گزارشهمه

کامران خورشیدی زیر ذره بین داریون نما

گذشت یک سال از  فعالیت  اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر داریون فرصت مناسبی است تا عملکرد اعضای این شورا مورد نقد و بررسی کاربران سایت و مردم عزیز شهر داریون قرار گیرد.

به یاری خدا قصد داریم هر پنج عضو شورای اسلامی شهر داریون را زیر ذره بین ببریم و عملکرد آنان را نقد کنیم.

کامران خورشیدی عضو شورای اسلامی شهر داریون
کامران خورشیدی عضو شورای اسلامی شهر داریون

در مطلب قبل داریوش شکری رییس شورای اسلامی شهر داریون را زیر ذره بین بردیم . امروز اما سراغ کامران خورشیدی  دیگرعضو شورای اسلامی شهر داریون رفته ایم. کاربران گرامی داریون نما لطف کنند و درباره عملکرد این عضو شورا دیدگاه های خود را مطرح کنند.

کامران خورشیدی ظاهرا مدیرعامل شرکت تعاونی کشاورزی دامداران داریون است. درباره او گفته می شود با توجه به شرایط کاری اش بیشتر در داریون حضور دارد و در دسترس تر است.

او بر خلاف رییس شورا روابط عمومی نسبتا خوبی دارد و برخی کاربران داریون نما در دیدگاه های ارسالی خود از نوع برخورد صمیمانه و باحوصله او تمجید کرده اند.

در این بخش دیدگاه های شما خوبان درباره عملکرد کامران خورشیدی عضو شورای اسلامی شهر داریون منتشر می شود با این توضیح که داریون نما از انتشار دیدگاهها و نظراتی که حاوی توهین باشد جدا خودداری می کند.

23 دیدگاه

 1. با سلام به همه داريوني ها و داريون نمايي ها
  بذاريد يه داستان براتون بگم
  يه شب اعصابم خيلي خورد بود از خونه ساعت 1 نصفه شب زدم بيرون همينجوري تو لاك خودم بودم كه از شانس من پاسگاه جلو من رو گرفت كه كجا نصفه شبي ، كي هستي و از اين حرفا .نگو همون روزا دزدي ميشد تو داريون.گفتن بايد بريم پاسگاه .منم داشت سكتم ميزد كه اي واي جواب بابام رو چي بدم آبروم رفت.يهو ياد كامران افتادم ،حالا ديگه ساعت شده بود 2.به مامورين گفتم آقاي خورشيدي منو ميشناسه كاملا ،اگه اون تاييد كنه قبوله ،ائنا هم قبول كردن .خلاصه زنگ زدم كامران دو تا زنگ خورد برداشت.گفتم شرمنده مزاحم شدم ،گفت شما گفتم حامد كدوم حامد ،حامد فلاني ،گفت آهان خدا خفت كنه نصفه شبي چته؟جريان رو بهش گفتم گوشي رو دادم مامور باهاش صحبت كرد و اونا هم به ضمانت كامران ولم كردن
  نكات :1-هيچوقت نصفه شب تو كوچه ها پرسه نزنين
  2-اگه زدين حتما كارت شناسايي با خودتون داشته باشين
  3-شورا بايد هميشه در دسترس مردم شهرش باشه

  1. اگه متوجه شده باشین امسال چهارشنبه سوری خیلی داریون بهتر و ساکت تر از از سال های قبل بود.
   چند روز قبل چهارشنبه سوری آقای خورشیدی رو دیدم که تو یکی از آرایشگاه های داریون داره با جوان ها که اونجا بودن صحبت میکرد و میگفت امسال میخام برا داریون آبرو داری کنین و …. همه هم قشنگ گوش میدادن و میگفتن باشه ،خیالت راحت.اتفاقا گوش هم دادن و خیلی ساکت تر بود.شب هم دیدم شهردار و آقای خورشیدی با ماشین آتش نشانی اومدن تو خیابون و آتش سر جاده رو خاموش کردن.خسته نباشه.خدا توفیقش بده

 2. اینقدر ناراحتم فرجی دانا استیضاح شد رای اعتماد از مجلس نگرفت اونم تو هفته دولت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. باسلام

  این نوع رفتارهای سلیقه ای و ایجاد فضای بسته و محدود باید گفت متاسفانه اصلا در حد و شان یک سایت که ادعای حرفه ای بودن و معتبر بودن و خوب بودن دارد نیست. به نظرم میومد که سایت فضای بازتری ایجاد میکرد و یک سایت مستقل میبود اما به نظر می رسد به خاطر برخی ملاحضات غیر ضرور در ایجاد یک فضای باز انتقادی جهت بیان نظرات و دیدگاه های کاربران با اندیشه ها و تفکرات مختلف ناتوان است و بیشتر وابسته به یک تفکر محدود و نظرات خاص است. با اینگونه رفتارها و بیان صرفا نظرات خاص مطمئن باشید که در انجام رسالت خویش موفق نخواهید بود و با حرفه ای و مستقل بودن فاصله زیادی خواهید داشت. و این باعث خشکیده شدن اندیشه های مختلف و جولان دادن تفکرات خاص خواهد شد و نبود تضارب آرا در جامعه متاسفانه مشکل اصلی و بزرگ جامعه ماست که همواره به بهانه های مختلف مانع از شنیده شدن بیان ها و اندیشه های مختلف خواهند شد.
  این که شما با ایجاد یک فضای مجازی فرصتی برای بیان مشکلات و مسائل منطقه ایجاد کرده ایدو با وجود مشکلات فراوان مدیریت سایت را انجام می دهید جای تشکر و قدردانی فراوان دارد اما مستقل نبودن شما می تواند یک نقص بزرگ برای سایت باشد. شاید بهتر باشد که در سیاست های کاری خود تجدید نظر کنید و به یاد داشته باشید همیشه تعریف و تمجید خوب نست بعضی مواقع بسیار لازم و ضروری است که انتقادهای صریح بیان شود تا مسئولین به خود بیایند. آیا شما غیر از این فکر میکنید؟ اگر اینطور است لطفا بیان کنید تا ما بتوانیم در زمینه رابطه خود با سایت تصمیم گیری کنیم چون من به شخصه نمیتوانم و نخواهم توانست چشمم را بروی حقایق ببندم و صرفا برای منافع گروه یا خوشایند افراد خاصی بیان نظر کنم. به یاد داشته باشید که هیچ کس به جز انبیا و معصومین, مصون از خطا و اشتباه نیست و خط قرمز هم در جامعه ما کاملا مشخص و معلوم است ولی متاسفانه باید گفت که سایت داریون نما حالا یا به جهت رابطه دوستانه یا به جهت تحت نفوذ بودن افراد یا گروه های خاصی از بیان بعضی دیدگاه ها که به نظر بنده می تواند سازنه ( هر چند اندک) باشد خود داری میکند و خط قرمزها را خیلی خیلی پائین کشیده حتی به مسئولین محلی با پست های نه چندان بزرگ و مهم هم رسانده است. و مطمئن باشید با این رویه نخواهیم توانست نواقص و مشکلات را شناسایی و برطرف کرد ودر ایجاد یک جامعه عادلانه موفق نخواهیم بود.
  خاطر نشان میکنم که رهبری معظم انقلاب در یک سخنرانی که خود شنیدم بیان کردند که مخالفت با نظرات ایشان در زمینه نظرات کارشناسی هیچ ایراد و اشکالی از نظر ایشان نخواهد داشت اما حالا چرا شما اینقدر محافظه کار بوده و در ایجاد یک فضای بسته تلاش میکنید جای سوال فراوان دارد.
  با تشکر

  1. دوست عزیز فعال داریون نما با سلام
   ابتدا از دلسوزی شما تشکر و قدردانی می کنیم. شما همواره با بیان نظرات مفید خود ما را راهنمایی کرده اید.
   اما درباره این دیدگاهتان ذکر چند نکته ضروری است.
   ابتدا این که اگر انتقادی مطرخ می شود باید با ذکر نام واقعی افراد باشد این مورد را از نظر قانون بیان کردیم. نام شما “تربری” نام واقعی شما نیست اما چون در قالب دیدگاهها مطالب خود را منتشر می کنید ایرادی بدان وارد نیست اما همین بخش دیدگاهها هم برای خود محدودیت دارد.
   شما در دیدگاه اخیر خود از نیروی انتظامی انتقاد کرده اید. انتقاد از نیروهای نظامی در رسانه ها محدودیت دارد و به بیانی دیگر شما نمی توانید انتقاد خاصی از نیروهای نظامی و انتظامی بیابید. تازه شما با نام غیر واقعی این مطالب را نوشتید قطعا با انتشار چنین مطالبی مدیر سایت در محکمه های قضایی پاسخگوست نه شما. مدیر سایت هم به قوانین آشنایی کامل دارد و کار غیر قانونی نمی کند که بعدا بخواهد جوابگو باشد البته در جایی که حق مردم تضییع شود انتقاد به جا هم کرده ایم و به عنوان مثال شهرداری اسبق داریون از مدیر سایت شکایت کرد و البته نتوانست کاری از پیش ببرد اما شما هم به ما حق بدهید که به جهت رعایت قانون نتوانیم هر مطلبی را در سایت منتشر کنیم.
   در رابطه با این که گفته اید :” متاسفانه باید گفت که سایت داریون نما حالا یا به جهت رابطه دوستانه یا به جهت تحت نفوذ بودن افراد یا گروه های خاصی از بیان بعضی دیدگاه ها که به نظر بنده می تواند سازنه ( هر چند اندک) باشد خود داری میکند” باید خدمت شما عرض کنیم سایت داریون نما وابسته به هیچ ارگان و گروهی نیست و در کار رسانه ای هم دوستی را جایز نمی داند.
   سایت دریون نما دوستان خوبی چون شما دارد اما بدانید که با هیچ مسوولی دوست نیستیم که اگر بودیم لااقل روز خبرنگار مسوولی به خود زحمت می داد و با یک تماس تلفتی این روز را تبریک می گفت. در حالی که….

 4. سلام

  حدیثی معروف از امام بزرگوار امام علی(ع) با این مضمون هست که می فرمایند: در جامعه ای که حق مظلوم از ظالم با لکنت زبا گرفته شود عدالت مرده است.
  واقعا ما با جامعه آرمان گونه و عدالت طلبانه مولایمان چقد ر فاصله داریم. اگر ادعای پیرو علی بودن داریم پس رفتارمان نیز علی گونه باشد.
  بازهم میگویم ما در زمینه حقوق شهروندی ( وضع قوانین , اگاهی جامعه از حقوق به حقه خود و اجرای قوانین) جای خالی و نقطه چین های فراوان داریم.
  کاش یه جایی پیدا میشد که بدون ترس و دلهره بدون نگرانی از آینده و بدون صدها مورد دیگر با نام واقعی خود حرف دلت را بدون کنایه و ایما و اشاره زد.
  من که حرف های نگفته بسیار دارم اما دریغ از یک گوش شنوا

  مدیریت محترم سایت ممنون از پاسخگوییتان

 5. بازم خدا رو شکر خورشیدی محافظه کار نیست و تا جایی که بتونه کار مردم راه میندازه.خداییش

 6. یکی از اقوامون چند مدت بود با زنش قهر بود.شنیدم آقای خورشیدی تا جایی که بتونه کمک میکنه و قبلا هم تو آشتی کنون دست داشته رفتم پیششون و بهش گفتم و یه خواهش ازش کردم که اسمی از من وسط نیاد .بنده خدا وقتی بهشون گفتم گفت با کمال میل و طی چند جلسه صحبت با دو طرف و خانواده هاشون که لج کرده بودن آشتیشون داد و الان خیلی هم با هم خوب شدن .منم از اون روز تا حالا شدم طرفدارشون و به خودم افتخار میکنم که بهشون رای دادم.موفق باشه

  1. سلام با تشکر از نادر و محمد و داریونی تازه کار و طرفدار بابت کامنتهایتان به اطلاع شما دوستان یا دوست عزیز چند اسمی می رساند پیامهای شما طی یک ساعت اخیر همه از یک آی پی رایانه ارسال شده است.
   به بیانی دیگر شما ممکن است یک نفر با نامهای مختلف باشید. البته ممکن است دیگرانی که به رایانه و اینترنت دسترسی ندارند نظرات خود را به شما گفته اند و شما نظرات آنها را نیز درج می کنید. که خوب مانعی نیست!

   1. با سلام خدمت آقای داریون نما
    باید به عرضتان برسونم بنده داریونی غیر مقیم داریون هستم و دیشب که جمعه بود چندتا از اقوام خونمون بودن و بحث در مورد آشتی کنون اون دوتا بنده خدا بود که بحث به آقای خورشیدی رسید و تصمیم گرفتیم برای تشکر هرکدوم کارایی که از ایشان دیدیم رو بازگو کنیم.
    اینجوری شد که همه از کامپیوتر ما با نام های متفاوت پیام گذاشتیم.
    با تشکر از حسن نظر شما.. موفق باشید

 7. مهم اینه که رییس جمهور گفتند با تغییر یک نفر در کابینه مسیر عوض نمیشه ومهم تر اینه که فرجی دانا مشاور رییس جمهور شد و نکته ی که ما میبالیم به خودمون اینه که خوشبختانه هیچ کدام از نمایندگان محترم شیراز در مجلس در صف استیضاح کنندگان فرجی دانا نبودند
  به قولا فرجی دانا رفت دانایی دیگر میاید …….

 8. در مورد اقای خورشیدی هر چی گفته شد به نظر به بحث اصلی کلا بی ربط بود
  قرار بود اینجا در مورد اقای خورشیدی انهم در مقام یکی از اعضای شورا نظر داده بشه در چارچوب شورا ووظایف شورا نه چیزی دیگری!!!!!!!!!!
  اما متاسفانه ایشان اصلا نقد نشده اند اگر هم تمجیدی صورت گرفت به شورا ربطی نداشت و نکته قابل توجه این که در داریون هیچکس نه اطلاعات خوب موثق داره که شورا را به نقد بررسی بکشاند ونه اصلا به وظایف شورا اسلامی اگاه هستند که بتوانند نظری بدهند و اعضای شورا را در بوته نقد قرار دهند این خودش خیلی حرفه وجای بسیار تاسف داره ………….
  وبازم هم متاسفانه !ما در سنجیدن افراد در مسولیت های مهمی چون شورا فقط تیپ این چیزها پیش پا افتاده را در نظر میگیریم چون به مسولیت اصلی ایشان واقف نیستم پس خرده نگیرم چرا داریون پیشرفت در خور ندارد! عیب از خودمان است!!!!!!!!!!

 9. سلام من هم با نظر آسمان موافقم ، گرچه ایشان از نظر شخصیتی وبه اصطلاح دوستان مردم دار هستند ولی این برای یک عضو شورا اصلا کافی نیست ، ایشان تاکنون چه اقدام عملی در حوزه شهر وشهرداری انجام داده اند ، خوب بودن که کافی نیست ، راضی نگه داشتن مردم با هر ترفندی که کاری نداره ، بعضی ازاعضای شورا برای خوب نشان دادن خود نزد عوام ، به راحتی با هر خواسته آن ها موافقت می کنند ومیشن آدم خوبه ولی با این کارهاشون حق اکثریت مردم را تضییع می کنن!

 10. سلام بر منطقه ی داریون همیشه سرافراز…

  در این مورد با نظر آسمان موافقم.

  اعضای محترم شورا همه باید نقد بشوند. همان طور سایر مسئولین منطقه مثل شوراهای روستاها، شهردار، نماینده ی آموزش و پرورش داریون، مسئول و اعضای محترم شورای حل اختلاف، مسئول فرهنگسرا، مسولین ادارات آبفا و برق و مخابرات، مسئول بهزیستی، مدیران مدارس و فرهنگیان محترم، مسئول کانون فرهنگی و سایر مسئولین فرهنگی منطقه، اعضای محترم ستاد نماز جمعه، رئیس درمانگاه و همه و همه ی مسئولین منطقه داریون اعم از بومی و غیر بومی.

  با احدی هم رودربایستی و تعارف و از این جور چیزها نداریم.

  ولی سه نکته را باید در نظر گرفت و هرگز فراموش نکرد:

  ۱ ) سخت مواظب باشیم در نقدهایمان جانب ادب و احترام را نگه داریم و خدای ناکرده دنبال تسویه حساب شخصی و چه و چه نباشیم و تنها خدا را در نظر داشته باشیم و به منظور احقاق حق مسلم مردم زادگاهمان جز حقیقت چیزی نگوییم. خواه تعریف کارهای انجام شده باشد و خواه انتقاد از کارهای انجام نشده یا درست انجام نشده و یا ابتر و ناتمام.

  ۲) فراموش نکنیم که اگر شخصی نقد می شود، نقد حقوقی شود نه حقیقی. هر چند اخلاق و رفتار و کردار و گفتار و در کل، شخصیت حقیقی فرد مخصوصا در برخورد با ارباب رجوع، در چگونگی عملکرد حقوقی او نیز کاملا بی تاثیر نیست، ولی باز هم اگر نقاط قوت و ضعف شخصیت حقیقیش را هم گوشزد می کنیم در راستای سمت و مسئولیتش باشد نه شخصیت فردیش.

  ۳ ) به هیچ وجه از هیچ مسئولی پذیرفته نیست که در برابر پرسش های منطقی و محترمانه و منصفانه ی مردم سکوت اختیار کند. بخشی از مسئولیت، همان پاسخ گویی است و فرقی نمی کند که مسئول چه کسی باشد و چه کارنامه ای را ارائه می کند. نه این که نوع عملکرد او مهم نباشد ! نه ! مهم است و خیلی هم مهم است. ولی حتا اگر مسئولی کاری بکند کارستان، باز هم دلیل نمی شود در مقام پاسخ گویی برنیاید. این در ذهن کوچک من یکی که نمی گنجد !

  و اما یک درخواست از کل مسئولین بومی و غیر بومی منطقه ی داریون :

  عزیزان، کارنامه ی عملکردتان را در انجام مسئولیتی که پذیرفته اید، ارائه نمایید تا مردم در جریان چند و چون قضایا قرار گیرند.
  پویایی و پایایی هر چه بیش تر در انجام خدمت صادقانه و خالصانه را برایتان آرزومندم…

 11. با سلام

  من هم با نظرات آسمان و آقای زارع موافقم
  در این دوره شوراها که تا جایی که من اطلاع دارم حداقل افراد تحصیلکرده و جوان و با انرژی و انگیزه هستند( چه در شهر داریون و چه در روستاهای اطراف) انتظارات بیشتر در زمینه پاسخگویی و تعامل و ارتباط با مردم , مسئولین , شخصیت ها و افراد تاثیر گذار و رسانه ها میرود.

 12. نه اینکه شوراهای دوره قبل افراد بی سوادی بودند! این شوراها باسوادند. بی تجرگی ونداشتن سابقه کار اجرایی دراین شورا بی داد می کند

  1. سلام

   منظور من از اینکه گفتم افراد تحصیلکرده این نبود که شوراهای محترم قبلی بی سواد بودنده اند اینجوری که شما گفتین.. بلکه منظورم انتظار افزایش پاسخ گویی این افرد بود نه چیز دیگر.. تنها ملاک ارزیابی خدمت رسانی به مردم و حوزه انتخابیه خود است و نه هیچ چیز دیگر. البته این گفته شما هم که نداشتن سابقه اجرایی و بی تجربگی بیداد می کند به نظر مبالغه امیز میرسد .. شاید مشکل از جای دیگر باشد و نباید این نقطه ضعف( اگر نقطه ضعف باشد) پشت بی تجربگی پنهان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا