محمدجعفر حقیقت جو| شاید برای شما هم پیش آمده باشد،درجایی غریب جایی دور درشهر و دیاری که هیچ کس را نمی شناسد کارتان گیر افتاده باشد درست با کسی برخورد کنید که از یک ریشه و آب و خاک و زادگاه باشید و همان شخص فرشته نجات شما شود و گره از کارتان باز کند. […]

محمدجعفر حقیقت جو|

شاید برای شما هم پیش آمده باشد،درجایی غریب جایی دور درشهر و دیاری که هیچ کس را نمی شناسد کارتان گیر افتاده باشد درست با کسی برخورد کنید که از یک ریشه و آب و خاک و زادگاه باشید و همان شخص فرشته نجات شما شود و گره از کارتان باز کند.

چندوقت پیش هنگامی که از داریون به سمت شهرستان جهرم به قصد انجام کاری با خودروی شخصی راهی شدم به خاطر درگذشت پدرم که عزیزترین انسان زندگیم بود آنقدر ناراحت و کلافه بودم وقتی از فرعی خاوران به جاده اصلی جهرم وارد شدم اصلا متوجه اتوبوس که به سمت شیراز در حرکت بود نشدم  برخورد شدیدی ایجاد شد و خودروی من به شدت آسیب دید به خاطر همان حادثه مجبور شدم چند روزی در بیمارستان پیمانیه جهرم بستری شوم.

yasaminroiintan

در همان روز اول بعداز تشکیل پرونده به اتاق پزشک و معاینه بیمارستان معرفی شدم.دکتر وقت خانم جوانی بود که محترمانه و بارویی خوش مرا پذیرش و معاینه کرد،هنگامی که پای دفترچه ام را مهر میکرد اسم ایشان نگاه مرا لحظه ای خیره نگاه داشت:” دکتر یاسمین رویین تن!”

حس کنجکاوی من باعث پرسیدن این سوال ازایشان شد:ببخشید خانم دکتر اهل شیراز یا شهر داریون هستید؟خنده ای به لبهایشان نشست و گفتند بله چطور؟گفتم من هم داریونی هستم فرزند فلانی بعد از آشناشدن به لطف ایشان زود بستری شدم و با مراقبت و زحمتهای پرسنل آنجا که خدایی خیلی مهربان و خوب بودند بعدازچند روز ترخیص شدم .

axneveshtehجمله یادبود خانم دکتر رویین تن برای داریون نمایی ها

وقت رفتن دلم نیامد دست خالی برگردم همه اش به این فکر میکردم که یک داریونی موفق جایش در سایت رسمی خودمان کم است وقتی با آقای مدیر سایت داریون نما در میان گذاشتم، وی قبول کرد که مصاحبه ای ترتیب دهم تا بر روی سایت قرار دهند…باخانم دکتر درباره سایت و قسمت داریونی های موفق صحبت کردم وی گفت که گاهی به سایت داریون نما سر می زند و مطالب را دنبال میکند اما از انجام این مصاحبه و اینکه به عنوان فردی موفق ازاو یاد شود امتنا ورزید و مرتب این جمله را که من در مقابل دکتر لطفی و امثال ایشان راه دارزی در پیش دارم و پیش آنها خیلی کوچکم را تکرار میکرد.

 خلاصه از وی انکار و از من اصرار که بالاخره من موفق شدم که چند خطی از ایشان به عنوان یادبود در سایت وزین شهرم داریون نما قرار دهم .لطف و بزرگی و ادب از رفتارشان پیدابود که شایسته تقدیرو تشکر دارد من از طرف خودم وهمه همشهریانم برایشان آینده ای درخشان و سراسر امید و پیروزی آرزومندم.

یاسمین رویین تن فرزند بهمن-پسر عموی نعمت الله رویین تن اداره پست داریون- متولد سال 1369در شیراز هستم.دوره راهنمائی در مدرسه راهنمایی نمونه دولتی فرشتگان و دوره متوسطه را در دبیرستان نمونه دولتی حاج بهادر گراشی گذراندم.درکنکور سال 1388 در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم پذیرفته شدم.درحال حاضر دانشجوی سال آخر هستم و 2ماه تاپایان دوره کارورزی (اینترنی)و فارغ التحصیلی باقی مانده است.

من راه طولانی تا رسیدن به هدف مورد نظرم دارم ولی معتقدم موفقیت و خوشبختی استفاده از تمام توانایی و امکانات موجود در زمان حال است نه صرفا فکر کردن به آینده!

فرد عاقل کسی است که همواره 9نکته را در نظر دارد:روشن دیدن،خوب گوش دادن،مهربان سخن گفتن،آداب داشتن،راستگو بودن،انجام وظیفه کردن،پرسیدن هنگام تردید،خود را از خشم دور نگاه داشتن و در عین موفقیت عادل و منصف بودن

امیدوارم داریون هر روز پیشرفت های جدیدی داشته باشد،خیلی بیشتر از آنچه در حال حاضر شاهدش هستیم.

وجود داریونی های موفق که کم هم نیستند نشان دهنده این است که فقط کافیست به مرحله خودباوری برسیم.برای رسیدن به موفقیت وجود امکانات عالی نه کافی هست و نه لازم!