در مسابقات فوتسال ناحیه 4 شیراز که بین 18 تیم برگزار شد تیم نمایندگی آموزش و پرورش داریون موفق به کسب عنوان قهرمانی شد. به گزارش داریون نما در فینال این مسابقات که در سالن ورزشی امام علی (ع) شیراز برگزار شد تیم های “نمایندگی آموزش و پرورش داریون” و “حاج خالصی” به مصاف هم […]

در مسابقات فوتسال ناحیه 4 شیراز که بین 18 تیم برگزار شد تیم نمایندگی آموزش و پرورش داریون موفق به کسب عنوان قهرمانی شد.

به گزارش داریون نما در فینال این مسابقات که در سالن ورزشی امام علی (ع) شیراز برگزار شد تیم های “نمایندگی آموزش و پرورش داریون” و “حاج خالصی” به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم داریون موفق شد با نتیجه چهار بر یک حریفش را شکست دهد و به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یابد.

footsalldaryon1 footsaldaryon2

اعضای تیم قهرمان:سرپرست:رضا خلف زاده، مربیان:علی قنبری-جواد بذرافشان ،بازیکنان:حسین رضایی نیا،علی گل آور،علیرضا شیروانی،محمد مترجمی،مهرشاد بذرافکن،فرشاد ارجی،حسین صفری،مهران بذرافشان،آرش نعمتی،محمد امین بذرافکن.
گفتنی است در برگزاری این مسابقات همکاری “محمد صادقی” مدیر آمورش و پرورش ناحیه 4 شیراز،صادقی کارشناس تربیت بدنی ناحیه 4،بهرام نژاد مسوول برگزاری مسابقات، و گرامی مدیر سالن امام علی (ع) قابل تقدیر بود.
همچنین تیم داریون با حمایت حاج آقا عزیزی امام جمعه داریون،زارعی مسوول نمایندگی آموزش و پرورش،علیرضا بذرافکن رییس ستاد نماز جمعه و قاسم صفری مذیر کانون فرهنگی تربیتی وحدت داریون موفق به کسب این مقام شد.