جلیل زارع|

“همواره گفته ایم و باز هم می گوییم که “داریون نما” اگر بعد از گذشت نزدیک به دوسال همواره روند صعودی داشته هرچه بوده ابتدا توجه و عنایات حضرت حق بوده و بعد از آن اعتماد و همراهی کاربران و مخاطبان عزیز بوده است.”

این، بخشی از نوشته مدیر داریون نماست که در پانزده شهریور ماه، حاصل ثمره ی اعتماد مردم داریون نما به سایت خود را، بهترین رتبه داریون نما از آغاز تا کنون دانسته است.

بهترین رتبه در مرجع جهانی رتبه بندی سایت ها ( آلکسا). بله ! از بین چهار میلیون سایت و وبلاگ، رتبه ی داریون نما تا ساعت ۸:۳۰ جمعه ۱۵ شهریور ماه نود و دو، ۱۳۱۳۵ بوده است که برای داریون نما رتبه ی بسیار خوبی به حساب می آید.

سواحل زیبای دریای مازندران(خزر)

سواحل زیبای دریای مازندران(خزر)

به گونه ای که امروز پس از گذشت بیش از 850 روز از عمر پر برکت داریون نما که در ۲۳ شهریور ماه سال ۱۳۹۰ راه اندازی شد، افتخارات زیادی را پشت سر گذاشته است تا جایی که کاربری خوش ذوق هم چون یوسف بذرافکن، آن را تنها دل خوشی ما داریونی ها می داند و این همه ، امکان پذیر نبود مگر با همدلی و همراهی شما عزیزان کاربر همیشه حاضر.

وقتی در ۱۵ بهمن ماه سال ۹۱ از قالب جدید داریون نما رونمایی شد، من فقط ۳ روز بود که وارد این فضای مجازی بی ریا شده بودم و هنوز درست و حسابی با قالب قدیم آن خو نگرفته بودم ؛ ولی آن چنان قالب جدید آن به دلم نشست که خیلی زود با آن اخت شدم و مهم تر از قالب آن، کاربران عزیز و با وفا بود که تا آن روز در هیچ سایتی ندیده بودم و خدا لطفش را شامل حال این حقیر سراپا تقصیر کرد و مهر و محبت این عزیزان را در دلم انداخت به گونه ای که امروز هیچ چیز نمی تواند مرا برای یک روز هم شده از آن دور کند و مثل همه ی شما عزیزان، بی صبرانه در انتظار تماشای جامه ی نویی هستم که قرار است به زودی بر تن داریون نما پوشانده شود ، هر چند زیبنده ترین جامه ای که می تواند بر تن این فضای مجازی پوشانده شود، حضور مداوم و پی گیر شما عزیزان همیشه همراه هست.

وقتی یک داریونی _ مسعود سفید را می گویم_ از آمریکا، ایمیل می زند و از دریچه ی داریون نما، از دوستان خود، یوسف بذرافکن و علی زارع خبر می گیرد، جایگاه آن را در بین سایت های محبوب جهان، بیش تر احساس می کنیم.

یا مثلا آقای هوشنگ حسینی پناه از زوریخ سوییس با ارسال دیدگاه از خاطرات شهید موسی رستمی حرف می زند.

گاه این فضای مجازی وزین، از لحاظ تعداد کاربران، رکورد می زند و گاه، چنان مطالب و مهم تر از آن ، دیدگاه هایی در آن درج می شود که تحسین همگان را بر می انگیزد.

زمانی که داریون نما احساس می کند، بیش تر داریونی های مقیم زادگاهمان از امکاناتی هم چون رایانه و لپ تاپ و اینترنت پر سرعت و … بی بهره اند، با درک این دغدغه و محدودیت، برای ارتباط تنگاتنگ تر با داریون نما، نسخه ی موبایل سایت را راه اندازی می کند.

به وقتش نیز فریاد مظلومیت منطقه ی داریون را به گوش مسئولین می رساند. برای مثال، به دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) درباره ی مساجد مخروبه ی داریون از طریق ایمیل و درج در سایت، نامه می نویسد.

حک نام داریون نما در سواحل خلیج همیشه فارس

حک نام داریون نما در سواحل خلیج همیشه فارس

این است که زمانی که عمر این پایگاه خبری تحلیلی، هنوز به یک سال هم نرسیده، در میان پر بیننده ترین سایت های اینترنتی استان فارس قرار می گیرد.

مسلما، یکی از افتخارات داریون نما، داشتن دوستان و بینندگان خوبی است که همیشه و در همه حال، به یاد داریون نما بوده و هستند. وقتی یکی از این کاربران- عبدالله کاظمی را می گویم- مسافرتی به شمال دارد و در سواحل زیبای شمال و دریای مارندران( خزر) حضور می یابد، لطف خود را به داریون نما، به نهایت می رساند و بر روی شن های ساحل دریای مازندران، نام داریون نما را می نگارد.

یا مثلا ناصر بذرافکن وقتی به سواحل جنوب و خلیج همیشه فارس می رود او نیز بر شن های آن ساحل زیبا نام داریون نما را می نویسد.

عزیزان دل برادر ! باید به خود ببالیم که در این مدت کم، مطالب مندرج در این سایت  را با افتخار در سایت های خود منتشر می کنند. برای مثال، باشگاه مطرح و پر بیننده ی اجتماعی ” افسران جنگ نرم” که در زمینه های مختلف مذهبی- فرهنگی فعالیت دارد، مطلب داریون نما را مورد استفاده قرار می دهد و سایت “بصیرت شیعه” نیز این مطلب را به عنوان مطلب اول سایت خود منتشر می کند.

انصافا، چند تا سایت را دیده اید که حتی در ایام تعطیلات نوروز نیز، به روز باشند و مدیر ، خبرنگاران، هیئت تحریریه و کاربران آن حتی یک روز از ایام تعطیل هم سایت محبوبشان را رها نکنند !؟ داریون نما در زمره چنین سایت های نادری است !

سخن را کوتاه می کنم و برای اجتناب از طولانی تر شدن متن، فقط فهرست وار به موضوعاتی که تا کنون در زمینه های مختلف، در داریون نما، خودی نشان داده است، می پردازم. ولی پیش از آن بگویم که کاربران و مردم همیشه همراه داریون، به حق صاحبان اصلی این سایت وزین هستید و تا شما هستید، داریون نما روز به روز بارورتر شده و در کمیت و کیفیت، در ردیف پر بارترین و محبوب ترین سایت های جهان، قرار خواهد گرفت.

و اما فهرست موضوعات دسته بندی شده در داریون نما:
آسمانه- اخبار – اخبار ویژه – بوی بهشت – تربر جعفری – جوانان دیروز – داریون در قاب – داریون نما – داریونی های موفق – دفترچه خاطرات – دل نوشته ها – دودج – دیدگاه – دیندارلو – رمان ( قلعه داریون) – طنز و کاریکاتور – عکس و کمی مکث – منهای داریون – نظر سنجی – نوشته های شبانه یک داریونی – همه – همه چیز از داریون – هنرمندان داریونی – گزارش – گفت و گو

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :