اخبار ويژه

اخبار ويژه داريون نما/گفته مي شود كه…

شنيده مي شود كه: عدم حضور دو عضو شوراي اسلامي شهر داريون در جلسه شوراي اداري شهرستان شيراز كه به ميزباني دفتر امام جمعه داريون در اين شهر برگزار شد موجب تعجب مسوولين شهرستان شيراز از جمله فرماندارشيراز شده است.


گفته مي شود كه: يوسف بذرافكن كه كارشناس امور تربيتي است به دليل كمبود امكانات و همچنين نبود نيروي انساني كافي در اين كانون قصد دارد از مسووليت خود در كانون فرهنگي آموزش و پرورش داريون استعفا دهد و مجددا به تدريس در مدارس بپردازد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

  1. از تاریخ قبل از نیمه شعبان تا روز بازدید فرماندار از داریون دو سه مورد کتبا و شفاها به اعضای شورا اطلاع داده میشده که فرماندار و همراهان از داریون بازدید میکنند اما متعاقبا با پیام تلفنی اعلان لغو برنامه میشده است.تا اینکه مجددا برای تاریخ دو شنبه 26 تیرماه اعلان بازدید فرماندار و همراهان از داریون شده بدون قید جلسه اداری یا شورای شهرستان. باتوجه به لغوهای مکرر وقت های قبلی یکی از اعضا که بستگانش فوت شده بوده به سفر اجباری میرود و دیگری هم بی اطلاع از جلسه اداری غایب بوده است. عدم اطلاع رسانی صحیح از ناحیه برخی اشخاص مطلع شورا به همکاران خود مورد شک و تردید و جای سوال می باشد.

  2. سلام علیکم شب شما به خیر لینگ ارتباط قطع است از این طریق پیغام گذاشتم. امشب مطلب جدید دارید ؟

  3. سلام من موضوع رو پیگیری کردم هر دو نفرشون اعتراض داشتند به عدم اطلاع رسانی صحیح و این که اصلا خبری از جلسه اداری نبوده بهتره برگزار کنندگان جلسه توضیح بدن

  4. اصلا با عقل جور در نمیاد که کسی عضو شورا باشد و از زمان جلسه بی اطلاع باشد اینها همه بهانه هست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن