ديندارلو

سايت داريون نما از ديندارلو و روستاهاي اطراف داريون خبرنگار افتخاري مي پذيرد+ يك توضيح

برخي ازدوستان عزيز و همشهريان گرامي محله ديندارلو همواره به اين نكته كه در سايت داريون نما از محله ديندارلو مطلب كمي منتشر مي شود گلايه دارند.

سايت داريون نما همانگونه كه از نامش پيداست متعلق به تمام داريوني هاست. و در صورت توان دوست دارد اخبار ،گزارش ها و… روستاهاي همجوار را منتشر  كند.

اين مهم اما منوط به همكاري اهالي اين روستاهاست. به عنوان مثال علي مختاري خبرنگار سايت داريون نما از دودج از خبرنگاران فعال سايت داريون نماست و همواره اخبار و گزارش هاي خوبي از روستاي دودج برايمان ارسال مي كند كه بلافاصله هم منتشر مي شود.

مطمئن باشيد براي ما شهر داريون و ديندارلو دودج و تربر و كوشك مولا و… هيچ فرقي نمي كند.

همه اين مناطق وطن ماست. اما مثلا وقتي از ديندارلو هيچ خبر و مطلبي به دست ما نمي رسد گناه ما چيست؟

آرزو مي كنيم افراد علاقمند در روستاهاي منطقه داريون از محل زندگي خود مطالب خوبي براي سايت داريون نما ارسال كنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. خداو کیلی داریو ن نما در ماه اخیر با سرعت و دقت فراوان به سوی پیشرفت پیش می رود و انشاء الله با کمک کاربران فهیم، این سایت از یک سایت محلی به یک سایت ملی تبدیل خواهد شد ، همانطور که هم اکنو ن اخبار و روی دادها را به روز و حتی به ساعت انعکاس می دهد اما رسیدن به این هدف دور از دسترس نیست اگر همه یاور آن باشیم و آن را به همگان معرفی کنیم و مشوق مدیر آن باشیم ،فردي که بدون هیچ چشم داشتی برای آن هزینه می کند ،مدیحه گوی هیچ کسی نیست ، به جای وابسته نیست و فقط تبعیت از ولایت را سر لوحه خود قرار داده است . به قول لسان الغبیب :. فیض روح القدوس گر باز مدد فرماید دیگران هم بکنند آنچه مسیحا می کرد.

  2. سایت داریون نما با همکاری امام جمعه محترم منطقه داریون و همچنین آقای کرمدار مسؤل خزانه داری هیئت فوتبال استان فارس یک دوره آموزشی خبرنگاری در داریون برگزار کرد تا با این آموزش هرچند فشرده، بهتر بتواند اخبار این منطقه را انعکاس دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن