منهاي داريون

قرآن را هر روز آنلاین بخوانید

وقتی بحث خواندن قرآن می شود البته که منظور  فقط خواندن آيات نيست، بلكه خواندن، مقدمه‌اى براى فهم قرآن است و درك آن نيز در جاى خود، مقدمه‌اى براى محقق ساختن دستورهاى آن در زندگى فردى و اجتماعى است.

با این مقدمه کوتاه شما را دعوت می کنیم در این مکان مهمان ما باشید و هر وقت گذرتان به اینجا رسید چند آیه از این کتاب نورانی را تلاوت فرمایید.

برای تلاوت قرآن به صورت آنلاین، اینجا کلیک کنید.

4 دیدگاه

  1. با تشکر از مدیر محترم سایت داریون نما
    کار قشنگ و قابل تقدیری است. پیشنهاد میگردد ترتیبی اتخاذ شود تا مطلب فوق به عنوان پست ثابت صفحه اول سایت در نظر گرفته شود تا کاربران به محض ورود به سایت به این مطلب دسترسی داشته باشند. که انشاالله شروع کار کاربران مزین شود به کلام الهی. باشد که مورد قبول درگاه حق تعالی واقع شود.

  2. حضرت آيت‌الله وحيد خراساني تاكيد بسيار مي‌فرمايند كه تلاوت قرآن را به ائمه معصومين خصوصاً حضرت حجه‌بن الحسن (عج) هديه نماييد. متن يكي از توصيه‌هاي ايشان به شرح ذيل است:

    «همه تان از امروز تصمیم بگیرید: هر روز به قدری که برایتان میسّر است قرآن بخوانید، اما به این کیفیت، یعنی از اول که شروع می کنید نصف جزء، یک جزء، هر چه توانستید. نیت کنید این قرآن برای امام زمان، و این هر روز ترک نشود، خلاصه خودتان اهل فهمید، اگر دوره سال هر روز، آن هم قرآن را… چون عزیزتر از قرآن پیش امام زمان گوهری نیست، این قرآن را که کلام الله است، تلاوت کنید، آن هم هدیه به او کنید، اینها همه در دفتر شما ثبت می شود، شب قدر که ورق تقدیر من و تو را، سرنوشت دنیا و آخرت ما را به دست او دادند، وقتی دید دوره سال تو با نماز آنچنان بودی، قرآن را اینچنین خواندی، آن هم برای او خواندی، حالا فکر کن خودت، ببین آن وقت همچو کریمی که تمام عالم بر سر سفره او نشسته اند، چه خواهد کرد با این کسی که یکسال اینچنین کرده؟
    ران ملخی را هدهدی پیش سلیمان برد، دست به سرش کشید، این تاج بر سر هدهد تا قیامت در نسلش ماند، حالا یک دوره سال قرآن بخوانی، هدیه به امام زمان بکنی، آن سلیمانی که هزارها سلیمان گدای درگاه اویند، با من و تو چه خواهد کرد؟»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا