نکته قابل تامل اینکه در هفته ای که تیم ها بازی خود را بردند و سه امتیاز شیرین بدست آورند اما اخلاق را باختند تا خاطره شیرینی برد آنها به تلخی تبدیل شود

خبرنگار:علی مختاری|

 هفته دوم  مسابقات فوتبال منطقه داریون (یادواره شهدا) با انجام چهاردیدار حساس پیگیری شد که طی آن تیم های انقلاب نوین تربرجعفری ،پاسارگاد لابیشه ،عرشیا و امید لابیشه بر حریفان خود غلبه کردند.
به گزارش داریون نما در بازی نخست ،تیم پرسپولیس دیندارلو با نتیجه دو بر یک نتیجه را به تیم انقلاب نوین تربرجعفری واگذار کرد،عباس علیزاده و حسن جوکار برای انقلاب نوین و باس فریدونی نیز تنها گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

سعید کشاورزی و رضا رحیمی از پرسپولیس کارت زرد و علیرضا فلاح هم از این تیم کارت قرمزدریافت کردند. مصطفی جوکار،حامدجوکار،عباس علیزاده،روح الله جوکار از انقلاب نوین از داور مسابقه کارت زرد دریافت کردند ضمن اینکه عبدالله جوکار نیز کارت قرمز دریافت کرد.
قضاوت این دیدار بعهده محمدرضا کشاورزبه کمک مصطفی کشاورز و محمدجوکار بود.
در دیدار دوم پاسارگاد لابیشه با گلهای عباس ارجی و حمید ارجی بر وحدت جعفری چیره شد،قاضی میدان به هادی بذرافشان از پاسارگاد و مصیب جوکار از وحدت جعفری کارت قرمز نشان داد.
روشن قنبری به کمک محمدرضا کشاورز و مهدی برنجی این دیدار را سوت زدند.
در دیدار حساس و نفس گیر سوم تیم عرشیا به لطف تیم داوری و با نتیجه خفیف دوبریک تیم  شهدای دودج را مغلوب کرد.
گل شهدای دودج توسط اصغر اکبری و گلهای عرشیا نیز توسط سجادکشاورز و مهدی کشاورز به ثمر رسید.
هادی برنجی ،مهدی مختاری ،جوادموسوی و اکبر زراعی از شهدای دودج کارت زرد دریافت کردند.
سجاد کشاورز از عرشیا کارت زرد و مهدی کشاورز نیز بعلت توهین به قاضی میدان با کارت قرمز مواجه شد.
در بازی پایانی هفته دوم ،امید لابیشه با تک گل کاظم بذرافشان ستارگان جعفری را از پیش روی خود برداشت عباس بذرافشان و محمدرضا ارجی از امید لابیشه هم از قاضی میدان کارت زرد دریافت کردند.
نکته قابل تامل اینکه در هفته ای که تیم ها بازی خود را بردند و سه امتیاز شیرین بدست آورند اما اخلاق را باختند تا خاطره شیرینی برد آنها به تلخی تبدیل شود و باید دید در هفته های اتی که بازیها حساس تر خواهند شد چه اتفاقاتی خواهد افتاد.