اخبارهمه

کرمدار مسوول سازمان لیگ هیات فوتبال فارس شد

سایت هیات فوتبال فارس نوشت:بهرام کرمدار از نیروهای باتجربه و باسابقه مدیریتی قوی در فوتبال فارس است.او پیش از این مدیر خزانه داری و پشتیبانی هیأت فوتبال وعضو شورای راهبردی هیات فوتبال استان فارس بوده است.

متن این حکم بدین شرح است:

جناب آقای بهرام کرمدار

با سلام

احتراما با عنایت به تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی بموجب این ابلاغ به سمت مسئول سازمان لیگ هیأت فوتبال منصوب می شوید.

امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران در راستای مسئولیت این کمیته شاهد ارتقا بیش از پیش هیات باشیم. موفقیت و بهروزی روزافزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت داریم.

با تشکر و دعای خیر

غلامعلی هنرپیشه

رئیس هیات فوتبال فارس

*سایت داریون نما این موفقیت را به بهرام کرمدار که از داریونی های دلسوز است تبریک می گوید و آرزو می کند وی در مسوولیت جدید نیز مانند مسوولیت های گذشته اش موفق باشد.

39 دیدگاه

 1. جناب آقای کرمدار
  بر خویش فرض می دانم از سوی خود انتصاب شایسته و مدبرانه حضرت عالی را صمیمانه تبریک عرض نمایم.
  ازدرگاه ایزدمنان عزت، سربلندی جنابعالی را مسالت دارم

  1. جناب آقای قربانی سلام
   سپاسگزارم. منتظر حضور سبزتان مانند گذشته در ورزشگاه حافظیه هستیم.

 2. باسلام
  جاب آقای کرمدار
  بنده نیز این انتصاب شایسته و موفقیت بزرگ را به شما برادر بزرگوار تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم

  1. جناب آقای ظهرابی با سلام
   لطف شما تازگی ندارد، سلامتی شما آرزوی قلبی ماست

 3. دوست عزیز جناب آقای کرمدار :انتصاب شايسته جنابعالي به عنوان مسئول سازمان لیگ هیأت فوتبال فارس را تبريك عرض نموده و باور دارم که بی گمان حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گراني از تجربه ، نويد بخش نشاط و تحرك بيش از پيش در ورزش استان خواهد گرديد.
  اين انتصاب كه قطعاً نشأت گرفته از توانمنديهاي فرهنگی ، ورزشی ، مديريتي و كارنامه درخشان حضرتعالي در خدمت رساني بوده را به شما تبريك و تهنيت عرض نموده و از خداوند متعال توفيق روز افزونتان را در تمامي مراحل زندگي مسئلت دارم .

  1. جناب آقای شرفی پیشکسوت و دوست عزیز سلام از لطف شما سپاسگزارم.
   علاقه مندی و حضورتان در ورزش، به خصوص ورزش منطقه داریون همیشه برای ما افتخار بوده است. از نزدیک شاهد پیگیری مشکلات ورزش منطقه داریون توسط شما و برادرانتان بوده ایم. انشا الله با حضورتان در ورزش منطقه داریون موجب دلگرمی جوانان خواهید بود.

 4. جناب اقای کرمدار با سلام انتخاب شایسته شما را به سمت جدید تبریک می گویم . بدون شک ما به خود مان افتخار می کنیم که یک داریونی شایسته و توانمند ، ارزشی و اخلاق مدار در سطوح بالای ورزش استان فارس به خدمت می پردازد
  عرصه ورزش نیازمند افراد توانمند ی است که اخلاق و ورزش را در هم آمیزند و به ورزش نگاه فرهنگی داشته باشند ،
  مسلما جنابعالی شایسته مدارج بالاتر حتی در سطح کشور هستید ، اما فراموش نفرمائید که ورزش داریون به کمک های فکری ومشارکت های شما صددرصد نیازمند است به امید موفقیت روز افزون جنابعالی و همه افرادتوانمند و شایسته منطقه داریون در پست های مختلف .

  1. جناب آقای بذرافکن استاد عزیز سلام و درود
   بدون شک شما مایه افتخار بنده و اهالی منطقه داریون هستید. حضور شما در سنگر علم و دانش و فرهنگ پشتوانه عظیمی برای این منطقه بوده و خواهد بود. ممنون از ارشادات شما. بنده هم برای شما و تمام جوانان انقلابی و ولایتمدار منطقه داریون آرزوی موفقیت دارم. همیشه افتخار دارم که در ورزش منطقه داریون گام بردارم.

 5. سلام جناب آقای کرمدار عزیز …

  انتصاب شایسته ی جنابعالی برای تصدی مسئولیت خطیر و مهم سازمان لیگ هیأت فوتبال استان فارس را که بی شک در رشد و شکوفایی جوانان ورزشکار استان فارس بسیار تاثیر گذار است به شما و جامعه ی ورزشکاران و ورزشدوستان تبریک و تهنیت عرض می کنم. بدان امید که تجارب و دانش و استعدادهای شما در زمینه ی ورزش بتواند گره گشا و کارآمد باشد.

  از درگاه ایزد منان پویایی و پایایی مضاعف را برایتان آرزومندم.

  1. سلام جناب آقای زارع گرامی …
   با تشکر از الطاف همیشگی شما استاد عزیز، راهنمایی های شما موجب دلگرمی ماست. همیشه به استعداد و دانش فرهنگی معنوی و علمی شما افتخار می کنیم. موفقیت جوانان ولایتمدار منطقه داریون به خصوص شما سرباز ولایت آرزوی قلبی من است.

 6. برادر عزیز و گرامی جناب آقای کرمدار
  سلام علیکم
  بنده هم به نوبه خود انتصاب شایسته و به حق را به جنابعالی تبریک گفته و برایتان ارزوی موفقیت و بهروزی بیشتر در تمامی عرصه ها خصوصا ورزش استان داریم
  باشد که در سایه خداوند متعال خدمات ارزنده ای را به منطقه ورزشدوست داریون داشته باشید.

  1. جناب آقای مختاری
   همیشه جوانان منطقه داریون در نظرم یکسانند. جناب عالی از خوبان روستای دودج و منطقه داریون هستید. شما از پیشکسوتان ورزش منطقه بوده که با حضور و قلم زیبایتان موجب دلگرمی ورزش منطقه داریون هستید (البته به دور از حاشیه سازی!!!).

 7. سلام جناب آقای کرمدار صمیمانه انتصاب بجا و شایسته جنابعالی را به عنوان مسئول سازمان لیگ هیأت فوتبال تبریک می گویم. امید است در پرتو الطاف حضرت حق، بیش از پیش موفق و پیروز باشید…

  1. نازنین کاربر فعال و دقیق دایون نما
   با سلام و تحیات الهی، حضور شما و دیگر کاربران فعال در پیگیری مطالب داریون نما به خصوص مطالب ورزشی موجب دلگرمی ماست. از نظرات و پیشنهادات شما استقبال مینماییم. سپاسگزارم

 8. باسلام
  جناب آقای کرمدار
  انتصاب شایسته را به شما تبریک عرض نموده و موفقیت روز افزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

 9. به نام خدا ، با سلام ، جناب آقاي كرمدار ، انتخاب بجا و شايسته جنابعالي را به سمت مسئول سازمان ليگ هيئت فوتبال استان فارس ،خدمت جنابعالي و تمامي مردم شريف منطقه داريون صميمانه تبريك عرض نموده ، توفيق روزافزون شما را از خداوند متعال خواهانم . محمد زارعي مسئول نمايندگي آموزش و پرورش داريون

  1. جناب اقای زارعی عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکارانتان درسنگر تربیت و اموزش منطقه داریون و از شما سپاسگزارم .در وصف شما وهمکارانتان به این جمله حضرت امام ره اشاره نمایم که فرمودند:معلمی شغل انبیاست.

 10. یعنی پست مهمیه که این همه تبریک می گید؟
  نمی دونم شایدم باشه و من در جریان نیستم.

  1. سلام محمدرضا
   امام علی ع فرمودند: اگرپست ماندنی بود به من و شما نمیرسید.
   عزیزانی که محبت کردندتبریک گفتند از دوستان و همشهریان هستند و خواستند این جانب رادرخدمتگزاری به جامعه ورزش تشویق نمایند از انها و شما درهوشیاری این جانب سپاسگزارم.

 11. بسیار خوشحال شدم.
  جناب اقای کرمدار انتصاب بجای شما را تبریک می گویم و از خداوند منان پیروزی و موفقیت تان را آرزومندم

  1. سلام جناب برزگر ممنون از محبت شما منتظر حضور وهمکاری گرمتان درصحنه ورزش به خصوص ورزش منطقه داریون هستیم.

 12. دوست وبرادر عزیز جناب حاج بهرام کرمدار
  انتصاب شایسته جنابعالی به سمت مسئول
  سازمان لیگ هیئت فوتبال را صمیمانه تبریک
  عرض مینمایم
  واین حکایت ازشایستگی وذکاوت بالای شما
  دارد وموجب افتخار برای من وتمامی دوستان
  میباشد انشاالله که این پله های ترقی برای
  شما متوالی وپیوسته باشد

  1. سلام سید محسن عزیز سپاسگزارم. لطف ومحبت و زحمات شما دربرگزاری مسابقات لیگ برتر کشور به یاد ماندنیست .خاطرات دوران کودکی نیز همینطور. جهت یادآوری خاطرات کودکی همین را بس که همیشه شما و آقا داریوش آویزان بنده و دوست عزیزم شهید کورش زارع بودید وهمیشه بازی کودکانه ما را زهر مارمان می کردید.درهرصورت یاد آن روزها به خیر ….هرجا هستید برای شما وخانواده محترم آرزوی سلامتی دارم.

 13. سلام .من هم به نوبه خودم این انتخاب شایسته رو به اقای کرمدار جامعه ورزش… ورزش دوستان …وداریونی های عزیز تبریک میگم
  من اقای کرمدار نمیشناسم میشه حدس زد که قدر دان هستند بااین همه کار باز هم به خودشون زحمت دادند وبه یکایک دوستان جواب دادند واین خیلی با ارزشه ….

  1. سلام فانوس.
   لطف جنابعالی مستدام باد.تنتان سالم ایمانتان پابرجا.
   دوستان وهمشهریان باعث افتخار بنده هستند.پاسخ محبت آنها رحمت است برایم. ازآشنایی شما خرسندم.

 14. با سلام خدمت دوست گرانقدر جناب کرمدار
  انتصاب شایسنه حضرتعالی که نشان از درایت و توانمندی شما دارد و مایه مباهات دوستان و همشهریان شما گشته را صمیمانه تبریک می گویم بدون شک در این سمت نیز به مانند مسولیت های دیگری که بر عهده داشته اید با تعهد مثال زدنی و تعامل قوی پیروز و سربلند هستید انشااله

  1. جناب آقای رسول شرفی سلام
   متشکر از لطف شما. قبلا نیز به دوستان و ورزشکاران منطقه داریون گوش زد نمودم که برادران شرفی همیشه پیگیر مشکلات ورزش داریون بوده اند. انشاالله بازوی محکمی در کنار ورزشکاران منطقه داریون باشید.

 15. با سلام .ضمن تبريك به جناب اقاي كرمدار اميد است با تلاش و كوشش جنابعالي و همكاران شاهد موفقيت فوتبال استان و منطقه داريون باشيم .

  1. دوست عزیز سلام
   از حسن نیت و مثبت اندیشی جناب عالی در خصوص ارتقاع ورزش سپاس گزاریم. سلامتی شما و ورزشکاران منطقه داریون آرزوی قلبی ماست

 16. برادر و دوست گرامی جناب آقای بهرام کرمدار
  با اهدا سلام و احترام و آرزوی توفیق روز افزون، بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به ریاست سازمان لیگ هیأت فوتبال استان فارس صمیمانه تبریک عرض نموده و از درگاه ایزد منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و منویات مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا… خامنه ای آرزوی توفیق خدمتگزاری هر چه بیشتر جنابعالی را خواستارم . رجاء واثق دارد که تلاشها و عنایات خاصه حضرتعالی همچون گذشته در جهت ارتقاء موقعیت هیأت فوتبال استان ادامه خواهد یافت .
  و من ا… التوفیق

  1. سلام جناب آقای محمدی
   وجود جوانان تحصیل کرده و ولایتمدار لازمه پیشرفت ورزش در این برهه لازم و ضروریست. چرا که مقام معظم رهبری جوانان را به تحصیل علم، تهذیب و ورزش سفارش اکید نموده اند. لذا حضور جناب عالی در ورزش فارس نوید آن را به قشر جوان می دهد که در کنار ورزش تحصیلات عالیه را نیز در سرلوحه زندگی خویش قرار دهند. لطف جناب عالی مستدام و افتخار و موفقیت جوانان مومن و متدین آرزوی قلبی همه ماست

 17. استاد گرانسنگ جناب اقای حاج بهرام کرمدار

  احتراما ً

  با تبریک هفته مقدس بسج بر شما مجاهد دفاع مقدس بر خویش فرض می دانم از سوی خود و همه فوتبال دوستان و ورزشکاران انتصاب شایسته و مدبرانه حضرت عالی را به ریاست سازمان لیگ استان فارس صمیمانه تبریک عرض نمایم.

  انتصاب مسرت بخش شما برادر ارزشی ، مؤمن و متعهد در منصب ریاست سازمان لیگ استان فارس بشارت دهنده محیطی پویا و سرشار از شور و نشاط و نوید بخش افزایش فضای ورزشی و بینش در کالبد همه علاقمندان به این مجموعه عظیم فرهنگی ورزشی گردیده است.

  ازدرگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی هیئت فوتبال استان فارس تمنا دارد.

 18. جناب آقای علیرضا دهقانی دوست عزیز
  زحمات و همراهی شما در برگزاری مسابقات لیگ برتر کشور و کسب افتخارات در برگزاری چنین مسابقاتی قابل تقدیر است. بچه های منطقه داریون تلاش و همکاری شما که باعث دلگرمی برگزار کنندگان جام شهدای منطقه داریون در روستای تربر لابیشه گردید را فراموش نخواهند کرد. امید است با حضور سبزتان و با استفاده از تجربیات جناب عالی، برگزاری مسابقات منطقه داریون ادامه یابد. فوتبال فارس به جوانان تحصیل کرده و ولایتمدار همچون جنابعالی افتخار دارد.

 19. سلام بهرام جان … سلام عزیز دل برادر …

  این روزها با دیدن هر کاروانی که راهی کربلاست به یادت هستم. نوجوانی جلو چشمانم ظاهر می شود که چفیه بر گردن، حلقه ی در خانه امان را به صدا در می آورد و با او راهی می شود …

  می دانی چه قدر برایم عزیز هستی و چه جایگاه و منزلتی در قلبم داری… می دانم چه نیت پاکی داری و چه اراده ی محکم و خلل ناپزیر و چه عزم جزمی برای خدمت صادقانه.

  همه ی این ها را می دانی و می دانم… پس همیشه به عهدی که روزی با خدای خود و با دوستان شهیدت بسته ای پایبند باش که هستی و آویزه ی گوشت باشد که همراه و همسفر چه کسانی بودی… مبادا روزی فراموش کنی که …. مبادا از یاد ببری که … می دانم فراموش نمی کنی، می دانم از یاد نمی بری… ولی دائم در خلوت خود و خدایت تکرارش کن و این حقیر سراپا تقصیر را هم دعا کن. دعا کن آدم بشود و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا