اخبارهمه

باد آمد باران آمد…/ پاييز داريون زيباتر شد

يوسف بذرافكن|
درآخرین روزهای ماه مهر درهای مهر و رحمت خداوند مهربان بر روی مردم داریون هم گشوده شد . وزش باد و سرد شدن نسبی هوا در چند روز اخیر نوید باران را می داد که خوشبختانه امروز نخستین بارش پاییزی در منطقه داریون نازل شد و همه  مردم بویژه کشاورزان و دامداران را خوشحال کرد ،وقتی درها آسمان باز شد بچه های دبستان در پوست خود نمی گنجیدند شادی می کردند ، به هوا می پریدند و همدیگر را دنبال می کردند .

منطقه داریون که منطقه کشاورزی و دامپروری است از خشکسالی صدمه فراوان دیده است و دشت سر سبز داریون در حال نابودی است امید آنکه باردیگر نزول رحمت الهی این منطقه محروم را از بلای خشکسالی نجات دهد و سال زراعی جدید برای مردم کشور ،استان فارس و.منطقه داریون سر شار از برکت و رحمت باشد .و همانطور که قطرات باران همه جا را شستشو داد ما هم دلهای خود را به آب توبه پاکیزه کنیم و خداوند متعال را به خاطر نعمت های بی شمارش شکر گوئیم که شکر نعت نعمتت افزون کند .

2 دیدگاه

  1. حکایت این داریون نما شده حکایت بر نامه نود .داریون نما چون طرفدار داره مثل برنامه نود و مجری جوان و منتقدش تا ساعت ها از شب گذشته طرفدارانش را بیدار نگه می داره ، یکی نیست بگه مگه دوست داشتن جرمه که عاشقان داریون نما را جریمه می کنی که تا صبخ بیدار باشند ؟ کاش دو کلام حرف حساب را تو سایت راه می انداختی اون وقت می دو نستم تو دوکلام حرف حساب چی بگم ،البته اگر همون دو کلام حرف حساب را نمی کردی یک کلام .

  2. من هم با گلاب موافقم ،دو کلام حرف حساب می نواند یک عنوان جدید باشد که هیچ مطلبی در آن از طرف سایت نوشته نشده باشد و کاربران بتوانند تحلیل های خود را باره منطقه داریون بنویسند و در وا قع یک تربیون آزاد باشد که مدیر سایت آن را مدیریت کند و کاربران خودشان آزادانه با یکدیگر بحث کنند . اگر این پیشنهاد شکل می گیرد یک بحث آزاد شکل می گیرد و باعث تضارب آراء مختلف و رشد فکری می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا