ديدگاه

مسئولین، پاسخ گو باشند|نکند فکر می کنند ما بیکاریم؟!

جلیل زارع|

 از هفته ی دوم بهمن ماه سال 91 که بنده توفیق پبوستن به جمع کاربران محترم داریون نما را داشته ام، کم تر شاهد ارائه ی مطلب و حتی دیدگاه مسئولین محترم منطقه، اعم از بومی و غیر بومی بوده ام. نکند خدای ناکرده با ”داریون نما ” قهرند ! یا کاربران محترم را قابل نمی دانند و فکر می کنند، عده ای بی کار از سر تفنن و سرگرمی، گرد هم جمع شده اند و حرف های صد من یک غاز می زنند ! که در این صورت لازم است تاکید شود که این سایت، یک سایت کاملا شرعی و قانونی است و مجوز های لازم را از وزارت ارشاد کسب نموده است و حتی در فهرست ”پیوند ها ”هم قرار گرفته است و مدیر داریون نما نیز مو را از ماست می کشد و اجازه کم ترین تخلف از شرع و قانون و خدای ناکرده توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی را نمی دهد… که اگر جز این باشد، با ایشان هم رو در بایستی و تعارف نداریم و محکم در مقابلش می ایستیم.
به هر حال، این حق مردم همیشه در صحنه ی منطقه است که نمایندگان و مسئولین راستین مردم، پاسخ گوی مسائل، مشکلات و مطالباتشان باشند. لذا اینجانب به نمایندگی از کاربران محترم داریون نما، از باب تذکر و بسیار جدی و با تاکید فراوان، می خواهم که به طور مستمر و منظم، حداقل ماهی یک بار و اگر وقت و فرصت آن را هم ندارند ! در مواقع لازم و ضروری، در همین قسمت ”مسئولین، پاسخ گو باشند” و یا هر جای دیگر که صلاح می دانند، پاسخ گوی مشکلات، معضلات و مطالبات حقه ی مردم منطقه باشند.

اگر هم سایت را در این حد و اندازه ها و در چنین جایگاهی نمی دانند، بفرمایند که از طریق چه رسانه ای کاربران محترم این سایت باید احقاق حق نمایند !
از کاربران محترم نیز درخواست دارم با ارسال دیدگاه های خود، در خواست بنده را تایید نمایند، تا مسئولین محترم فکر نکنند، بنده از فرسنگ ها دور، سنگ خود را به سینه زده و دایه ی دلسوزتر از مادر شده ام و این این مسائل به بنده هیچ ارتباطی ندارد !
در پایان اگر تند رفته ام از مردم و مسئولین راستین آنان عذر خواهی کرده و برای آن که یک طرفه به قاضی نرفته باشم، از مسئولین می خواهم که این قفل سکوت را بشکنند و به این حقیر سراپا تقصیر حالی کنند که نگرانیم بی مورد است…و من الله التوفیق.

نوشته های مشابه

38 دیدگاه

 1. اعضای شورای اسلامی داریون،خرامه و روستاهای اطراف باید پاسخگوی وضعیت جاده شیراز -داریون ،خرامه باشند.
  در جاده شیراز-داریون-خرامه شاهد ازبین رفتن آسفالت وایجاد چاله ها ودست اندازهای متعدد و همچنین از همه مهمتر عرض کم جاده ،که علاوه بر خسارات غیرقابل جبران جانی و هم‌چنین مالی، از جمله معضلات فرا روی مردم منطقه است، که به‌صورت جدی خواهان رفع آن هستند.برخی از مسئولان به‌جای همراهی و کمک در راستای رفع این مشکل هیچ کمکی در این زمینه انجام نداده اند. این معضل خواسته منطقی مردم بوده و مشکلی است که سبب‌گرفتن قربانی و داغدار شدن خانواده‌های بسیاری شده است، بی‌شک افرادی که به این موضوع بی‌توجه هستند، نسبت به جان و مال مردم تعهدی ندارند و باید با آنان برخورد قانونی صورت گیرد.

 2. سلام
  اگر این سایت بتواند بر تصمیم مردم در انتخابات (شورا ، مجلس ،شهردار وریاست جمهوری )اثرگذار باشد ؛ یعنی اجازه تبلیغ داشته باشد وحمایت کافی از صاحبان قدرت را کسب کند ، آن وقت همه ی مسئولین احساس مسئولیت نموده وخود را ملزم به پاسخگویی میکنند . فکر نمی کنم منع قانونی داشته باشد ؟

  1. سلام
   ما الان منتظر هستيم ببينيم كانديدهاي محترم كه برنامه هاي خود را در سايت اعلام مي كنند چه برنامه هاي دارند و داريون نما بر تصميم ما حدود 80درصد تاثير دارد

 3. سلام شاید ارتباط چهره به چهره مسئولان و خبرنگاران سایت با مسئولین کم هست می تونید در مناسبتهای مختلف از هر کدام از مسئولین ادارات و …. یک مصاحبه بگیرید از زندگی نامه خودشان گرفته (صندلی به قول معروف داغ) تا مسائل کاری و نظرات و دیدگاهاشون و مشکلات و معظلات و حرف دلشون حداقلش اینه هفته ای یا ماهی یک بار تماسی باهاشون گرفته بشه که اقا حرفی برنامه ای چیزی برای سایت دارید یا نه

  1. سلام جناب آقای سید هاشمی عزیز…جای بسی خرسندی است که از این پس،مجددا فردی توانمند و فعال و آگاه به مسائل فرهنگی منطقه مثل شما را نیز در جمع خود داریم.مسلما تذکرات جنابعالی نه تنها راه گشاست که جلو برخی از افراط و تفریط ها را نیز خواهد گرفت. در پاسخ به دیدگاهتان نیز باید عرض کنم که ما بارها و بارها توسط مدیر و خبرنگاران محترم سایت و برخی از دلسوزان دیگر،به این کار اقدام کرده ایم(این موضوع را می توانید در لابلای مطالب و دیدگاه ها، مشاهده فرمایید) ولی بجز افراد متعددی مثل جناب آقای شرفی که انصافا بیش از دیگران در ایجاد وحدت و رشد و تعالی منطقه تلاش می کنند و ما نیز بارها وبارها به بهانه های مختلف از ایشان تشکر و قدر دانی کرده ایم،سایر مسئولین به ویژه مسئولین غیر بومی دست رد به سینه امان زده اند و کم تر به مصاحبه و شکست سکوت طولانی تن داده اند و پاسخ گو نبوده اند. می دانم با همین شناخت اندکی که از بنده دارید، باور خواهید کرد که ما سر جنگ با هیچ فرد حقیقی و حقوقی به ویژه نمایندگان و مسئولین راستین منطقه را نداشته و نداریم ولی احساس وظیفه و تکلیف به ما این اجازه را نمی دهد که در برابر بی اعتنایی ها به مطالبات حقه ی مردم مظلوم منطقه، ساکت باشیم. شما که چهره ی سرشناس و مورد اعتماد مسئولین و مردم منطقه هستید، از مسئولین بخواهید که با ما(مردم منطقه) به از این باشند و با شکست سکوت، بیش از این موجبات بی اعتمادی و سوئ ظن مردم را فراهم ننمایند. یا ما را مطمئن سازند که نگرانیمان بی مورد است و در پی آبادانی منطقه و احقاق حق مردم مظلوم هستند، یا خود را برای خدمت جدی تر و صادقانه به منطقه،هم آهنگ نمایند… و من الله التوفیق.

 4. راه دیگه اینه که سایت از فضای صرف مجازی بیرون بیاد و حد اقل مطالب مهم هفته یا ماه رو به صورت روزنامه دیواری در مدارس ،ادارات، مصلی نماز جمعه و مساجد و اماکن عمومی مثل بانکها و …. نصب کنه چون درصد کمی اهل اینترنت و فضای مجازی هستند اگه در کنار اون هفته نامه یا ماهنامه هم از مطالب سایت تهیه بشه که چه بهتر

  1. مجددا عرض سلام و احترام… همان طور که در “فراخوان ها” نیز به آن اشاره شده است،ما (دست اندر کاران سایت و مسئولین فرهنگی و چهره های فرهنگی و جوانان دلسوز منطقه) بر آنیم تا به فضل الهی در آینده ای نه چندان دور، بر این مشکل فائق آییم و حداقل نشریه ای وزین را برای منطقه تدارک ببینیم. در مورد روزنامه دیواری و امثال آن در اماکن آموزشی و فرهنگی و ورزشی و ادارات نیز جناب آقای یوسف بذرافکن که عمری را در راه اعتلای فرهنگ منطقه و فراتر از آن، کشور ،تلاش بی وقفه داشته اند، بهتر و بیش تر می توانند پاسخ گو باشند و مسلما پاسخ گوی شما خواهند بود.

 5. نکته دیگه فقط نیمه خالی لیوان را نبینیم نباید انتشار مشکلات و معظلات طوری باشه که منجر به ناامیدی و احساس یاس در مردم خصوصا نسل جوان بشه مهتمرین مساله که رهبری عزیز هم فرمودند امید دادن هست و همچنین تلاشهای مسئولان و وقت هایی که میگذارند نباید نادیده گرفته بشه ولو ممکنه در تلاش و هدفشون موفق نشن اگر مسئولان حس کنند که هدف داریون نما و دیگر عزیزان یاری و کمک اونهاست( نه گرفتن نقطه ضعفها و ….) قطعا اونها هم بهتر همکاری میکنند و اهمیت میدهند و مهم این انتقال حس همکاری و دوستانه هست بین خبرنگاران و مسئولان سایت با دیگر مسئولان و …

  1. باز هم سلام… همان طور که در مطلبی تحت عنوان “به کجا چنین شتابان” و توضیحات تکمیلی در دیدگاه های آن و برخی دیگر از مطالب سایت نیز آمده است، همیشه نگران برخوردها و انتقادهای افراطی که موجب دلسردی برخی از مسئولین می شود، بوده و تذکرات لازم را به اندک کاربرانی که آن هم از سر دلسوزی و غیر عمد، به بی اعتمادی و دلسرد شدن چنین مسئولینی دامن می زنند، برادرانه تذکر داده ایم و انصافا هم کاربران محترم ما را شرمنده کرده و کوتاه آمده اند. هنوز هم اعتقادمان بر این است که در هیچ کاری افراط و تفریط جایز نیست. خبرنگاران و دست اندر کاران سایت نیز مجدانه در پی ارتباط با مسئولین بوده و هستند. کاربران عزیز، خصوصا جوانان نیز که خود آگاه به این مشکلات و معضلات بوده و به ما نیز گوشزد می کنند، معمولا اعتدال را رعایت کرده و ما نیز توصیه اعتدال را به ایشان داشته و خواهیم داشت… ولی چشم… امر شما برای ما حجت است. باز هم بیش تر تلاش می کنیم. مسئولین عزیز نیز همان طور که بارها گفته ایم، بدانند که مردم خوب منطقه، تلاش های خیر خواهانه ی آنان در انجام وظایف محوله را قدر دان هستند و مطمئن باشند که داریون نما و کاربران آن به دنبال بزرگ نمایی نقطه ضعف های آن ها نیستند( بیش تر افراد،در کنار نقاط قوت، نقاط ضعف هم دارند و این امری بدیهی است) و اگر نقاط قوت بیش تر و جدی تری را از آنان ببینند، خالصانه دست شما را می بوسند. ولی باز هم تاکید می کنم که احساس وظیفه و تکلیف به ما اجازه ی سکوت در برابر بی اعتنایی و نادیده گرفتن مطالبات حقه ی مردم را نمی دهد.

 6. حالا برای امتحان وقت بگذارید و از هرکدام از اعضای شوراهای شهر و روستاها یک مصاحبه بگیرید که هر چه میخواهند دل تنگشان بگوید و خودشان به خودشان نمره بدهند(نمره دادن خودشان به خودشان مهم است) هر کدام هم بهانه اورد شما هم به بهانه دیگر باز سراغش بروید – مثلا به بهانه تقدیر از هفت سال تلاش انها ولو ممکن است تلاش انها از نظر شما در حد صفر باشد-

  1. با سلام .از مدیر محترم داریون نما و خبرنگاران عزیز سایت به ویژه آقایان قربانی،ظهرابی،مختاری و ارج زاده و هم چنین عزیزانی که در این کار سر رشته و ذوقی دارند، استدعا داریم، بیش از پیش وقت گذاشته و باز هم به طور مستمر و پی گیر با هماهنگی کامل مدیر محترم داریون نما،به سراغ مسئولین رفته و با آنان مصاحبه نمایند. از مسئولین محترم نیز عاجزانه در خواست می کنیم که با خبرنگاران سایت همکاری لازم را داشته باشند… این را نیز یاد آور می شویم که مورد خطاب ما در “مسئولین، پاسخ گو باشند” و سایر مطالب، فقط اعضای محترم شورا نیستند و همه ی مسئولین بومی و غیر بومی را شامل می شود.

  1. با سلام.از مدت ها پیش، بیش ترین مطالبی که در سایت درج می شود، مطالب مربوط به انتخابات به خصوص شوراهاست. برخی از این مطالب عبارتند از: در باب انتخاب شوراها، فرماندار شیراز| ثبت نام از داوطلبان….، افراد لایق و متعهد و متخصص و دلسوز لازمه شوراها، مرحله ی دو م فراخوان…..، سال حماسه سیاسی….. ، پیام نوروزی رهبر انقلاب….و…..
   در قسمت دیدگاه های این مطالب نیز کاربران محترم سایت، با ذوق و شوق فراوان، پی گیر مسائل انتخابات هستند. ولی تذکر جنابعالی هم کاملا به جاست… چشم…
   مطمئن هستم که مدیر و خبرنگاران عزیز سایت و مخصوصا جناب آقای یوسف بذرافکن نیز تا روز انتخابات هم چنان دست از تلاش برای انتخاباتی کردن فضای سایت بر نخواهند داشت. از جنابعالی هم که از افتخارات فرهنگی منطقه هستید، انتظار می رود در این امر مهم ما را یاری فرمایید.

 7. اقا مگه مسئولین بیکارند که جواب گو باشند. واقعا همین طور که گفتید هست ما بیکاریم که هر وقت دلمون گرفت میایم تو سایت داریون نما ،یعنی میگویی مسئولین خودشون نمی بینند که جاده شیراز داریون مدتهاست که چاله کندن برا درخت کاری که این هم از کم کاری داریون نماست که بررسی نمکنه ببینه چرا درختا را نمیکارند که ما شاهد ثمر انها باشیم البته من یک بار این چاله های درختا باعث شد که با موتور بخورم زمین و قبل از درختکاری ثمرش ببینیم و بیکار توی خونه بشینم ودرد بکشم،(1389)این اتفاق افتاد،خدا بابای دولت مردان بیامرزه که یارانه ای بهمون میدند وگر نه نبودید ببینید این سه ماهی که تو خونه بودم چه جور از خجالت، توی خانواده داشتم اب میشدم.نتیجه اینکه مسئولین میخوان قیامت پاسخ گو باشند.یعنی میگویی که 1ماه یکبار هم نباید توسایت comment بگذارند: البته که نه، منم سرم شلوغه چه برسه به اونها که بخوان بیان همچین جایی وقتشون تلف کنند ای اقا چهار روز عمر که دیگه ارزش این چیزا رو نداره ضمنا موقع انتخابات شوراها ببین چه حرف هایی که برا تبلیغات نمگن من این کار میکنم من اون کار میکنم از اخر هم یادشون میره که باید توی این دنیا کاری کنندتا توی اون دنیا مردم شهادت دهند که بله اینها کاری برا پیشرفت داریون کردند تا دست از سرشون شاید بردارند البته امیدوارم داریون نما از من وامثال من توقع نداشته باشد که این موضوعات پیگیری کنیم به خاطر این میگم که اون ها نه به من جواب میدن نه به شما که اینجا هم نیستید دیگر خبری نیست جز سلامتی مسئولین عزیز.پایدار و برقرار باشید همیشه استوار باشید.

 8. از مسئولین محترم شهرداری و شورای شهر داریون برای پاکسازی به موقع مسیر ورودی آب قنات داریون به شهر صمیمانه تشکر و قدردانی کرده و از مالکان قنات های تنگه در، در خواست می کنیم که به کمک و همیاری مسئولین شورای شهر و شهرداری، کار لای روبی قنات ها را از سر گیرند تا این برکت خداوندی هدر نرود و کفران نعمت نگردد.

 9. سلام بر کاربران محترم داریون نما… از کاربران عزیز علی عبدالهی، م.آرش، سید هاشمی و یک دوست که در تایید احقاق حق مردم مظلوم منطقه ی داریون، پیش قدم شدند، صمیمانه تشکر و قدر دانی می شود… پویا و پایا باشید.

 10. اگر انتظارات از سایت داریون نما افزایش یافته است و سایت بایستی از فضای صرف مجازی بیرون بیاد و حد اقل مطالب مهم هفته یا ماه رو به صورت روزنامه دیواری در مدارس ،ادارات، بزند ویا حداقل چند بیلبورد برای اطلاع عموم بزند به بودجه نیاز دارد . چه کسی تامین میکند؟ آیا این افراد (خبرنگاران )افتخاری کار نمیکنند؟ پیشنهاد میدهم که یک شماره حساب اعلام کنید که هرکس دوست داشت برای ابادانی شهرش کمک مالی کند.

  1. سلام و سپاس
   با تشکر از پیشنهاد شما که قطعا از سر دلسوزی است باید بگوییم که داریون نما نمی تواند کمک های مالی مردمی و … را قبول کند.
   داریون نما کاملا مستقل است. تنها راه درآمد سایت آنهم برای رفع امور مربوط به سایت پذیرش آگهی است که به یاری خدا این امر میسر شود.

 11. با سلام خدمت همه همشهریان و دست اندرکاران سایت داریون نما و همچنین جناب استاد جلیل زارع
  خسته نباشید
  دیروز نایب الزیاره همه شما عزیزان حرم مطهر حضرت معصومه س و مسجد مقدس جمکران بودیم انشاء الله هر کدام همشهریان قسمت شد اومدید این طرفها در خدمتیم
  ضمن تشکر از توجه اقای زارع با شرمندگی باید بگویم دست ما کوتاه و خرما بر نخیل فعلا دست رسی به مسئولان نداریم و لی تا انجا که بتونیم در هر موقعیت انشاء الله انجام وظیفه خواهیم کرد
  اما یک نکته مهم اینکه متاسفانه به طور کلی در کشور ایران مسئولان خیلی عادت به پاسخگویی ندارن. نمو نه اش چند مدت پیش مقام معظم رهبری فرمودند دستور اکید به مسئولان و سران داده ام با گرانی برخورد کنند و … تا الان که هیچ کدام مسئولین جوابی به مردم و رهبری نداده اند و …..
  خوب اینجا وظیفه همه دلسوزان و فعالان فرهنگی و اجتماعی سنگینتر می شه که این فرهنگ پاسخ گویی و مسئولیت پذیری رو ترویج کنیم که انشاء الله هم خودمون بتومنیم عمل کنیم هم دیگران رو توصیه
  به امید موفقیت
  یا علی

  1. سلام سید بزرگوار…التماس دعا. دست ما هم مثل شما،کوتاه است و خرما هم، هم چنان بر نخیل. مطمئنم مسئولین محترم نیز مدام از سایت بازدید می کنند. مخصوصا مسئولین بومی.

 12. سلام خدمت استاد زارع عزیز .ان را که از حساب پاک است از محاسبه چه باک است اگر مسئولی نمیتواند پاسخگو باشد حتما از محاسبه باک دارد که امیدوارم اینطور نباشد مسئولین داریون هم حتما وقت ندارند که تا حالا اینکار را نکرده اند به هر حال ما نیمه پر لیوان را میبینیم.داریون نما یعنی نمایی از کل داریون چه مردم چه مسئولین و چه….پس باید در راه اعتلای ان گام برداریم .و این هدف ابتدا باید از مسئولین شروع شود اگر مسئولین نمی ایند و رغبتی ندارند این وظیفه ی داریون نما و تمام کاربران ان است که انها را به میدان بکشانند.به هر حال باید شروع کرد و چه بهتر که در این سال حماسه سیاسی واقتصادی حماسه ای دیگرهم رقم زد . مسولین داریون و منطقه را به نقد کشانید. انشا اله

 13. سلام من به عنوان يك شهروند از داريون نما توقع دارم كه در انتخابات پر رنگ ظاهر گردد و در شناساندن كانديدها و اعلام برنامه هاي آنها اقدام نمايد.

  1. آینده نگر عزیز سلام… به درخواست شما و جناب آقای سید هاشمی و سایر کاربران، متن “ضرورت حضور در عرصه ی تعیین سرنوشت” را در سایت قرار دادیم. برای شناساندن کاندید ها و اعلام برنامه های آن ها هم فعلا زود است… مسلما بعد از طی سلسله مراتبی که در متن “ضرورت…”توضیح داده شده است، پس از اعلام نظر نهایی هیئت های نظارت، افرادی که صلاحیتشان تایید شود،وارد مرحله ی تبلیغات می شوند. در این مرحله، مسلما داریون نما نیز برنامه هایی خواهد داشت که به موقع به مرحله ی اجرا در خواهد آورد.

 14. سلام
  آقاي زارع ببخشيد اينطور بيان ميكنم
  بابا دلت خوشه ديروز مراسم استقبال و بدرقه از شهداي گمنام بود به نظر شما چند نفر از مسولين حضور داشتند.

  1. کوروش جان و همشهری عزیز، سلام…خودمان و سایر کاربران محترم را به صبر و حوصله ی بیش تر دعوت می کنم. بالاخره مسئولین هم به جمع ما خواهند پیوست. من از همین جا، به همه ی مسئولین بومی و غیر بومی عزیز سلام عرض می کنم. چون پاسخ سلام، واجب است،بالاخره برای جواب سلام هم که شده، در سایت خودشان حضور خواهند یافت.

 15. سلام
  اگر كسي كه قصد دارد كانديد شورا شود چطور مي تواند در سايت داريون نما اعلام برنامه كند و هزينه آن چقدر مي شود اگر توضيح دهيد ممنون مي شوم

 16. دوستان کاندیدا لطفأ شعار های پوچ ندهید ، اگه برنامه ای ارائه می کنید شرایط موجود منطقه و کشور را مورد ارزیابی قرار داده و آنگاه ارائه برنامه کنید ، و آنهم برنامه عملیاتی نه شعارهای عامه پسند

  1. سلام و سپاس
   با تشکر از پیشنهاد شما که قطعا از سر دلسوزی است باید بگوییم که داریون نما نمی تواند کمک های مالی مردمی و … را قبول کند.
   داریون نما کاملا مستقل است. تنها راه درآمد سایت آنهم برای رفع امور مربوط به سایت پذیرش آگهی است که به یاری خدا این امر میسر شود.

 17. کاندید عزیز سلام…اگر کسی قصد داشته باشد کاندید شورا شود، اول باید در مهلت قانونی آن، طبق توضیحاتی که در متن “ضرورت حضور…” آمده است،برای ثبت نام اقدام نماید. بعد هم صبر کند تا مراحل قانونی تایید صلاحیت و… انجام شده و رسما توسط مراجع ذی ربط معرفی گردد. آن گاه ضمن تماس با داریون نما در این مورد اقدام نماید.

 18. سلام طرفدار داریون نمای عزیز… هر عنوان و یا تیتری را که شما و مدیر محترم داریون نما، برای این مطلب و سایر مطالب حقیر و حتی مطالب آتی(اگر عمری باقی باشد) انتخاب کنید از نظر این حقیر سراپا تقصیر بلامانع بوده و دربست می پذیرم. دستانم را نیز به علامت تسلیم در برابر شما عزیزان که بی نهایت دوستتان دارم بالا برده و در برابر همه ی کاربران، می گویم تسلیم… از تذکر به جای جنابعالی ممنون و سپاسگزارم.

 19. دارم به این نتیجه می رسم که واقعا برخی از مسئولین می پندارند که ما کاربران داریون نما بی کاریم و از سر تفنن و شکم سیری گشتی در این فضای مجازی می زنیم و چیزی می گوییم که فقط گفته باشیم ! همین.

  حال پرسشم از کاربران داریون نما این است:« آیا واقعا ما بی کاریم و از سر بی کاری قلم می زنیم یا پر از مشغله های جور واجوریم ولی از سر تکلیف و ادای دین در صحنه حضور داریم ؟»

  1. شما به خاطر تواضع و صبری که داشتید، به خودتون اجازه زود قضاوت کردن را ندادید، به همین دلیل یه کم دیر به این نتیجه رسیدید!

   البته شاید فریادهای ما گوش خراش هست!!!

 20. سلام
  متاسفانه همین طور است اگرچه بظاهر چیزی نمیگویند و در عمل نیز کار خاصی انجام نمیدهند و این بی تفاوتی هزاران معنی دارد
  لااقل اگر چیزی میگفتند تکلیف روشن بود ولی این گونه برخوردهای سرد با مردم واصحاب رسانه چه معنی میتواند داشته باشد
  بخدا قسم شده که ساعتها درگیر این مساله بودم و با خودم کلنجار میرفتم که چرا این احساس تکلیف و مسولیت پذیری در شهر ما اینقدر پایینه ولی بدون اینکه نتیجه خاصی عایدم بشه سکوت اختیار میکنیم و چیزی نمیگم
  آقایان مسول برادرانه خدمتتون عرض کنم اگر کسی مسولیتی را متقبل شد دیگر متعلق به شخص خودش نیست و باید ادای تکلیف کند اگر کاری انجام میگیرد یا نقصی در پیشرفت مسایل شهر وجود دارد باید مردم در جریان باشند مگر مردم غریبه اند اینچنین سکوت اختیار کردن چه معانی میتواند اشته باشد؟؟؟

 21. سلام آقای زارع. مسئولین دیگر فراموش کرده اند که باید در برابر مردم پاسخگو باشند. و قطعا فکر میکنند که ما بیکاریم !!!!!!! این علامت تعجبها هم دیگر کارساز نیست. هست ؟؟؟؟؟؟؟ علامت سوال هم همینطور. پس چه باید کرد ؟ این سوالی است که من از کاربران داریون نما دارم.چه کسی پاسخی برای سوال من دارد؟

 22. سلام عزیز دل برادر، منتقد کاربر….

  بگذار اول کاربران عزیز، جواب سوالت را بدهند، بعد من در موردش حرف دارم. پس تا وقتش….

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن