طنز و كاريكاتور

توضیحی درباره یک مطلب؛تصاویری که حذف شد

روز یکشنبه 29 اردیبهشت سال گذشته در بخش طنز سایت داریون نما با رضا رستمی متولی فرهنگسرای داریون شوخی تصویری انجام دادیم بدین نحو که با استفاده از رایانه عکسهای او را دست کاری کردیم.

برای این کار صد البته ابتدا از خود رضا رستمی اجازه گرفتیم و او هم پذیرفت.

نکته جالب این که پیشنهاد این کار را یک دوست معنوی مشترک که به نوعی مسوول آقا رضا هم هست داد و ما هم پذیرفتیم.

این مطلب منتشر شد و مورد استقبال هم قرار گرفت. با این وجود چندی است که بعضی از نزدیکان و دوستان آقا رضا با ارسال ایمیل و پیامک و دیدگاه نسبت به این مطلب اعتراض داشتند که چرا فقط با آقا رضا شوخی شده.

خوب این نمونه از طنزها در کار رسانه مرسوم است خصوصا این که از او نیز به خاطر این کار اجازه گرفته بودیم.

با این وجود اما روز گذشته پیامکی از یکی از نزدیک ترین افراد به آقا رضا دریافت کردیم که او خواهان حذف تصاویر کاریکاتوری جناب رستمی شده بود.

با وجود این که این کار از لحاظ حرفه ای صحیح نبود اما به احترام این بزرگوار عکسهای کاریکاتوری جناب رستمی را از سایت حذف کردیم.

برای ندیدن !عکس های کاریکاتوری آقا رضا اینجا کلیک کنید!

6 دیدگاه

  1. سلام دوست خوب
   بحث پشیمانی نیست. ما که از این کار پشیمان نیستیم. ما فقط به خواهش تاکید می کنیم خواهش یکی از نزدیکان جناب رستمی اهمیت و ارزش قایل شدیم. همین.

 1. سلام داریون نما…

  ممنون که روی بنده خدایی را پس نزدید و با وجود غیر حرفه ای بودن، این کار را کردید.

 2. واقعا خیلی باید تو بحث فرهنگ به عده کار کرد حتما چیزی بوده ناراحتی به این خانواده رسیده که این خواسته رو مطرح کردند ولی میشه علت رو حدس زد متاسفم برای خودمون با این فرهنگ در عصر حجر مونده !!!!!!!!!!!!

 3. یه نکته دیگه این کار قرار بود ادامه پیدا کنه یه علتش چرا ادامه پیدا نکرد یعنی فقط این اقا جنبه شوخی داشت همه جدی بودند!

 4. سلام
  شاید از لحاظ بنده انجام چنین کاری برگرفته از اصرار بیش از حد آشنای آقای رستمی بوده که این طور هم هست . خوب اشکال نداره دیگه پیش میاد . ولی در خواست ایشان زیاد جالب نبود. و در اصل انگار که دیگه تیشه به ریشه این کار زدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا