نوشته سي و دوم:اول:چهار سال پیش بود شاید هم بیشتر. تاریخ دقیق را به خاطر ندارم. اما می دانم 17 مرداد ماه بود و روز خبرنگار. اداره کل تربیت بدنی استان فارس که آن سالها سیروس خلیقی مسوول روابط عمومی اش بود درمحل صدا و سیما به مناسبت روز خبرنگارمراسمی تدارک دیده بود و قرار […]

نوشته سي و دوم:اول:چهار سال پیش بود شاید هم بیشتر. تاریخ دقیق را به خاطر ندارم. اما می دانم 17 مرداد ماه بود و روز خبرنگار. اداره کل تربیت بدنی استان فارس که آن سالها سیروس خلیقی مسوول روابط عمومی اش بود درمحل صدا و سیما به مناسبت روز خبرنگارمراسمی تدارک دیده بود و قرار بود به خبرنگاران یک نیم سکه بهار آزادی اهدا کنند.


از من هم دعوت شد تا در این مراسم شرکت کنم اما چون عادت به حضور در چنین برنامه هایی که “تقدیر” می کنند ندارم به این مراسم نرفتم.
بعد از آن چند بار سیروس خلیقی را دیدم و او هر بار می گفت که فلانی بیا اداره کل و سکه ات را بگیر. من هم البته نمی رفتم و نرفتم که نرفتم و در نتیجه سکه را هم  نگرفتم.
دوم:در مراسم رونمایی از سایت داریون نما که 31 شهریورماه سال گذشته در سالن کنفرانس ساختمان آتش نشانی شهرداری داریون برگزار شد علی رضا زارع شهردار داریون به رسم تقدیر لطف کرد و می خواست یک نیم سکه یا ربع سکه- درست یادم نیست- به من اهدا کند اما من ضمن تشکر از او سکه را قبول نکردم و وقتی با اصرار این عزیز روبرو شدم ازحجت الاسلام عزیزی امام جمعه محترم داریون که در مراسم حضور داشت خواستم تا آن سکه را به آقای سیروس رومی پیشکسوت مطبوعات کشور و استان فارس که میهمان ویژه مراسم بود اهدا کند و او هم این کار را کرد.
سوم:این دو مطلب را گفتم تا مشخص کنم در چنین روزهایی مانند روز خبرنگار انتظار هیچ تقدیر و تشکر مادی ندارم و نداریم. چون اگر هم اینگونه باشد ما قبول نمی کنیم.
خواستم بگویم 17 مردادماه روز خبرنگار هم آمد و رفت اما دریغ از یک تبریک مسوولین داریون به بروبچه های سایت داریون نما!
البته حجت الاسلام عزیزی امام جمعه داریون در تماس با مدیر داریون نما این روز را تبریک گفت و سایر دوستان مانند یوسف بذرافکن،شهاب رویین تن، و.. مردم عزیز و کاربران دوست داشتنی سایت داریون نما ما را شرمنده محبت های خود کردند اما دریغ از تماس یک مسوول داریونی و یک تبریک خشک و خالی.
جالب آن که از مسوولین شهرستان شیراز به ما روز خبرنگار را تبریک گفتند اما از مسوولین داریونی اصلا!