اخبارهمه

رالی خاورمیانه و شمال افریقا ازتربرلابیشه گذشت

خبرنگار:علی مختاری|

مسابقات رالی خاورمیانه و شمال افریقا با شرکت دو تیم خارجی و ایرانی به میزبانی شیراز در حال برگزاری است که یکی از مسیرهای این مسابقه روستای تربرلابیشه است.
به گزارش داریون نما در پایان روز نخست از آغاز رالی خاومیانه راجرفقالی ازلبنان،خلیفه العطیه و محمدقلعه بانی ازتیم ایران خودرو به ترتیب اول تا سوم شدند و اشکان مسگرهاازتیم ایران خودرو،حسین قطب واردلان غزنوی ازتیم سایپا به ترتیب چهارم تا ششم شدند.

مسابقات رالی خاورمیانه در شیراز (عکس)
رقابت های رالی خاورمیانه از روز  پنجشنبه گذشته به طور رسمی از تخت جمشید آغاز شده بود امروز عصر به کار خود پایان می دهد.
مسابقات رالی خاورمیانه و شما افریقا در ۲۷گروه دو نفره در جیران است که ۱۵ناظر بین المللی از کشورهای آلمان ،سوییس ،فنلاند،سوریه ،قطر،امارات و کویت بر روند کار آنها نظارت دارند.
این مسابقات  با حضور ۳۰ تیم داخلی و خارجی که از روز پنجشنبه در تخت جمشید شیراز آغاز شد و شرکت کنندگان پس از طی مسافت ۲۵۰کیلومتر و عبور از شهرهای مرودشت، زرقان،تربرلابیشه ، ارسنجان و خرامه در کنار دریاچه آباده طشک استان فارس امروز(جمعه) به کار خود پایان می دهد.
بدین ترتیب با توجه به برگزاری این مسابقات بین المللی ،نام روستای تربرلابیشه از منطقه داریون بر بلندای اخبار و خروجی های بین المللی قرار گرفت.

5 دیدگاه

  1. سلام .
    از گردنه حسین آباد خودمون اومدن از کنار کوه بزرگ داریون “گدوان” به سمت رحمت آباد و ارسنجان رفتن. تمام منطقه داریون شامل این مسیر بود.

  2. سلام
    اتفاقا روز عبور از مسیر تربرلابیشه همزمان با تشیع جنازه یکی از اموات بود که درست قسمتی از مسیر از کنار گلزار روستا می گذشت که مردم با دیدن شرکت کنندگان استقبال خوبی از آن ها کردند. حتی در جریان مسابقه یکی از شرکت کنندگان دچار حادثه شده بود که جوانان علاقه مند به سرعت به کمک او شتافتند.

  3. پس یه موج انرژی وشادی این روزها از داریون گذشته.!خداروشکر.کی باشه توی منطقه داریون هم شرایطی فراهم باشه که مردم غیر غم آب ونون کمی هم به فکر سلامت وشادی وتفریحات سالم وانرژی بخش باشن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا