اخبار

کریم زارع از دانشگاه آزاد رفت

 کریم زارع رییس سابق منطقه یک و نماینده تام الاختیار این دانشگاه در سه استان جنوبی کشور برکنار شد.
خبرگزاری ایرنا به نقل از یک منبع مطلع گزارش داد که زارع از این سمت برکنار شده و امروز چهارشنبه حجت الاسلام عبدالرضا جمال زاده دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد استان لرستان و رییس دانشگاه آزاد واحد خرم آباد به عنوان نماینده تام الاختیار جدید این دانشگاه معرفی می‌شود.
کریم زارع با تایید خبر تغییر مسوولیت خود به ایرنا گفته 20 مسوولیت از 40 مسوولیتم در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی بوده  و تا به امروز هیچ گاه از مسوولیت های خود استعفا نداده‌ام.

karimzare
کریم زارع همچنین در خصوص برکناری دکتر حقیقت از ریاست دانشگاه آزاد شیراز گفته است  آیت الله هاشمی رفسنجانی را فردی آزاد اندیش و از ارکان نظام می دانم و با شناختی که از آیت الله دارم ایشان نسبت به این کار رضایتی ندارند. 
زارع هر چند برکناری رئیس دانشگاه ازاد شیراز به دلیل انتقادات حجت الاسلام روحانی از سیاست‌های هاشمی رفسنجانی را تلویحا رد کرده اما در عین حال گفته که هر گونه تعرض به حرمت استادان و روحانیت را غیرمنصفانه و غیرقانونی می دانم چه برسد این که در قبال آیت الله هاشمی رفسنجانی به عنوان بنیانگذار دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

3 دیدگاه

  1. زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
    هر کسی آید و نغمه خود خواند و اهسته رود
    صحنه پیوسته به جاست..
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

  2. باز هم یک بومی دیگر دستش از مسوولیت هایی که به حق از عهده اش بر می آمد کوتاه شد مثل دیگرانی که در منطقه خودمان قدر زحماتشان را ندانستيم و غیر بومیها جایشان راگرفتند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا