدی تیم  پرسپولیس دیندارلو را شکست داد. بهنام جمشیدی از لابیشه نیز کارت زرد دریافت کرد.
قضاوت این دیدار بعهده مجتبی کشاورز به کمک محمدرضا کشاورز و مصطفی کشاورز بود.
در بازی پایانی از هفته سوم تیم های میثاق جعفری و انقلاب نوین جعفری به مصاف هم رفتند که در پایان ۹۰دقیقه تلاش به تساوی یک بریک رضایت دادند .
احمدجوکار و سیدحسین نظری به ترتیب گلزان میثاق و انقلاب نوین بودند.
اسماعیل جوکار،سعیدجوکار و احمد جوکار هر سه از میثاق صاحب کارت زرد شدند ضمن اینکه حسین نظری هم اخطاری تیم انقلاب نوین بود.
سیاوش شیروانی به کمک  مهدی برنجی و صابر بذرافشان این دیدار را سوت زدند.