اخبارهمه

انتقاد شدید امام جمعه داریون از اعضای شورای اسلامی این شهر

امام جمعه منطقه داریون در خطبه های نماز عید سعید فطر شهر داریون ضمن فراخواندن همگان به رعایت تقوا از مردم متدین خواست که مواظب زبان خود باشند و از ارتکاب به گناه بپرهیزند.

وی افزود: عده ای وقتی از گزینش برای تحقیقات محلی راجع به جوانان متقاضی استخدام می آیند زیاد سخت گیری می کنند و ایراد ها و اشکلات کوچک افراد و خانواده ها و بستگان آنان را بزرگ جلوه می دهند و با سرنوشت فرزندان مردم که با سختی به مراتبی رسیده اند بازی می کنند.

به گزارش داریون نما امام جمعه داریون با اشاره به برگزاری نماز عید سعید فطر در پایتخت به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت اله خا منه ای نماز گزاران را به استماع سخنان رهبری و تبعیت از ایشان توصیه کرد و گفت امروز مساله فلسطین و مردم مظلوم غزه اولویت اول جهان اسلام است مردم ما می گویند هم غزه هم لبنان جانم فدای اسلام.

امام جمعه داریون
امام جمعه داریون

حجت الاسلام محمد امین عزیزی در خطبه دوم با تشکر از خدمات همه دوره های شوراهای شهر از تعامل صددرصدی شورای دوره قبل با دفتر و ستاد نماز جمعه تشکر کرد. وی همچنین ضمن  انتقاد شدید از شورای اسلامی دوره چهارم  در سخنتنی گفت : علی رغم نام گذاری سال ۱۳۹۳ بعنوان سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی » از طرف مقام معظم رهبری و اولیت فعالیتهای فرهنگی ، شورای اسلامی فعلی و شهر داری چه اقدامی در زمینه ی فعالیتهای فرهنگی انجام داده است ؟

وی افزود:شورای اسلامی شهر چرا در مورد تهیه سیستم صوتی برای برپایی راهپیمایی روز جهانی قدس اقدام نکرده است ؟ همه اش می گویند می خواهیم کوچه ها را آسفالت کنیم ! پس چرا آسفالت نمی کنند ؟ رییس شورای شهر و شهر دار می گویند : اعضای شورای اسلامی شهر دست ما را بسته اند ! اعضای شورا در قریب به یک سال گذشته کدام جلسه را در مورد فعالیتهای فرهنگی با امام جمعه شهر برگزار کرده اند ؟

امام جمعه داریون اظهار داشت:چرا شورای اسلامی با امام جمعه شهر و ستاد نماز جمعه تعامل ندارند ؟ چرا با معتمدین و اهالی جلسه ندارند و مشورت نمی کنند ؟ مگر تنهایی کاری به پیش می رود ؟ من تا ساعتی که در شهر مسئولیت دارم وظیفه دارم آنها را نصحیت کنم و دست از امر به معروف و نهی از منکر بر نمی دارم . من مردم را مانند خانواده خودم می دانم .مردم مشکلات دارند و باید به مشکلات رسیدگی شود .

10 دیدگاه

 1. این دوره افراد منتخب شورا در نوع خودشون منحصر به فرد هستند یه جورند انگار از افق اومدن اصلا قابل درک نیستند انگار برای داریون غریبه هستند من کامل موافق سخنان امام جمعه محترم داریون هستم بخصوص در را هپیمایی روز قدس وقتی داشتم از شیراز می اومدم واقعا بی برنامگی بدجور تو ذوق میزد البته من فقط از کنارشون رد شدم نمیدونم شاید من اشتباه میکنم

 2. بسمه تعالی
  فلسفه وجودی تشکیل شوراهای شهر و روستا ، استفاده از خرد جمعی به منظور پیشبرد امورات داخلی شهر و یا روستا و نهایتاً اتخاذ مناسب ترین تصمیم در جهت عمران و آبادانی شهر می باشد . ضمن تأیید گلایه بحق امام جمعه محترم داریون ، بنده تاکنون هیچ اخبار و اطلاعی در مورد نشست اعضای شورا نشنیده ام یا شاید در جریان نمی باشم . به هر حال لازم است اعضای محترم شورا درصدد دفاع از عملکرد خود باشند و گزارشی از ابتدای عضویت خود در دوره جدید به همشهریان ارائه دهند . به نظر می رسد هم اکنون شورا در حاشیه قرار گرفته و وظایف خود را به خوبی انجام نمی دهند (البته قصد جسارت به هیچ یک از اعضای محترم شورا ندارم ولی به عنوان یکی از ساکنین داریون حق اظهار نظر در این رابطه را دارم)
  متشکرم .

 3. جانا سخن از زبان ما می گویی!! احسنت به این امام جمعه شجاع ومردمی ما همه با شما هم عقیده هستیم، متاسفانه شورای جدید هرگونه هزینه درزمینه های فرهنگی اجتماعی را بیهوده می پندارند

 4. اگه کارتون قبلا و فعل به شهرداری افتاده باشه بهتر می تونید قضاوت کنید همین که این پنج تن خونه شهردار را اوردن داریون و شهرداری مثل دوره قبل کرایه رهن خونه شهردار در شیراز رو نمیده جا تشکر داره از بابت کار فرهنگی تا اونجا که من دست و پا شکسته میدونم جشن نیمه شعبان با هزینه کمتر نسبت به سالهای گذشته ، کمک به حسینیه، انجام پروژه تپه نور الشهدا برای زنده نگه داشتن یاد شهدای بزرگ میهن اسلامی، کمک جهت برپایی ایام فاطمیه، نصب بنر برای مناسبتها و اعیاد مذهبی مختلف ، نصب لامپهای تزیینی و اذین بندی شهر،جایگزینی سبد رمضانیه جهت افراد نیازمند شهر به جای برگزاری مراسم افطار ی که قبلا افراد غیر نیازمند دعوت می شدند کارهای خوب فرهنگی هست

  1. نمی دونم ما کجای دنیا قرار داریم، که باید از اینکه شهردار “شهرمان” در شهرمان ساکن است خوشحال باشیم…؟!!

 5. سلام ممنون امام جمعه داریون در این روز صحبتهای زیبایی بیان فرمودند انشالله همیشه سلامت باشند

 6. با سلام خدمت دوستداران داریون
  من درست یادمه در جشن فرهنگی نیمه شعبان که توسط شورای شهر و شهرداری برگزار شده بود شهردار جوان شهرمان مژده آسفالت معابر شهر را به مردم داد. چند روز پیش هم تو روزنامه خبر مناقصه آسفالتو دیدم جدول گذاری و کانیو هم که شروع کردن پس ما عادت داریم نیمه خالی لیوانو ببینیم همت کنیم و بهشون امید بدیم جوان هستند دیگه

 7. وای چقدر کار انجام دادن و مردم ندیدن!!
  اولا فکر نکنم پولی بابت رهن واجاره منزل به شهردارهای قبلی داده باشن وثانیا مگه رهن واجاره منزل شهردار جدید در داریون پرداخت نمیشه وثالثا جشن میلاد امام زمان هرسال بسیار باشکوه برگزار میشد اگه راست میگوید هزینه کمتر پرداخت شده هزینه های هر دودوره را جهت اطلاع عموم منتشر کنید و رابعا اگه تپه نورالشهدا نیز آماده سازی شده نیز با پول باقی مانده شهردار قبلی که در زمان تودیع خود بیان کردن 600میلیون بوده هزینه شده !! شما بفرمایید تاکنون چقدر بودجه جذب کرده اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا