آزمون مرحله اول ابتدایی روز دوشنبه مورخ ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۲ و آزمون مقاطع دبیرستان و متوسطهروز جمعه ۱۷/۸/۹۲ برگزار شد.

اسامی نفرات برتر مرحله اول مقطع ابتدایی به شرح ذیل است:
۱ـ فاطمه گل آذر دیندارلو پایه سوم ابتدایی از دبستان ولی عصر عجل ا…تعالی فرجه الشریف ( رتبه شهر۱ ، رتبه استان ۱ ، رتبه کشوری ۱۲۴ )
۲ـ خشایار جهاندیده پایه چهارم ابتدایی از دبستان حقیقت جو ( رتبه شهر ۱ ،رتبه استان ۲، رتبه کشور ۳۱۶)
۳ـ فاطمه استوار پایه پنجم ا بتدایی از دبستان شهید علی باز زارع ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۵ ، رتبه کشور ۳۳۶)
۴ـ آسیه نجفی پایه ششم ابتدایی از دبستان شهید علی باز زارع ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۳۵ ، رتبه کشور ۸۳۲)

 


اسامی نفرات برتر راهنمایی و متوسطه به شرح ذیل است:
۱ـ فرناز شرفی پایه هفتم از آموزشگاه نمونه دولتی فرشتگان ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۱۹۴ از بین ۲۷۲۹ ، رتبه کشور ۶۰۷ از بین ۲۰۸۸۵ نفر)
۲ـ مینا بذرافکن پایه سوم راهنمایی از آموزشگاه نمونه دولتی فرشتگان ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۱۶۵ از بین ۱۱۰۶، رتبه کشور ۴۶۴ از بین ۱۷۶۳۹ نفر)
۳ـ شقایق بذرافکن پایه اول دبیرستان از آموزشگاه نمونه دولتی اقبال لاهوری ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۲۶۱ از بین ۷۵۶ ، رتبه کشور ۲۵۱۳ از بین ۱۴۳۶۰ نفر)

آزمون مرحله دوم مقطع ابتدایی روز دوشنبه مورخ ۱۸ آذر ماه ۱۳۹۲ و آزمون مقاطع دبیرستان و متوسطه روز جمعه ۲۲/۹/۹۲ برگزار شد.
اسامی نفرات برتر مرحله دوم مقطع مختلف به شرح ذیل است:


-۱فاطمه استوار پایه پنجم از دبستان شهید علی باز زارع ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۲ ، رتبه کشور ۵۵۰)
۲ـ محمدرضا خوش نژاد پایه ششم از دبستان حقیقت جو ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۳۰ ، رتبه کشور ۱۲۱۶)
۳ـ فاطمه بذرافکن پایه هفتم از آموزشگاه نمونه دولتی فرزانگان ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۴۵ از بین ۲۸۱۴ نفر، رتبه کشور ۸۶۸ از بین ۲۸۷۵۵ نفر)
۴ـ سارا زارعی پایه سوم راهنمایی از آموزشگاه نمونه دولتی فرزانگان ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۷۶ از بین ۱۱۸۴نفر، رتبه کشور ۷۶۱ از بین ۲۳۱۵۶ نفر)
۵ـ مینا منفرد پایه اول دبیرستان از آموزشگاه نمونه دولتی تیزهوشان ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۴۰ از بین ۹۶۹ نفر، رتبه کشور ۴۲۸ از بین ۱۶۷۶۱ نفر)
۶ـ ثریا محمدی پایه دوم انسانی از آموزشگاه فاطمیه ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۴۲ از بین ۱۷۷نفر، رتبه کشور ۲۷۴ از بین ۹۴۶ نفر)
۷ـ فرناز مردانی دوم تجربی از آموزشگاه نمونه تیزهوشان ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۵۶ از بین ۵۰۷ نفر، رتبه کشور ۵۳۴ از بین ۷۴۲۲)
۸ـ سپیده شعبانی دوم ریاضی از آموزشگاه نمونه دولتی اقبال لاهوری ( رتبه شهر ۱، رتبه استان ۵۷ از بین ۴۰۵ نفر، رتبه کشور ۶۱۱ از بین ۳۷۴۵ نفر)

 موسسه علمی و آموزشی رزمندگان داریون؛ معرفی اعضا و تشکر و قدردانی

بر خود لازم می دانم، ضمن معرفی اعضای فعال موسسه علمی و آموزشی رزمندگان داریون، از نهادها و ارگان ها و افراد حقیقی و حقوقی که تا کنون در امور مختلف موسسه، با ما همراه بوده و از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیده اند، تشکر و قدردانی کنم.

اعضای اصلی موسسه:
۱- غلامرضا برزگر : مسئول امور رایانه و ثبت نام
۲- حسین کریمی : مسئول برگزاری آزمون و مشاوره و پشتیبانی
۳- افروز برزگر : مشاور تحصیلی خواهران
سایر اعضا:
۱-رضا رستمی : همکاری در امور
۲-رضا برزگر : همکاری در امور
۳-موسی برزگر : همکاری در امور
۴- مرتضی کریمی : همکاری در امور
و با تشکر از :
۱- حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا عزیزی : امام جمعه محترم منطقه داریون
۲- بهرام هوشیار: معاونت محترم پرورشی آموزش و پرورش ناحیه چهار شیراز
۳- محمد زارع : رئیس محترم نمایندگی آموزش و پرورش داریون
۴- امین اله شیروانی : معاون محترم نمایندگی آموزش و پرورش داریون
۵- علی زارع : معاون محترم آموزشگاه متوسطه اول شهید نادر خوش نژاد
۶- سرکار خانم قالینی : مدیر محترم آموزشگاه متوسطه اول آیت الله طالقانی
۷- یوسف بذرافکن : مدیر محترم دبستان حقیقت جو
۸- سرکار خانم زیبا داد ور : مدیر محترم دبستان ولی عصر (عج)
۹- شهاب رویین تن: مدیر محترم دبستان شهید شکوهی
۱۰- فیروز عبدالهی : مدیر محترم دبستان شهید علی باز زارع
۱۱- سایت داریون نما

جلیل زارع مسوول موسسه علمی آموزشی رزمندگان داریون

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :