حالا با پشت سر گذاشتن بیش از ۹۴۰ روز و شب با داریون نما، پس از این همه فراز و نشیب، رسیده ایم به نقطه، سرخط… با بهاری دیگر و آغازی بهتر.

جلیل زارع|

دومین بهاری است که اگر عمری باقی باشد، می خواهم با داریون نما تجربه اش کنم. برخی از کاربران، سومین بهار.

چیزی حدود دو سال و نیم از عمر این فضای مجازی وزین می گذرد. روز و شب های خوبی را با آن داشته ایم. برخی لحظاتش هم تلخ بوده است. وقتی خبر تاسف بار تصادف هایی را می شنیدیم و یا در سوگ عزیزی از بستگان یکی ازکاربران می نشستیم. که امیدوارم دیگر شاهد چنین وقایع تلخ و ناگوار نباشیم و دیگر بار، ابر غم بر صفحات این فضای مجازی سایه نیفکند.

ورودی شهر داریون بهار 92

در همین سایت، تولد برخی از کاربران عزیز را تبریک گفته ایم. خبر راه یابی کودکان و نوجوانانمان در مدارس نمونه و تیزهوشان و درخشش و موفقیت جوانانی هم چون محمدرضا بردبار در بهترین مجامع علمی و دانشگاهی را شنیده ایم. دانش آموزان کوشا و تلاش گرمان در موسسات علمی راه یافته و در راه پیشرفت بیش تر، گام نهاده اند. شاهد تودیع اعضای شورا و شهرداران و معارفه ی برخی دیگر بوده ایم.

از مشکلات و معضلات و مطالبات منطقه ی محروم داریون و مردم مظلوم آن گفته ایم. مطالب اعضای هیات تحریریه و خبرنگاران و دیدگاه های کاربران عزیز را به نقد کشانده ایم. خبرنگاران عزیز، خبرهای ورزشی و اجتماعی و سیاسی و… را نقل کرده اند. با زبان و قلمی که عاجز از توصیف ایثار، ایمان، پایمردی و رشادت ها بوده است از شهدا ی عزیز و خانواده های معزز آنان گفته و شنیده ایم.

به یادآوری خاطرات گذشته های دور و نزدیک خود پرداخته ایم. داستان های بلند و کوتاهی را بر صفحات این فضای مجازی نگاشته ایم. دل نوشته هایی را قلم زده ایم. گاهی نیز با دوربین طنز، به برخی از وقایع، نگاه کرده ایم. مدیر سایت و برخی مسئولین را زیر ذره بین برده ایم. نظر سنجی ها داشته ایم. هنرمندانی را معرفی کرده ایم. مسابقاتی را به مرحله ی اجرا گذاشته ایم.

نماهنگ های زیبایی از برف و باران گرفته تا مراسم هایی مثل وداع با شهدای گمنام را به نمایش در آورده ایم. گزارش ها و گفت و گوها و اخبار گوناگون و متنوعی را منتشر کرده ایم. اولین و دومین زاد روز داریون نما را جشن گرفته ایم.

و دردسرتان ندهم، هر چه دل تنگمان می خواسته نوشته، گفته و شنیده ایم و حالا با پشت سر گذاشتن بیش از ۹۴۰ روز و شب با داریون نما، پس از این همه فراز و نشیب، رسیده ایم به نقطه، سرخط… با بهاری دیگر و آغازی بهتر.

پس بیایید با هم و برای هم در جمع صمیمی داریون نمایی ها به استقبال بهار برویم. من دیگر چیزی نمی گویم. شما بگویید ! دست به قلم شوید و از بهار بگویید ! بهار طبیعت؛ بهار دل های پاک و با صفا؛ بهار زندگی های زیبا… از رویش و تحول بگویید ! از شور و نشاط، شادمانی و سرور، شعور و معرفت و از جشن نیکوکاری مردم فهیم و آگاه منطقه و دستگیری از آنان که چشم انتظار و دست نیازشان بعد از خدا، به سوی ما بندگان خداست.