دفترچه خاطراتهمه

یاد نیکان (قسمت بیست و یکم ) مرحوم میرزا باران زارع

یوسف بذرافکن|
مرد باایمانی بود ،اهل قرآن بود، در امور مذهبی مشارکت داشت ، از مردان نیک روزگار ما بود. رابطه اش با مردم خوب بود ، رویی گشاده داشت و زبانی نرم و ملایم ، در مجالس حضرت سید الشهداء علیه السلام نوحه خوانی می کرد.

فرزندان خوبی تربیت کرده و به اجتما ع تحویل داد ، در همه مجالس مذهبی حضور داشت ، متواضع و خالی از تکبر بود، دربرنامه های انقلابی هم مشارکت داشت ،با رفقای مذهبی خود در حسینه حضرت ولی عصر (عج) حضور می یافت و با اشعار خوانی نسبت به حضرت امام زمان (عج) عرض ارادت می کرد ، به زرو برق دنیا چشم ندوخته بود و به در آمد حلال قانع بود ، همواره شکر گذارپروردگار بود . خدایش رحمت فرماید .

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. با سلام…. من شعبان و داراب زارع، فرزندان خلف این بزرگوار را می شناسم. از درگاه ایزد منان، برای مرحوم میرزا بارن زارع طلب غفران و برای فرزندان برومندش آرزوی موفقیت را دارم.

  2. خدا رحمت کند ایشان را انسان بسیار خوب و مهربانی بود.
    یادم نمیرود در ماههای محرم نوحه خوانی هم میکرد و در مراسمات دیگر قران هم زیبا قرائت میکرد .فرزندان ایشان الان در شیراز سکونت دارند و انسانهای خوبی هستند.

  3. با سلام… اگر کسی شعبان و داراب زارع فرزندان این مرحوم بزرگوار را دید، سلام مرا هم به آن ها برساند و به آن ها اطلاع دهد که “یاد نیکان” ی هم هست و بخواهند اگر مطلب تکمیلی و یا عکسی دارند، برای داریون نما ارسال کنند…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن