اخبارهمه

مهریان قهرمان مسابقات والیبال یادواره شهدای منطقه داریون شد

خبرنگار:علی مختاری|

به گزارش داریون نما در این بازی تیم خوب و یکدست مهریان  در سه گیم متوالی و با نتایج ۲۵بر۲۳و۲۵بر۲۰و ۲۵بر۲۲ابفای داریون را شکست داد.
تیم جوانان داریون نیز با بازیکنان آینده دار و مستعد خود علاوه بر انجام بازیهای در خورتوجه ،بعنوان تیم برتر اخلاق نیز برگزیده شد.
در این دوره از مسابقات که به میزبانی شهر  داریون برگزارشد ،تیم های شهرداری ،جوانان ،آدینه ،شاهین،شهدای گمنان تربیت بدنی و آبفا از داریون ،شهدای تربرلابیشه و مهریان حضور داشتند که در دو گروه چهار تیمی باهم به رقابت پرداختند.
بنا براین گزارش ،تماشاگران زیادی با شور و هیجان خاصی تیم های مورد علاقه خود را تشویق می کردند که بازی پایانی اوج حضور تماشاگران فهیم منطقه داریون بود که نشان دادند علاوه بر حضور پر شور خود،اخلاق پهلوانی را نیز در هر شرایط رعایت می کنند.
نماینده تربیت بدنی داریون گفت:از کلیه تماشاگران فهیم و سایرعزیزان بخصوص بهرام کرمدار، عبادی رییس آبفای داریون و رویین تن معاون اداره برق این شهر که زحمات زیادی  برای هر چه بهتر برگزار کردن آن متقبل شدند صمیمانه تشکر و قدردانی می کنیم.

اسامی تیم قهرمان:غلام حسین حجتی،رستگار زارع،وحید حجتی،محمد زارع،مهدی آزاد،امین حجتی،حسین زارع،محمد زارع،محمدمهدی حجتی،مرتضی زارع،مجتبی خسروی،ذوالفقار زارع.

6 دیدگاه

 1. سلام
  آفرین علی آقا پسر خوب.
  خوبه حالا تیم مهریان سالن ندارن واسه تمرین مداوم. چقدر این داریون بی ذوق و بی انگیزه بازی کرد.

 2. باسلام خدمت آقای داریون نما که مطالب من روروی سایت نمیگذارند.من یه سوال ازآقای مختاری دارم واون اینه که این عکسی روکه گذاشته برای خبرش ازکجاآورده آیااین عکس مربوط به تیم قهرمان هست یانایب قهرمان اگه امکانش هست آقای مختاری جواب این سوال من روبده ممنون میشم .

  1. جناب آقای مختاری عزیز سلام .منظورم همین عکسی هست که برای گزارشتون گذاشتید.این عکس نه مربوط به تیم قهرمان هست نه نایب قهرمان .درضمن من خودمطلع هستم که جناب آقای بذرافکن یک سی دی عکس حا3ی حداقل بیست عکس دراختیارداریون نماگذاشتنداین انصاف نبودکه این مسابقات اینجوری پوشش داده شوند.بازهم اززحمات شماتشکرمیکنم .

 3. با سلام و تشکر از خبرنگار فعال داریون نما جناب آقای مختاری عزیز و آقا رضای گل که اگر همانی باشد که من تصور می کنم، از کاربران قدیم داریون نما هست و من به محض ورود به داریون نما، شاهد دیدگاه های او بودم …

  به گمانم منظور آقا رضا، عکس گوشه ی سمت راست تیتر ” مهریان قهرمان مسابقات والیبال یادواره ی شهدای … ” است که در فهرست ” تازه ترین مطالب ” می شود دیدش.

  شاید خوب بود متولی محترم داریون نما، این عکس را در متن هم جای می داد.

  و شاید هم بهتر بود که خود آقای مختاری، زحمت تهیه ی یک عکس از مسابقات و سنجاق کردن آن به متن گزارش را می کشید.

  در هر صورت، از نظر من، گزارش مسابقات ورزشی در داریون نما، توسط داریون نما و خبرنگاران آن، کاری ارزنده است. ولی اغلب، آن قدر مختصر و گاه کم تصویر است، که برای افرادی مثل من که ساکن داریون و شاهد برگزاری مسابقات نیستیم، اطلاعات ناقصی را در اختیار می گذارد.

  با آرزوی پویایی و پایایی بیش تر خبرنگاران داریون نما و بیش از پیش، جاری و ساری شدن کاربران عزیز ….

  1. سلام خدمت جناب آقای زارع .شمابه بنده حقیرلطف دارید.حدس شمادرسته منظورم همین عکس هست که نه به تیم قهرمان مربوطه نه نائب قهرمان .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا