اخبارهمه

راهپیمایی روز جهانی قدس در داریون+تصاویر

خبرنگار:یوسف بذرافکن؛عکس ها: روح الله قربانی|

به گزارش داریون نما در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان مردم منطقه داریون از بردج تا ایزدخواست در صفوفی به هم فشرده در حالی که کفن پوشان بسیجی پیشاپیش آنها حرکت می کردند راهپیمایی خود را از حوزه بسیج امام کاظم (ع) داریون به سمت مصلی نماز جمعه شروع کردند ، تظاهر کنندگان روزه دار با شعار «مرگ بر آمریکا » و « مرگ براسرائیل » خواستار خاتمه دادن جنایات اسرائیل غاصب بر علیه فلسطینیان مظلوم شدند و با قرائت قطنامه سراسری روز قدس حمایت خود را از مردم مظلوم غزه و فلسطین اعلام نمودند .

 حجت الاسلام کشاورز سخنران این مراسم با شکوه، با اشاره به گوشه ای از جنایات اسرائیل غاصب که با حمایت استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا انجام می شود حمایت از مردم مظلوم فلسطین و زنان و کودکان بی دفاع را وظیفه ای دینی ،ملی و انسانی دانست ،سپس تظاهر کنندگان در نماز جمعه منطقه داریون شرکت نمودند ، حجت الاسلام محمد امین عزیزی امام جمعه منطقه داریون در خطبه دوم ،ضمن تشکر از تمام مردم منطقه داریون به خاطر شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس ، جنایات رژیم جعلی اسرائیل را برعلیه مردم مظلو م و بی دفاع و کشتار گسترده زنان و کودکان رامحکوم نموده و گفت: شعار حمایت از غزه و فلسطین یک شعار همیشگی است و مردم ایران تا پیروزی نهایی مردم فلسطین در کنار آنان خواهند ماند .


3 دیدگاه

  1. سلام…

    ضمنا امام جمعه محترم داریون در آخر خطبه ی دوم، به مشکلات پیش روی منطقه اشاره کرد و یکی از راه کارها را ایجاد شهرک صنعتی در منطقه دانست و از مسئولین خواست که در این راه تمام تلاش خود را بکنند.

  2. به امید شکست همه دشمنان بشریت بالاخص اسراییل و آمریکای جنایتکار و پیروزی مسلمانان و مستضعفان در سرتاسر جهان.ان شاءاله با آمدن صاحب حقیقیمان عید واقعی را به چشم ببینیم.پیشاپیش عید بر همه روزه داران عزیز مبارک باد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا