داريون نما

“داریون نما” در پربیننده ترین سایت حوادث کشور

بر اساس توافق مسوولین سایت “حوادث دات نت” از امروز شنبه 25 مردادماه 93 بنر تبلیغی سایت داریون نما در این سایت قرار گرفت.

با این کار از این پس خوانندگان داریون نما بیشتر و بیشتر خواهند شد و از طریق این سایت خوانندگان جدیدی به سایت داریون نما اضافه خواهد شد.

t20_header_logo

سایت حوادث دات نت و بنر تبلیغی داریون نما را می توانید اینجا ببینید.

3 دیدگاه

  1. با سلام خبر خوبی است البته امیدوارم که به هیچ عنوان اخبار تلخی از داریون نما در این سایت منتشر نشود و هر چه است خوبی باشد و خوشی .در ضمن فکر می کنم قبلا اخبار سایت داریون نما در این سایت انعکاس داشته است .

  2. ورود آزادگان سرافزار به ايران اسلامي

    «اگر روزي اسراء برگشتند و من نبودم، سلام مرا به آنها برسانيد و بگوييد خميني در فکرتان بود»
    ” امام خميني(ره) ”

    روز 26 مرداد 1369 ، ميهن اسلامي شاهد حضور عزيزاني بود که پس از سال‌ها اسارت در زندان‌هاي مخوف رژيم بعثي صدام، قدم به خاک پاک ميهن اسلامي خود مي‌گذاشتند. اين روز يکي از خاطره‌انگيز‌ترين روزهاي تاريخ انقلاب اسلامي است که شاهد حضور و آزادي مرداني بود که در راه عهد و پيماني که با خدا بسته بودند، مجاهدت و استقامت ورزيدند و آنها توانستند در سال‌هاي زجر و شکنجه، با وجود درد و بيماري جسمي، روح و روان خود را حفظ کنند و تقوا و مردانگي خود را مضاعف نمايند تا در بازگشت به ايران اسلامي در صحنه‌هاي مختلف اجتماعي، سرمشق و نمونه‌اي براي صلابت و استقامت مردان و زنان ايران اسلامي باشند.

    منبع : “مرکز اسناد انقلاب اسلامی “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا