فرشید طالبی بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و مدافع منتخب آسیا امسال مراسم روز تولد خود را در مرکز نیکوکاری منطقه داریون برگزار کرد.

به گزارش داریون نما این پیشکسوت فوتبال که همراه با علی کریمی رکورددار قهرمانی با چهار تیم مختلف در لیگ برتر فوتبال ایران است روز شنبه دوم شهریور ماه با حضور در مرکز نیکوکاری داریون مورد استقبال مسولین این مرکز از جمله خانم ارجی مدیر مرکز نیکوکاری داریون و جمعی از دانش آموزان قرار گرفت.
در این برنامه ابتدا خانم ارجی مدیر مرکز نیکوکاری داریون فهرست وار به معرفی کارها و فعالیت های انجام شده در مرکز نیکوکاری داریون پرداخت.
پس از وی فرشید طالبی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در مرکز نیکوکاری داریون از فعالیت های انجام شده در این مرکز تقدیر کرد.
در ادامه از طرف این فوتبالیست با اخلاق هدایایی در قالب نوشت افزار و وسایل مورد نیاز مدرسه به دانش آموزان حاضر در مراسم اهدا شد.
به گزارش داریون نما در پایان این مراسم فرشید طالبی دل نوشته ای در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و نوشت:
یکی از بزرگترین نعمت های پروردگار نعمت سلامت و شاد زیستن است.پروردگار را بی نهایت حمد و سپاس می گویم این توفیق را امسال هم نصیب من کرد تا یک سال دیگر نیز به شمار سال های زندگیم اضافه شود….
در کنار پدر و مادر عزیزتر از جانم، دوستان و همراهان زیادی بودند که شادی بخش لحظات تلخ و شیرین زندگیم بودند و همچنین شما عزیزانی که با پیام های سرشار از محبت و انرژی بخشتان همواره همیشه در همه شراطی مایه دلگرمی برایم بودید… برای تک تک‌ هم میهنان عزیزم در این سال های سختی،، سلامتی ،آرامش ،امنیت و امید و شوق و اراده فولادی آرزو می کنم که بتوانند با قدرت تمام کوه مشکلات را از سر راه زندگیشان بر دارند…. به همت دوست،همراه و برادر عزیزم آقا مهدی عزیز امروز هم سعادت یارم بود که در خدمت “مرکز نیکوکاری منطقه داریون “باشم و بتوانم پذیرای دستهای کوچکی باشم که درون قلبهای درد کشیدشان نور ایزدی تابیده است،خدا را شکر این لیاقت دوباره نصیبم شد تا لحظات شادی ام را با کودکان بی بضاعت این مرکز سپری کنم……
به امید ایرانی اباد و شاد
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خشنود باشی و ما رستگار