اخبار

امام جمعه داریون: از همین حالا به فکر کمبود معلم باشید

خبرنگار:یوسف بذرافکن|
حجت الاسلام محمد امین عزیزی در خطبه دوم نماز جمعه منطقه داریون در مورد کمبود معلم در سال جدید تحصیلی در منطقه داریون تذکر داد.

وی گفت : سال قبل هم در مورد این موضوع مهم تذکر داده شد ولی متا سفانه مشکل همچنان به وقت خود باقی است.

حجت الاسلام عزیزی یکی از دلایل کمبود معلم که گاهی تا یک ماه از سال تحصیلی ادامه پیدا می کند یکسان بودن امتیاز خدمت در شیراز و داریون دانست. وی ادامه داد وقتی برای معلمین منطقه داریون نسبت به شیراز امتیاز چندانی وجود ندارد معلمان هم برای آمدن به روستا ها و شهر داریون تمایل چندانی نشان نمی دهند .

امام جمعه منطقه داریون از اداره آموزش و پرورش و شوراهای شهر و روستا خواستار پیگیری مشکل کمبود معلم در منطقه داریون شد تا دانش آموزان با آرامش سال تحصیلی جدید را آغاز کنند .

***********************

توضیح داریون نما:با وجود تذکر هفته گذشته داریون نما به روابط عمومی ستاد نماز جمعه اما متاسفانه باز هم این دوستان در ارسال مشروح اخبار نماز جمعه کم کاری کردند. در اینجا از آقای یوسف بذرافکن به جهت ارسال خبر نماز جمعه این هفته داریون قدردانی می کنیم.

4 دیدگاه

  1. با تشکر از آقای حجت الاسلام عزیزی، که به مشکلات واقف هستند. اما لازمه که مسئولین ذی ربط در کنار فکر کردن به مشکلات، هر از گاهی حلشون هم کنند…

  2. با سلام ، با توجه به فارغ التحصیل بودن برخی از جوانان شهر داریون ، خصوصا خانمها ، فکر میکنم اگر نیروهای بومی برای این کار استخدام شوند مشکلی نخواهد بود و خانمهایی که پس از فراغت از تحصیل جویای کار هستند مجبور نخواهند شد برای کار در شهر های دیگر جستچو کنند.

  3. با سلام خدمت همشهریان عزیز
    همانطور که امام جمعه محترم فرمودند مهمترین دلیل عدم تمایل فرهنگیان حتی معلمین داریونی به خدمت در داریون عدم احتساب امتیاز خدمت در روستا برای آنهاست. پس میطلبد که ایشان و سایر مسئولین در این زمینه پیگیری کنند که این امتیاز به کسانی که در مدارس داریون تدریس میکنند تعلق بگیرد.چرا که دانش آموزان داریونی بسیار مستعدند وبسیاری از مشکلاتی که در مدارس شیراز شاهد ان هستیم خوشبختانه در داریون دیده نمیشود واین برای یک معلم بسیار اهمیت دارد.من به عنوان یک فرهنگی داریونی با وجود اینکه خودم به خاطر مشکلاتی که دارم کار کردن در مدارس داریون برایم میسر نیست با توجه به تجربه کوتاهی که از بودن در کنار دانش آموزان کوشای داریون دارم همیشه بین همکارانم در شیراز از آنها دفاع کرده ام و هر وقت در مدارس نمونه شیراز از جمله مدرسه راضیه ، شاهد و…دختران ممتاز و نمونه شهرم را میبینم احساس غرور میکنم.به امید موفقیت همه عزیزانمان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا