اخبارهمه

آنچه در جلسه شورای شهر داریون گذشت؛شهردار:حکم جلب مالکان پمپ بنزین را گرفته ایم/ همه اعضا بودند جز افتخاری

خبرنگار:مجتبی ظهرابی|

جلسه این هفته شورای اسلامی شهر داریون روز چهارشنبه ۲۶مهر ماه باحضور سه نفراز اعضا شورا ،شهردار داریون و وکیل حقوقی شهرداری برگزار شد.

به گزارش داریون نما ناصر شرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون در ابتدای این جلسه ضمن تشکر از شهردار داریون به علت جدیت و تلاش برای به پایان رساندن هر چه سریعتر میدان ورودی شهر داریون و همچنین ترمیم وآسفالت معابر سطح شهر داریون گفت:در جلسه چند روز گذشته که در دفتر معاونت عمرانی فرمانداری شیراز برگزار شد با حضور شهردار داریون و با در خواست شورا و دعوت مسوولین ادارات داریون پیرامون مشکلات شهر داریون بحث وتبادل نظر شد.

وی افزود :مشکلاتی در ارتباط با بحث انشعاب آب در زمینهای تفکیک شده وجود داشت که در نهایت با پیگیری مستمر و تماس با مدیر عامل شرکت آب میزان یک کیلومتر انشعاب برای حل این مشکل در نظر گرفته شد.

در موضوع برق کشی میدان ورودی نیز قرار براین شد که ۵۰درصد هزینه آن برعهده اداره برق قرار گیرد. وی در ادامه در خصوص اختصاص شبکه گاز رسانی به بخش جنوبی و مکانهایی که هنوز گاز رسانی نشده است تاکید کرد:با مساعدت شهرداری جهت تجدید کارگاه اداره گاز مشکل کل شبکه ای داریون حل خواهد شد .

شرفی همچنین در مورد مسایل مخابراتی و تلفن ثابت نیز گفت :مسوولین مخابرات قول بررسی وپیگیری مشکلات مخابراتی داریون را داده اند که در صورت امکان با توسعه شبکه مخابراتی این مشکلات حل شود.

در ادامه جلسه علیرضا زارع شهردار داریون در مورد مساله پمپ بنزین داریون گفت:حکم جلب قطعی بر محکومیت مالکان پمپ بنزین که مبالغی از هزینه خرید پمپ بنزین را به شهرداری داریون بدهکار هستند گرفته شده است که این مطالبات باید هرچه سریعتر به شهرداری باز گردد.

به گزارش داریون نما همچنین اعضا شوراو شهردار داریون در خصوص بحث عقب نشینی و گاز کشی قسمتی از محله دیندارلو و مسایلی چون اولویت بندی کارها واقدامات آتی شورا و شهرداری بحث وتبادل نظر کردند.

لازم به ذکر است در اواخر جلسه تعدادی از اهالی قسمت جنوبی داریون مشرف به خالد آباد(خیابان خلیج فارس)با حالت اعتراض به نبود گازکشی وآسفالت در این محله با شهردار و اعضا شورا صحبت کردند واین در حالی بود که زارع شهردار داریون با توضیحاتی مشکل گاز رسانی را مربوط به اداره گاز میدانست وعنوان کرد :گاز کشی به هیچ عنوان از وظایف شهرداری نیست .

وی در توضیحات خود آسفالت شدن محله را به بعد از عملیات گازکشی توسط اداره گاز مشروط کرد.

گفتنی است این جلسه در غیاب روح اله افتخار از ساعت ۱۶و۱۵ دقیقه شروع ودر ساعت ۱۸ پایان یافت.

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

  1. شورای داریون فقط با سه نفر تشکیل می شود و گویا شهر دار بعنوان عضو ثابت شورا در تمام جلسات شورا حضور دارد

  2. چرا شورا بر خلاف قانون پذیرای عضو دوم علی البدل شورا (مهدی کشاورز) نیست ؟

  3. کو اون گزارش های اختصاصی که قرار بود آقای کرمدار از بازی ایران برای سایت داریون نما تهیه کنه؟

  4. اقای شهردار فکری به حال 16متری امام سجاد کنید که انگار اصلا جزو داریون نیست.کاش زمستان یک روز تشریف میاوردید و وضعیت ان را میدید زن و بچه باید لباس خود را بالا بگیرند و از اب و رودخانه و شل عبور کنند.چرا دورترین کوچه های داریون در بافت قدیم را اسفالت کرده اید ولی چنین کوچه شلوغ و پررفت وامدی را به حال خود رها کرده اید. واقعا به اهالی این محله ظلم شده است.ایا از پول مجوز اهالی این کوچه گذشته اید که از اسفالت ان براحتی میگذرید.مردم این محله هم مثل خواهر و مادر وبرادر شما هستند کمی دلسوزی کنید و فکری کنید.با تشکر از شما

  5. صرفا جهت اظلاع ناشران شب نامه

    لطفا یک بار به دقت خبر فوق را بخوانید ….

  6. واقعا از اقای شرفی ممنون هستیم که به جد پیگیر مسائل هستند چون ایشان تنها عضوی هستند که در داریون هستند و از نزدیک با مردم در تماس هستند خدا به ایشان جزای خیر دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن