اخبارهمه

شورای داریون به حد نصاب نرسید اتفاق خاصی نیفتاد!

خبرنگار:مجتبی ظهرابی|

جلسه این هفته شورای اسلامی شهر داریون باز هم در غیاب روح اله افتخار و مهدی کشاورز برگزار شد.
به گزارش داریون نما علیرضا زارع شهر دار داریون در مورد عدم حضور این دو عضو شورا گفت:در حال حاضر شهرداری داریون نیاز به مصوبه هر چه سریعتر بودجه سال آینده را دارد و بایستی برای بستن بودجه وتصویب آن حداقل چهار نفر از اعضا شورا حضور د اشته باشند در غیر اینصورت حتی با امضا ۳نفر نیز مصوبه ها وجهه قانونی نداشته واز طرف فرمانداری برگشت خواهد خورد.
زارع در ادامه افزود:مشکل و اختلاف مالکان پمپ بنزین داریون با شهرداری داریون به نتیجه قطعی و دلخواه شهرداری رسیده است و پس از پیگیریهای مداوم طی حکم قطعی از مراجع قضایی  مالک پمپ بنزین داریون باید مبلغ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰ریال(یکصدوپنجاه میلیون تومان)بصورت نقدی و مابقی بدهی خود که مبلغی بالغ بر۲۹۰۰۰۰۰۰۰۰ریال(دویست ونود میلیون تومان)است طی سه فقره چک در تاریخ های معین و ذکر شده در سال آینده پرداخت نماید که در صورت تاخیر حتی یک روز ،مالکیت پمپ بنزین به شهرداری داریون تعلق خواهد گرفت.
درادامه جلسه ناصرشرفی رییس شورای اسلامی شهر داریون گفت:جهت تشکیل جلسه امروز نیز به همه اعضا شورا اطلاع رسانی شده است
وی با توجه به حساسیت و مهم بودن برنامه ها وفعالیتهای پیش رو شهرداری وشورا در این روزهای پایانی سال بازهم در همان جلسه شورا با آن دو عضو غایب شورا تماس تلفنی برقرار کرد که هیچکدام پاسخی ندادندو جلسه شورای اسلامی شهر داریون بدون هیچ مصوبه ای به کار خود پایان داد وبه روزهای آتی موکول شد.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. سلام. ببخشید این شوراها قانونی در این باره ندارند؟ یعنی اگه این آقایون دلشون نخواد بیان جلسه، شورا هیچ تصمیمی نمیتونه بگیره؟ آقایون باید پاسخ و به همه مردم داریون باشن. آخه مردم این شهر کم مشکل دارن که این افراد بی مسئولیت هم دارن مشکل سازی میکنن؟ افرادی کم کار که معلوم نیست اگه نمیتونن کار کنن چرا میان کاندید میشن و عضو شوار میشن.

  2. سلام.ای آقا…آخه کی میخاید از خدا بترسید.آقایون شما که ایقد بی مسولیت هستین چرا اومدین و کاندید شدین؟چرا رای مردم خراب کردین؟چرا ؟چرا؟چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یکی جواب منو بده…..

  3. با سلام… جای بسی خرسندی است که بالاخره تلاش های بی وقفه رئیس محترم شورا و پی گیری های مکرر سایت و خبرنگاران آن و هم چنین حضور مستمر مردم در صحنه به بار نشست و جلسه ای با حضور 4 نفر از اعضا تشکیل شد. مطمئنا به زودی نفر پنجم نیز دوباره به جمع اعضا خواهد پیوست. چون از متن مردم است و برای رضای حق و خدمت به مردم هم که شده با فراموش کردن اختلاف های جزیی مثل سابق ولی این بار با توان مضاعف به میدان خواهد آمد. مردم فهیم و آگاه نیز خودشان و با شناخت کامل به این افراد رای داده اند و هم چنان به آنان اعتماد کامل دارند. اختلاف سلیقه در انجام امور امری طبیعی است ولی نباید موجب دلسردی و کناره گیری از خدمت شود. مردم همه ی شما را دوست دارند و از شما می خواهند که با شعار زیبای وحدت کلمه همچنان پابرجا و استوار به فعالیت ادامه دهید… پویا و پایا باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن