جلسه شورای اسلامی شهر داریون عصر یکشنبه ۱۸آبانماه ساعت ۱۶و۳۰ دقیقه با حضور اعضاء شورا ، جهانپور رستم پور شهردار ، و همچنین احمدی معاون فنی شهرداری داریون در محل دفتر این شهرداری برگزار شد.

خبرنگار:روح الله قربانی|

به گزارش داریون نما  در این جلسه مریم جهاندیده رییس شورای اسلامی شهر داریون ضمن تسلیت به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی از پی گیری و زحمات امام جمعه منطقه داریون ،بخشدار بخش مرکزی ،شهرداری،نیروی انتظامی ،پلیس راهنمایی و رانندگی،بسیج،هیئت امناءامامزاده ابراهیم و هیئت های مذهبی که در هر چه با شکوه تر برگزار شدن عزاداری سرور و سالار شهیدان در روز عاشورا کمال همکاری را داشتند قدردانی کرد.
در ادامه رستم پور شهردار داریون به بیان مشکلات شهر پرداخت و درباره آبهای سطحی و ساماندهی آنها جهت استفاده برای فضای سبز به تفضیل سخن گفت و قرار شد از آبها نمونه برداری و آزمایش شود.
از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه آسفالت معابربودکه احمدی معاون شهرداردرمورد معابرآسفالت شده و آماده به کار توضیحاتی را ارائه کرد و گفت:تا الان ۱۰هزارمتر مربع از معابر سطح شهر آسفالت شده وتا در ادامه ۱۲هزار مترمربع دیگر از معابرآسفالت خواهد شد.
علی اکبر فاتحی نایب رییس شورای اسلامی شهر داریون نیز با توجه به نیاز پیاده رو سازی شهر داریون در مورد راه اندازی کارگاه کاشی زنی و خرید دستگاه ویبره ، قالب ساخت و سوله سرپوشیده سخن گفت و با بیان شرح هزینه های این طرح خواستار توجه و رسیدگی بیشتر اعضاء شورای شهر و شهرداری به این موضوع شد.
طیبه مردانه از اعضای شورای شهر داریون نیز در این جلسه از روند کندی کار جدول گذاری توسط پیمانکار انتقادکرد.

گفتنی است جلسات شورای اسلامی شهر داریون به حای روزهای چهارشنبه در روز های یکشنبه برگزار می شود.