ديدگاه

جوابيه ستاد نماز جمعه داريون+ توضيح داريون نما

در پي انتشار مطلب:“چند سطر برای مصطفی/کمترین کاری که انجام نشد…” در سايت داريون نما، ستاد نماز جمعه منطقه داريون توضيح و در اصل جوابيه اي براي سايت داريون نما ارسال كرده كه عينا نقل مي شود و همچنين در ادامه توضيحي بر اين جوابيه آورده مي شود.

نامه ستاد نماز جمعه داريون:

در ابتدا تقدير و تشكر مي كنيم از مسئول محترم سايت داريون نما در جهت انجام رسالت  فرهنگي و اطلاع رساني اخبار و رويدادها. نكته قابل ذكر اين است كه ستاد نماز جمعه منطقه داريون همواره از سايت داريون نما  حمايت كرده و چنانچه نكته اي ذكر مي شود در جهت پيشرفت همه جانبه سايت داريون نما و شفاف شدن موضوع است ولا غير .

به تازگي موضوعي پيرامون تقدير و تشكر از آقاي مصطفي بذرافكن در سايت داريون نما به نمايش در آمده است .كه در مقابل نظرات و پيشنهادات به اين موضوع چند سؤال در ذهن بوجود مي آيد:

1-شما چقدر از شخصيت جناب آقا مصطفي اطلاع داريد ؟

2- شما خود براي قدر داني از آقا مصطفي چه اقدامي انجام داده ايد؟

3- آيا اين نظرات توپ را به زمين حريف انداختن نيست ؟

4- آيا شما از اقداما ت بعمل آمده جهت پاسداشت گوشه اي از زحمات آقا مصطفي اطلاع كامل داريد ؟

5-آيا شما از برنامه هاي اجرا شده در سالگرد ستاد نماز جمعه اطلاع داريد ؟

اينها قسمتي است از سؤالاتي است كه در ذهن ايجاد مي شود .  براي روشن شدن مطلب لازم به ذكر است  آقا مصطفي يك فرد مومن و متدين مي باشد كه كار را براي رضاي خداوند انجام مي دهد ولا غير . ولي قابل توجيه نيست كه ما از زحمات چنين شخصي تقدير و تشكر نكنيم .چندين بار از سوي دفتر و ستاد نماز جمعه تصميم به قدر داني از وي شده ولي  ايشان از اين امر سر باز زدند و راضي به اين عمل نبودند وحتي جهت جلوگيري از قضاوت غير منصفانه در مورد تقدير و تشكر از ايشان با شناختي كه ما ازروحيات اخلاقي  ايشان داشتيم حاضر به شركت در  جلسات تقدير و تشكر نمي شدند و هميشه مي گفتند من كار را براي رضاي خدا انجام مي دهم .

لازم به ذكر است اگر شما در مراسم سالگرد ستاد نماز جمعه شركت كرده ايد يااز برنامه هاي اجرا شده مطلع باشيد يك  هديه از سوي امام  جمعه به صورت غافل گيرانه به ايشان اهداء گرديد .كه  اگر اقا مصطفي از اين امر مطلع بودن مطمئنادر مراسم سالگرد اقامه نماز جمعه شركت نمي كردند و اين هديه را  قبول نمي كردند . حال خود قضاوت كنيد.

توضيح داريون نما:

ضمن تشكر از دوستان عزيز و زحمت كشمان در ستاد نماز جمعه كه فعاليت هايشان بر هيچ كس پوشيده نيست. ان شاالله اين فعاليتها در سايه درايت مسوولين ستاد و به خصوص حجت الاسلام عزيزي امام جمعه منطقه داريون روز به روز گسترش يابد.

نا گفته پيداست كه سايت داريون نما يك سايت ولايي و پيرو راستين ولايت فقيه است و اين مهم را بارها و بارها در مطالب خود نشان داده است.

همه مي دانند كه حجت الاسلام عزيزي از محبوب ترين ، كارآمد ترين و با سوادترين روحانيوني است كه تا كنون در داريون مشغول به خدمت بوده و اصلا ايشان يكي از مشاورين ارشد و دلسوز سايت داريون نماست كه همواره با بيان نقطه نظرات خود ما را راهنمايي و هدايت كرده اند كه اين مهم افتخاري براي ما به حساب مي آيد.

روي سخن ما در اين مجال ايشان نيست كه  اين بزرگوار خود صاحب معنوي سايت داريون نماست.

صحبت ما با ستاد محترم نماز جمعه است كه انصافا زحمات زيادي هم انجام مي دهند و بي چشم داشت و مخلصانه تنها براي رضاي خداون متعال خدمت مي كنند.

به دليل اينكه توضيح ستاد نماز جمعه در 5 بند آورده شده ما هم به ترتيب در همان 5 بند توضيحات خود را ارايه مي كنيم.

1-بنده رفاقتي ديرينه با آقا مصطفي دارم. شايد بيشتر از 15 سال و روحياتش را نيز خوب مي شناسم.

2-قدرداني بنده از او چون شخصي است ارزش خبري نداشته تا اطلاع رساني كنم. هرچند اعتقاد دارم هيچ تقديري در حد و اندازه يك دوست خوب نيست.

3- ما رفيق و مخلص شما هستيم در نتيجه اگر توپي هم باشد در زمين خودمان رهايش مي كنيم.

4-حقيقتش از اقدامات شما درباره تقدير از آقا مصطفي اطلاع نداشتيم و اين مهم هم شايد برگردد به ضعف در اطلاع رساني. اگر همان وقت در يك خبر كوتاه اعلام شده بود كه امام جمعه محترم و محبوب لوح تقديري به آقا مصطفي اهداء كرده قطعا در مطلب خود اين مورد را لحاظ مي كرديم.

5-برنامه هاي سالگرد نماز جمعه را كه در سايت داريون نما گزارش تصويري كار كرده بوديم كه البته برنامه هاي جالبي هم اجرا شده بود.بنده هم هر گاه روزهاي جمعه در داريون حضور داشته باشم تمام تلاشم را انجام مي دهم تا افتخار حضور در نماز دشمن شكن جمعه را بيابم.

5+1- در مطلب منتشر شده توسط ما هيچ اسمي از نهاد خاصي آورده نشده است. جا دارد بخش اطلاع رساني ستاد نماز جمعه فعال تر باشد و به طور مثال هر هفته خطبه هاي حاج آقا عزيزي را براي سايت داريون نما ارسال كند تا ما با افتخار خطبه هاي ايشان را در سايت منتشر كنيم.

*خبر بزرگداشت يازدهمين سالگرد ستاد نماز جمعه داريون را مي توانيد(اينجا)ببينيد. در اين خبر كه آقاي رضا رستمي براي ما ارسال كرده هيچ اشاره اي به تقدير از آقاي مصطفي بذرافكن نشده و تنها نوشته شده كه:”در این مراسم همچنین تابلوی نفیسی مزین به ایات قرآن مجید از طرف هنرمندان خوشنویس و مجتمع فرهنگی هنری داریون به پاس زحمات حجت الاسلام عزیزی امام جمعه داریون به وی اهداء شد.

 

سايه مقام عظماي ولايت هميشه مستدام باد.

تحريريه سايت داريون نما

برچسب ها

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. با سلام خدمت امام جمعه محترم من هم به شخصه اطلاعی از این مسله که به ایشان لوح تقدیری داده شده نداشتم .لذا از همین جااز شما تشکر میکنم

  2. اقدام امام جمعه محترم داریون و همچنین پیگری امور منطقه داریون توسط سایت داریون نما قابل ستایش است ،خداوند به این هر دو بزرگوار اجر عنایت فرماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن