یوسف بذرافکن| در زمانی که «عصر ارتباطات » نام گرفته است و فضای مجازی در بین رسانه ها از جایگاه والایی برخودار است و کاربران اطلاعات خود را اغلب از طریق اینترنت کسب می نمایند این جای خوشبختی است که منطقه داریون هم از سایتی فعال و پویا برخودار است . این در حالی است […]

یوسف بذرافکن|

در زمانی که «عصر ارتباطات » نام گرفته است و فضای مجازی در بین رسانه ها از جایگاه والایی برخودار است و کاربران اطلاعات خود را اغلب از طریق اینترنت کسب می نمایند این جای خوشبختی است که منطقه داریون هم از سایتی فعال و پویا برخودار است .

این در حالی است که متاسفانه در منطقه داریون هیچگونه نشریه نوشتاری و مکتوب به چاپ نمی رسد .از طرف دیگر داریون منطقه ای سرشار از استعدادهای فراوان است که به دلیل نبود امکانات و واقع شدن در سایه مرکز استان، این استعدادها اغلب راه به جایی پیدا نمی کند .

منطقه داریون را باید منطقه ای محروم از اغلب امکانات دانست که با کمال تاسف کسی آن را بعنوان منطقه محروم قلمداد نمی کند . آیا منطقه ای که حتی یک کارخانه ندارد ،مردم آن بابیکاری و خشکسالی دست و پنجه نرم می کند ، سالها ی طولانی است که در حسرت ارتقاء به بخش به سر می برد ، نمایندگی آموزش و پرورش آن بیش از نیم قرن است که به صورت نمایندگی باقی مانده است ، تنها زمین فوتبال آن قریب به چهل سال است خاکی و بلا تکلیف باقی مانده است ، منازل و املاک آن فاقد سند رسمی است و با ده ها مشکل از این قبیل مواجه است ، واقعا یک منطقه محروم نیست ؟
جای تعجب بیشتر آنکه فرماندار شیراز و استاندار فارس به این منطقه تشریف نمی آورند و برخی از نمایندگان محترم مجلس از این منطقه بی خبر هستند . حال در چنین وضعیتی این فقط سایت «داریون نما » است که بدون هیچ پشتوانه مالی به انعکاس مشکلات مردم می پردازد لذا همه ی ما باید «داریون نما» را که تنها دارایی مردم در فضایی مجازی است را قدر بدانیم و از آن حمایت کنیم .

هر چند گاهی بنده حقیر هم در مورد این سایت از وظایف خود کوتاهی می کنم ولی این سایت باید از طرف تمام اهالی منطقه داریون و بویژه قشر تحصیل کرده مورد حمایت بیشتر قرار بگیرد تا بتواند مشکلات مردم را با صلابت هرچه تمام تر انعکاس دهد .بر مسئولین محلی ، شهرستان و استان هم لازم است که از طریق همین سایت به مطالبات بحق مردم منطقه داریون پاسخ داده و پیگیر مشکلات این مردم نجیب ،مسلمان و انقلابی باشند .

مدیر سایت داریون نما هم می تواند برخی از مطالبات مهم تر مردم را به وبلاگ و یا سایت مسئولین ذی ربط انعکاس دهدو از آنها پاسخ بخواهد .

به امید موفقیت روز افزون سایت داریون نما وپیشرفت منطقه محروم داریون.