اخبار ويژه

اخبار ويژه داريون نما/شنيده مي شود كه…

شنيده مي شود كه: مدتي است در شهر داريون عده اي به تبليغ دين زرتشت مي پردازند.ظاهرا اين افراد كه طعمه هاي خود را از ميان جوانان بعضا ساده دل انتخاب مي كنند با دادن وعده هايي خاص به تبليغ دين زرتشت مي پردازند.
آزادي بيشتر بين دختر و پسر، بي توجهي به مسايل مذهبي و… از جمله مسايلي است كه مبلغان دين زرتشت مطرح مي كنند. اين مهم نشان مي دهد كه كارهاي فرهنگي بيشتري بايد در سطح منطقه داريون انجام شود.


گفته مي شود كه: دو عضو شوراي اسلامي شهر داريون(حجت الاسلام سيد عباس هاشمي و اشرف السادات چاووش زاده) كه در جلسه شوراي اداري شهرستان شيراز كه در داريون برگزار شد حضور نداشته اند  اعلام كرده اند به دليل تغيير پياپي وقت جلسه و عدم اطلاع رساني صحيح نتوانسته اند در اين جلسه مهم شركت كنند!

برچسب ها

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

  1. سلام علیکم این مساجد هستند که مرکز تبلیغ دین وتوسعه فرهنگ اسلامی است ،در حالی که شهر داریون ( به غیر از محله دیندارلو )، فقط یک مسجد دارد واز طرف دیگر این شهر تا چند سال قبل فقط یک روحانی بومی داشت (مرحوم حجت الاسلام درویشی ) ،اگر قرار است برنامه های فرهنگی و مذهبی پیشرفت کند با وضع فعلی و امکانات و شرایط فرهنگی مو جود نمی توان توفیق چندانی داشت . در این شهر امکانات فرهنگی امکانات در حداقل است ، برای پیشرفت فرهنگی باید زیر ساخت های آن را فراهم کرد و قدر مسلم تنها راه مقابله با فعالیتها ضد فرهنگی و ضد مذهبی تقویت فعالیتهای فرهنگی و مذهبی است و این هم راهی ندارد جزء تو سعه و تجهیز مراگز فرهنگی و مذهبی مانند مساجد ، کانونهای فرهنگی ، هیات مذهبی، تربیت نیرو های مذهبی و فرهنگی و منسجم کردن فعالیتهای فرهنگی و مذهبی

  2. بیکاری و نداشتن شغل باعث شده که جوانان تمایل به مذاهب دیگر پیدا کنند چون افرادی که به تبلیغ این مذاهب می پردازند به جوانان وعده های دلفریب رفتن به خارج و ازادی دختر و پسر میدهند. پس بر ما وتمامی مسولین واجب است که با فراهم اوردن اشتغال زایی و دیگر امکانات فرهنگی همانطور که استاد عزیزم جناب بذرافکن فرموده اند امکان این فعالیتها را از دشمن بگیرند.

  3. من احساس میکنم عدم اطلاع رسانی صحیح به این دو عضو عزیز شورا به صورت عمدی بوده است. پیگیری کنید چرا اطلاع رسانی اینقدر ضعیف بوده است؟

    1. سلام
      ببخشيداحساس شما اشتباه است شما از كجا مي دانيد كه اطلاع رساني نشده وانهم نسبت عمدي را را صراحتا گفته ايد اي كاش رييس شورا در اين باره نظر مي داد . شما در اين نظر مقداري جانب دارانه نوشتيد چون من هر مطلبي كه تا الان از شما خوانده ام بدون جبهه گيري بوده است و انشاءا… از اين به بعد هم آن صداقت شما را درباره نظرهايتان ببينيم.با تشكر از الطاف شما برادر گرامي جناب آقاي محمد صالحي ديندارلو

  4. اقای صالحی عزیز اگر کسی بخواهد در جلسه ای شرکت کندروی قله ی قاف هم که باشد از زمان و مکان ان اطلاع پیدا میکند مانند کسی که خودش را به خواب زده که هركاري كني بيدار نمي شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن