گزارش

گزارشی از کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون

یوسف بذرافکن|

شاید برای همشهریان عزیز جالب باشد که بدانند کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون در چه وضعیتی به سر می برد .
کانون فرهنگی و تربیتی وحدت داریون در سال تحصیلی ۱۳۷۱-۱۳۷۰کار خود را شروع کرد و در این ۲۲سال فرازو فرود های متعدد را پشت سر گذاشت . هم اکنون این کانون توسط آقای قاسم صفری که فارغ تحصیل رشته ریاضی است اداره می شود .دانش آموزان پسر مقاطع تحصیلی با شور و اشتیاق فراوان به این کانون مراجعه می کنند و از کلاس های قرآن این مربی توانمند قرآن که اهل خیر آباد است استفاده می کنند.

 آقای صفری با نیروی جوانی و علاقمندی و پشتکار فراوان برای تربیت و تعلیم نسل آینده ساز این میهن اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نیست ،اما دست تنها است ولی با این وجود فعالیتهای جنبی ،شامل برنامه های ورزشی،کامپیوتر و کتابخانه را نیز اجرا می کند.

 به نظر می رسد در سالی که از طرف مقام معظم رهبری حضرت آیت اله خامنه ای به نام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جها دی » نامگذاری شده است باید از این کانون که تنها کانون فرهنگی دانش آموزی منطقه داریون است حمایت بیشتری کرد تا خدای ناکرده این تنها کانون هم تعطیل نشود!

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. سلام یوسف جان…

    درسته به ظاهر از کانون رفتی ولی دلت با کانونه. و مطمئنا تو همه ی کارا هم به آقای صفری عزیز کمک می کنی. و این یعنی عشق و علاقه به زادگاهمون و مردمش.

    تا امثال شما و آقای داریون نما و صفری و علی زارع و در کنارتون، بیگی و برزگر و کریمی و رویین تن و سیاهی و بذرافشان و میرزاده و اسدی و مصطفی و قاسم و خیلی های دیگه که نام نمی برم، هستید، با همه ی کم و کاستی ها، دغدغه ی مسائل فرهنگی هست و فعالیت ها کم و بیش با وجود همه ی محدودیت ها و محرومیت ها ادامه پیدا می کنه. خیلی جاها اصلا محدودیتی نیست ولی چون همین عشق و علاقه نیست هیچ جنب و جوش و فعالیت و دغدغه ای هم نیست.

    خسته نباشید و خدا قوت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن