قصد ندارم زیاد صحبت کنم. یا بهتر بگویم قصد ندارم زیاد بنویسم. صد البته حرفهای زیادی در دل است که مثنوی هفتاد من می شود و اصلا شاید بیان برخی از آنها جای گفتن نباشد و احیانا تا ابد در دل بماند. بی خیال… مدتی پیش برای چند روز اختلالاتی در سایت پیش آمد که […]

قصد ندارم زیاد صحبت کنم. یا بهتر بگویم قصد ندارم زیاد بنویسم. صد البته حرفهای زیادی در دل است که مثنوی هفتاد من می شود و اصلا شاید بیان برخی از آنها جای گفتن نباشد و احیانا تا ابد در دل بماند.
بی خیال…
مدتی پیش برای چند روز اختلالاتی در سایت پیش آمد که باعث بروزمشکلاتی شد. این که این اختلالات و مشکلات چگونه به وجود آمد و … چگونه حل شد بماند. مهم این است که مانند همیشه خداوند بزرگ همراهمان بود و توانستیم به یاری اش بر مشکلات غلبه کنیم. به نحوی که انگار اصلا مشکلی نبوده که بخواهد حل شود!
افراد هر کدام ویژگی هایی دارند که خود از آن آگاهند. من اما به شخصه اینگونه هستم که اگر مشکلی در مسایل مختلف برایم پیش آمد سعی می کنم در شروع مجدد با قدرت بیشتری کار را شروع کنم.

logo daryonnama

از امشب به میمنت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، داریون نما به عنوان اولین پایگاه رسمی خبری-تحلیلی منطقه داریون با شکل و شمایلی متفاوت از گذشته و جامه ای نو پیش روی شما عزیزان نمایان شده است.
قالب جدید سایت-که اکنون مشاهده می کنید- به روزتر، بهینه تر،کاملا داینامیک و سازگار با تمام مرورگرهاست.
این قالب با آنالیز و بررسی دقیق طراحی شده و در طراحی آن تمام نکات مثبت و منفی که باعث پیشرفت یک سایت خبری می شود در نظر گرفته شده است.
قالب در عین سادگی ظاهر که لازمه سایتهای خبری است اما اغلب موارد حرفه ای و فنی کار که باعث ارتقای رتبه سایت و بهتر دیده شدن آن در موتورهای جستجواست در آن رعایت شده است.
در این قالب مخاطب به اغلب بخش های سایت در همان صفحه اول دسترسی دارد و با ملاحظه صفحه اصلی، بیشتر بخش ها و دسته های سایت را مشاهده می کند.
در صفحه اصلی 20 بخش مختلف سایت نمایش داده شده و به جز این، بخش هایی مانند ویدیوی ویژه، پیشخوان مطبوعات، آخرین دیدگاه ها و.. نیز گنجانده شده است.
پایان کلام این که می دانیم و ایمان داریم که مردم مظلوم منطقه داریون در زمینه های مختلف لیاقت داشتن بهترین ها را دارند. ما اما به هیچ وجه ادعای بهترین بودن نداریم اما تلاش می کنیم تا حد توان بهترین کاری که در توانمان باشد را برایشان انجام دهیم.
قالب جدید داریون نما با تغییرات جدید برگ سبزی است از طرف تحریریه داریون نما به مردم شریف منطقه داریون که به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر سال 93 رونمایی می شود.
این رونمایی یک رونمایی متفاوت است. نه مسوولی حضور دارد نه فرد شاخصی، این رونمایی به وسیله همه شما کاربران عزیز که بیشتر از مردم منطقه داریون است امشب شکل گرفته است.
در پایان جا دارد از مهندس نقابی عزیز که در این چند روز همراهمان بود و با سعه صدر کارهای مربوط به قالب جدید را انجام داد سپاس ویژه داشته باشم.

حق یارتان…
مدیر سایت