اخبارهمه

گردنه ” تنگزه” آسفالت شد+تصاویر

بهرام کرمدار|

با پیگیریهای شورای اسلامی و دهیاری روستای تربر لابیشه و روستای حسین آباد کربال مسیر 10 کیلومتری این دو روستا که معروف به گردنه ” تنگزه” است به همت کارکنان اداره راه و ترابری استان فارس آسفالت شد. این مهم در نهایت موجب برقراری ارتباط منطقه داریون با روستاهای زرقان و منطقه کربال شده است .
آسفالت این جاده مسیر ارتباطی این مناطق را به یکدیگر نزدیک کرده و عبور و مرور را از این گردنه بن بست فراهم نموده است.به طور حتم ارتباط این دو منطقه وعبور ازاین جاده” میان بر”از اتلاف وقت اهالی جلوگیری کرده و علاوه بر سایر مزیت ها،مبادلات تجاری دو منطقه را نیز افزایش خواهد داد.جا دارد به تمامی عزیزانی که در آسفالت این مسیر مشارکت داشته اند یک خسته نباشید گرم گفته شود.

12

13

14

4 دیدگاه

  1. با سلام

    خوشحالم که بالاخره بعد از سال ها وعده و وعید پیگیری های زیاد این پروژه به اتمام رسید انشالله که بتواند باعث سهولت در ارتباطات بین اهالی منطقه داریون گردد. از تمام مسئولینی که در این زمینه تلاش و همکاری کردند ممنون و سپاسگزارم.
    همچنین استفاده از این مسیر باعث کاهش چشمگیر مسیر ارتباطی بین منطقه زرقان و مرودشت با منطقه داریون و روستاهای اطراف خواهد شد

  2. با سلام شورای اسلامی تربرلابیشه ضمن عرض تشکر و سپاسگزاری از تلاش ها و پیگیری ها همه مسئولین و شورای سابق این روستا که بخش عمده ای از پیگیری ها حاصل تلاش ان عزیزان بوده است و همچنین شورای اسلامی روستای حسین آباد و همچنین تشکر از همه مسئولین و نمایندگانی که در این راه تلاش کرده اند از هم منطقه هایی عزیز دعوت می کند که از این مسیر ارتباطی که سریع تر و ایمن تر از سایر مسیرهای ارتباطی منطقه داریون با منطقه مرودشت و زرقان می باشد استفاده نمایند و این شورا لحظات خوب و سفر ایمنی را در هنگام استفاده از این مسیر و عبور از این روستا برای هم منطقه ای های عزیز آرزومند است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا