گفت و گوهمه

گفت و گو با امام جمعه داريون به مناسبت يك سالگي سايت داريون نما/داريون نما در راستاي منويات رهبري بوده است

خبرنگار:مجتبي ظهرابي|

دلهای پر مهر مردم داریون و طرفداران داریون نما یکسال است که میزبان دوستی صمیمی و یاری وفادار که حتی عده ای معتقدند فراتر از یک دوست عمل کرده وموجبات سرگرمی ها، درد دلها ،انتقادها،یادگیریها،تجدید خاطره هاوخیلی چیزهای دیگری را دریک فضای مثبت مجازی فراهم کرده است.
به مناسبت یکمین سالگرد رونمایی و آغاز به کار سایت داریون نما گفتگویی با امام جمعه  منطقه داریون انجام داده ایم و نظر وی را پیرامون عملکرد ونقاط ضعف وقوت این سایت جویا شده ایم آنچه در ادامه مي خوانيد حرف هاي حجت الاسلام عزيزي امام جمعه منطقه داريون است.
داریون نما تنها رسانه داریون که اطلاع رسانی منطقه ای ،فرامنطقه ای وحتی جهانی منطقه داریون را به دوش می کشد
حجت الاسلام والمسلمین عزیزی امام جمعه منطقه داریون بحث اطلاع رسانی اخبار ،رسانه وپیشرفت تکنولوژی را جزءبدیهیات وضروریات زندگی برشمرد وافزود :داریون نما سایت مردمی است که در مدت یکسال گذشته با توجه به آمار بسیار چشمگیر مراجعه کنندکانش نه تنها در منطقه بلکه در سطح جهانی وخارج از کشور نیز مورد توجه قرار گرفته است و الحق والانصاف جای خوبی را میان دلهای مردم باز کرده است.

حجت الاسلام عزيزي امام جمعه داريون

ولایت مداری وبی طرفی دو ویژگی بارز داریون نما
نماینده ولی فقیه در منطقه داریون در ادامه مدیر سایت داریون نما را جوانی بسیار خوش فکر ،متدین،صبور و ولایی خواند و افزود:تمام اهداف این سایت ومدیر جوان آن ارتقا کمی وکیفی سطح فرهنگی داریون در راستای منویات مقام معظم رهبری که در واقع این نیز در راستای اهداف اسلام ،پیامبر و ائمه و ولایت فقیه است و از دیگر ویژگیهای این سایت بی طرف بودن کامل وانعکاس بیطرفانه اخبار و رویدادهاست که توانسته است بحث های متنوع مذهبی ،فرهنگی ،اجتماعی و مشکلات شهر را بخوبی انعکاس دهد و به اطلاع کاربران خود برساند .

مسوولین باید در داریون نما مورد نظر سنجی مردم قرار گیرند
عزیزی در ادامه افزود :ورود مسایل آموزشی به این سایت می تواند موجب پر بارتر شدن وایجاد انگیزه های بیشتر مراجعه کنندگان شود همچنین وی تشویق افراد برجسته در زمینه های مختلف علمی ،هنری،ورزشی پژوهشی را دراین سایت موجب جذب بیشتر جوانان دانست وگفت:باید سعی شود فعالیتهای فرهنگی ،مشکلات و اخبار روستاها را نیز از زبان ایُمه جماعت مساجد وخبرنگاران انعکاس یابدو تمامی مسوولین شهر داریون و روستاها توسط خود مردم در این سایت ارزیابی شوند و مورد نظر سنجی قرار گیرند .

داریون نما باید بیشتر به مسایل مذهبی وسیاسی روز دنیا بپردازد
امام جمعه منطقه داریون با اشاره به وقایع هتک حرمت اخیر به پیامبر اعظم(ص)تصریح کرد :داریون نما باید به این گونه مسایل روز دنیا در عرصه های مذهبی وسیاسی بیشتر بپردازد ودر راستای انزجار و تنفر تمام مسلمین جهان با آنان همگام شود.

حجت الاسلام عزیزی در پایان ضمن قدر دانی وتشکر از همه دست اندر کاران و تمامی خبرنگارانی که در این سایت فعالیت می کنند از مسوولین خواست تا موجب دلگرمی وتشویق بیشتر آنان شوند تا انشاالله همه خدمتگزاران مردم بتوانند در راستای رضایت الهی ،رضایت مردم را نیز در نظر داشته باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن