اخبار

شهرداری داریون خط کشی کرد!

با تحسین این حرکت خوب شهرداری داریون آرزو می کنیم جناب رستم پور که به اخلاق نیک شهره است منشا کارهای بزرگ و خوب دیگری نیز در داریون باشد.

البته این کار کار بزرگی نیست اما به هر حال قابل تقدیر است.

راستش از ساعتهای میدان ورودی شهر داریون خبری نداریم،نمی دانیم همچنان این ساعتها خراب هستند یا این که درست شده اند!

 

16 دیدگاه

 1. با سلام…

  من تا کنون به خاطر پی گیری امور شهرک صنعتی، چندین بار با جناب آقای رستم پور، جلسه داشته ام و شخصا اخلاق نیک ایشان را تایید می کنم.

  به نظر من، ایشان فردی پر کار، تیز بین، منظم و وقت شناس و وظیفه شناس هستند و امور شهرداری را در راس کارهای خود می دانند.

  هر چند روی ساعت کاری نیروهای تحت امر خود حساس هستند و راضی نمی شوند کسی را بی دلیل در خارج از ساعت اداری نگه دارند ولی خود ساعت کاری نمی شناسند و آرام و قرار ندارند و دائم بین داریون و شیراز برای پی گیری امور در رفت و آمد هستند. در عین حال خود را هم عقل کل نمی دانند و انتقاد پذیر هستند.

  الحمدلله نیازی به چاپلوسی و پاچه خواری ندارم و داریون هم زندگی نمی کنم که بخواهم با تعریف و تمجید بی مورد کارهایم را در شهرداری پیش ببرم.

  ولی خب، دور از انصاف دیدم به عنوان یک داریونی، تکرار می کنم فقط به عنوان یک داریونی، آن چه را به چشم دیده ام بازگو نکنم.

  هر چند ایشان نیز مسلما مثل همه ی مسئولین دیگر، عیب و ایراد دارند ولی محسنات و عزم و اراده ی قوی را در ایشان مشاهده کردم که فکر می کنم می توانند شهردار موفقی برای داریون باشند و این حسن انتخاب را به شورا تبریک می گویم.

  البته یک حسی به من می گوید که ایشان قبل از پایان دوره ی خدمتشان، ساعت چهار سویه ی داریون را از بیخ و بن می کنند و خیال همه را راحت می کنند. این خط و این هم نشان !

  … جناب آقای رستم پور به شهر محروم ما خوش آمدید. هر گلی بزنید به سر خودتان زده اید. داریون به تمام معنا، محروم است و مردمش نیز واقعا مظلوم واقع شده اند.

  اگر هم چنان تا آخر با انگیزه و پشت کار، کمر همت ببندید و به این مردم خدمت کنید، اجر اخروی زیادی را نزد پروردگار عالمیان از آن خود کرده اید. ولی اگر خدای ناکرده دچار عجب و غرور و خود بزرگ بینی بشوید و در جهت پیشرفت شهری که به هر حال مسئولیت اداره اش را پدیرفته اید به عمد و یا به لحاظ کوچک شمردن کار، سهل انگاری کنید، بدانید اجر خود را ضایع کرده اید و مردم را نا امید.

  پس از درگاه ایزد منان برای شما و برای مردم زحمت کش و مظلوم شهری که دیگر شما هم جزوی از آن هستید و با خانواده اتان در آن زندگی می کنید آرزوی موفقیت و بهروزی را دارم.

  هم چنان پویا و پایا باشید…

  1. شاید ساعتها درست باشند ماییم که خواب مانده ایم و هی از ساعتها عقب می مانیم به قول سهراب بد نگوییم به مهتاب اگرتب داریم…

 2. به نظرم این خبر اصلا در سطح انعکاس در داریون نما نبود کار بسیار عادی پیش پا افتاده این روزا به نظر میرسه سایت داریون نما داره یه چهره مثبت موجه را از شهردار جدید ترسیم میکنه البته من به عنوان یه خواننده عادی نظرمو گفتم به هرحال این حس رو القا میکنه که یه طرفداری جانبدارانه از شهردار جدید در داریون نما شکل گرفته

 3. باسلام
  من خیلی وقت بودکه نظرنگذاشته بودم .الان هم مجبورشدم پیام بزارم .من ارادت خاصی خدمت آقای داریون نمادارم ولی00000نمیدونم هدف سایت داریون نماازگذاشتن این خبرروی سایت تمسخر شهرداری داریون بوده یا000000خبرکم داشتند0/0ولی به هرحال دیگه خیلی زشته که یه شهرداربعدازگذشت این هم مدت ازتصدص پست شهرداری فقط 4کیلورنگ خرج شهرداریون کنه 0البته من خودم اطلاع دارم که شهرداری ازنظرمالی اوضاعش خرابه ودرآمدی نداره ولی این دلیل نمیشه بایدبرن دنبال بودجه های عمرانی واین شهر فقط به اسم شهرداریون روسروسامان بدهندکه دیگه همه دارن کم کم ازداریون مهاجرت میکنند0به فکر مکانهای تفریحی مثل پارک سینما و0000باشیدلطفا

 4. سلام علیکم ،هرچند این کار از وظایف شهرداری است اما تاکنون انجام نشده بود . البته شهرداری خیابان کشاورز را هم خط کشی کرد که این کار می تواند به کاهش خطرات و تهسیل آمد و رفت در شهر کمک کند و به حال تشکر چیز خوبی است .مطمنا اگر شهر داری کارهای بزرگ تر دیگری هم انجام دهد سایت مردمی داریون نما آن را انعکاس می دهد چو ن این سایت متعلق به مردم است و شهر هم متعلق به مردم .

 5. نام میدانی که این ساعتها در آن هست میدان شهدا نام دارد و حال آمده اند و تندیسی غربی در آن قرار داده اند در صورتی که بهتر بود از آثار و تندیس شهدا استفاده می شد

  1. سلام کمال جان…

   همان طور که در دیدگاه قبل گفتم یک حسی به من می گوید که این تندیس عوض می شود. خدا را چه دیده اید، شاید هم همان شد که شما می گویید.

 6. سلام ، از داریون نما برای دیدن نقاط مثبت تشکر می کنم ، شهر خوب را شهروندان خوب می سازند .

 7. من مطمئن هستم اگه شورای دوره قبل بودو هیچ کار خاصی انجام نداده بودند، تا حالا داریون نما وبرخی از کاربران خاص آبروشون روبرده بودند . اینکه گفته می شود که مشکلات مالی وجود دارد مگه دوره قبل مشکل مالی وجود نداشته ، مگه شهرداری درآمد خاصی قبلا داشته که الان ندارد ، ولی خداییش شورای توانمندی بودند وبانی کارهای متعددی شدند که ما هرچه جلوتر برویم قدر آنها رو بیشتر می دانیم .واز انتخاب جدیدمون پشیمانتر!!!

 8. درپاسخ به کمال ، مگه المان استفاده شده در میدان شهدا تصویر چگوارا یا هیتلر ویا مستهجن است ، ول کن تورو خدا تمام مشکلات ما حل شده مونده همین ساعت وامونده توی میدان شهر که هرروز سایت داریون نما یا از ساعتش که عقب وجلوه ایراد میگیره یا از عقاب روی سرش !!!

  1. سلام آقا قل مراد
   خوشبختانه فرهنگ ما آنقدر غنی و پربار است که احتیاج به وارد کردن فرهنگ از غرب نداریم نام این میدان شهداست و برآزنده آن این تندیس یا به قول شما المان غربی نیست این تندیس به هیچ عنوان سنخیتی با نام این میدان ندارد

 9. کاشکی یک خیری پیدا می شد و این ساعت فلکه ورودی داریون را تعوبض می کرد و یا شورای شهر یک جلسه فوق العاده با حق الجلسه دو برابر برای حل مساله ی ساعت ورودی شهر داریون برگزار می کرد و یا اگر این ها هم ممکن نبود این ساعت ار بر می داشتند و صورت مساله را کلا پاک می کردند چون تاکنون چند شهر دار نتوانسته اند آن را حل کنند !

 10. شورای شش ساله قبلی هم خراب کاری زیاد داشتند و گلی به سر مردم نزدند که جدیدی ها بزند

 11. سلام
  قل مراد جان خودت را ناراحت نکن
  ما همه بی سوادان قرن 21 هستیم
  تافلر میگه :
  بی سوادان قرن 21 کسانی نیستند که نمیتوانند بخوانند و بنویسند
  بلکه کسانی هستند که نمیتوانند آموخته های کهنه را دور بریزند و دو باره بیاموزند

 12. در پاسخ به کاربرمشخص باید عرض کنم دراینکه هرکدام از شوراهای دوره های قبل دارای نقاط ضعف عدیده به قول جناب عالی بودند شکی نیست ولی اگر منصفانه قضاوت کنیم نه مغرضانه وچشم دیدن!! داشته باشیم عملکرد موفقی داشتن مگر اینکه مثل شما فقط آسمان رو نگاه کنیم وچشم دیدن زمین رو نداشته باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا