اخبار

گزارشی از فعالیت های اخیر موسسه علمی و آموزشی رزمندگان داریون

جلیل زارع|

1)برگزاری همایش توجیهی موسسه ی علمی و آموزشی رزمندگان داریون:
همایش توجیهی ویژه دانش آموزان سال هفتم ، هشتم و اول دبیرستان با حضور کلیه دانش آموزان طرح آیه های تمدن، در سالن اجتماعات فرهنگسرای گل های باغ نبوت داریون برگزار گردید.

در این همایش، ابتدا مهندس حسین کریمی مشاور و پشتیبان موسسه ی رزمندگان داریون، دانش آموزان را با طرح آیه های تمدن و روش های صحیح برنامه ریزی درسی درطول سال تحصیلی بیش تر آشنا کردند.

… و بعد از اجرای برنامه های گوناگون دیگر از پیش تعیین شده، همایش با اهدای کتب کمک آموزشی رایگان به دانش آموزان پایان یافت.

۲ )
برگزاری آزمون مقطع ابتدایی :
اولین آزمون مقطع ابتدایی موسسه علمی و آموزشی رزمندگان داریون روز دوشنبه مورخه ۱۹/۸/۹۳ هم زمان با سراسر کشور در مجتمع گل های باغ نبوت (فرهنگسرای داریون) در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید.

razmandegan

کارنامه های دانش آموزان نیز در کافی نت پارسا/برزگر آماده توزیع است.

والدین محترمی که قصد ثبت نام فرزندانشان در طرح آیه تمدن – گروه “ب” در مقطع ابتدایی دارند می توانند با در دست داشتن شناسنامه ی دانش آموز به کافی نت پارسا مراجعه و با پرداخت هزینه، فرزندان خود را ثبت نام نمایند.

هزینه ثبت نام پایه های مختلف ابتدایی:
پایه سوم و چهارم بدون کتاب: ۲۲۵۰۰ تومان
پایه سوم با ۴ عنوان کتاب: ۶۳۷۱۵ تومان
پایه چهارم با ۴ عنوان کتاب: ۶۴۵۴۰ تومان
پایه پنجم و ششم بدون کتاب: ۳۰۰۰۰ تومان
پایه پنجم و ۱۰ عنوان کتاب: ۹۴۲۴۰ تومان
پایه ششم و ۹ عنوان کتاب: ۹۲۹۲۰ تومان

۳ )
مراسم قرعه کشی برگزیدگان ” مسابقه داریون نما با عنوان “جدول کلمات داریونی” :
این مسابقه که تلاش مشترکی بود از سایت  داریون نما و موسسه ی علمی و آموزشی رزمندگان داریون، در راستای احیای واژگان اصیل داریونی در ماه های مرداد ، شهریور و مهرماه بر روی سایت بود و بیش از چهل نفر در آن شرکت کردند.

از آن جا که اغلب شرکت کنندگان، دانش آموزان تحت پوشش موسسه ی رزمندگان داریون بودند، روز جمعه ۲۳/۸/۹۳ ساعت ۸ صبح در آموزشگاه شهید خوش نژاد با حضور جناب آقای رویین تن، جناب آقای عباسی و دانش آموزان محترم طرح آیه های تمدن برگزار گردید که از بین نفرات برگزیده به قید قرعه پنج نفر به شرح زیر، انتخاب شده و جوایز خود را دریافت کردند:

۱ـ خانم مهسا زارع کوشک مولا
۲ـ خانم لیلا نوروزی
۳ـ خانم بهار زارع
۴ـ خانم فرناز مردانی
۵ـ آقای فردین بذرافکن

۴ )
برگزاری آزمون مقطع دبیرستان :
اولین آزمون پایه های هفتم، هشتم، اول و دوم دبیرستان، دومین آزمون پایه سوم دبیرستان و سومین آزمون چهارم دبیرستان موسسه علمی و آموزشی رزمندگان داریون روز جمعه مورخه ۲۳/۸/۹۳ هم زمان با سراسر کشور در آموزشگاه شهید نادر خوش نژاد برگزار گردید.

دانش آموزان محترم که قصد شرکت در این آزمون ها را دارند می توانند با در دست داشتن شناسنامه به کافی نت پارسا مراجعه و با پرداخت هزینه ثبت نام در این طرح کشوری شرکت نمایند.

هزینه ثبت نام پایه های متوسطه اول و دوم:
پایه هفتم و هشتم: ۴۲۰۰۰ تومان
پایه اول و دوم دبیرستان: ۶۰۰۰۰ تومان
پایه سوم دبیرستان: ۸۰۰۰۰ تومان
پایه چهارم دبیرستان: ۱۴۵۰۰۰ تومان

*قابل توجه دانش آموزان مقطع ششم تا سوم دبیرستان: کلیه کسانی که در طرح آیه های تمدن موسسه رزمندگان ثبت نام کرده و در آزمون ها شرکت کنند نسبت به دانش آموزانی که در آزمون مبنا شرکت خواهند کرد دارای اولویت می باشند.

آزمون مبنا، سالانه یک بار برگزار می گردد که دانش آموزان شرکت کننده به دو گروه ” الف ” و ” ب ” تقسیم خواهند شد. گروه ” الف” از کلیه خدمات موسسه از پایه هفتم تا پیش دانشگاهی ( چهارم دبیرستان ) به صورت کاملا رایگان بهره مند می شوند.

گروه ” ب ” نیز با پرداخت فقط پنجاه درصد قیمت تمام شده ی هزینه ها از کلیه خدمات گروه ” الف ” بهره مند می گردند.

***
در پایان از همکاری تنگاتنگ و زحمات و تلاش های بی وقفه ی آقایان: محمدزارعی رییس محترم نمایندگی آموزش و پرورش داریون، شهاب رویین تن، علی زارع، داریوش عباسی از فرهنگیان محترم داریون، محمدحسین قنبری سرایدار آموزشگاه شهید خوش نژاد، رضا رستمی، حسین و مرتضی کریمی، غلامرضا برزگر، سرکار خانم برزگر و سایر عزیزانی که کم و بیش با موسسه همکاری داشته اند، کمال تشکر و قدردانی را داریم.

” موسسه علمی و آموزشی رزمندگان داریون “

2 دیدگاه

 1. با سلام و تشکر از تمام اجرا کنندگان فعالیت های موسسه علمی و آموزشی رزمندگان، امیدوارم دانش آموزان قدردان و شاکر باشند و فعالیت ها نیز کماکان ادامه داشته باشد…

  1. سلام و ممنون نازنین خانم…

   ما هم امیدواریم چنین شود.

   قطعا استحقاق دانش آموزان داریونی، خیلی بیش از این هاست ولی بضاعت ما اندک است و شرمنده ی گل رویشان هستیم.

   ما به با استعانت از درگاه ایزد منان و یاری مسئولین و مردم فهیم و آگاه زادگاهمان به آینده امیدواریم و برای نیل به اهداف پیش رو هم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنیم.

   بقیه اش هم با خدا. هر چه خودش بخواهد که ما هر قدر هم تلاش کنیم، نهایتا وسیله ایم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا