داريون در قاب

خبري مهم براي ما/داريون نما در ميان پربيننده ترين سايتهاي حوزه خبر و رسانه جاي گرفت

 به ياري خدا وبا توجه به فعاليتهاي گسترده سايت داريون نما در روزهاي اخير خوشبختانه روز گذشته پايگاه آمارگيري سايتهاي فارسي ايران(وبگذر) اعلام كرد كه سايت داريون نما در ميان پربيننده ترين سايتهاي حوزه خبر و رسانه جاي گرفته است.

به گزارش اين پايگاه آمارگيري از مجموع 2490 سايت فعال در حوزه خبر و رسانه، سايت داريون نما روز گذشته با 910 بازديد در رتبه 132 قرار گرفت. به بياني ديگر سايت داريون نما جلوتر از 2358 سايت خبري ديگر قرار گرفته است.

نكته جالب اما اينجاست كه سايت داريون نما در ميان پربيننده ترين سايتها، جوان ترين سايت هم هست كه خود ارزش اين كار را دو چندان مي كند.

ذكر اين نكته خالي از لطف نيست كه از ميان 910 بازديد ديروز از سايت داريون نما 311 بازديد مربوط به داريون و مابقي بازديدها(599) مربوط به ساير نقاط ايران و جهان بوده است.

ديروزسايت داريون نما از كشور آمريكا15 بازديد،آلمان13 بازديد،هلند 11 بازديد و افغانستان 3 بازديد داشته و مابقي مربوط به ساير نقاط ايران بوده است.

با توجه به رتبه ديروز داريون نما مدير چند سايت مختلف كشور از ما تقاضاي تبادل بنر تبليغاتي كرده اند كه اين پيشنهادها در حال بررسي است.

همچنين ديروز يك خبر خوب ديگر هم داشتيم مبني بر اينكه سايت داريون نما در شبكه معتبر سايتهاي سراسري “آمني” پذيرفته شد.

به نظر مي رسد پس از راه يابي سايت داريون نما به بخش مسابقه بزرگترين جشنواره وب ايران، توجه بينندگان مختلف كشور به داريون نما جلب شده است.

اين ها را گفتيم تا داريوني هاي عزيز بدانند با همت آنان در هر كاري مي توان موفق بود.

بي شك اين خبرهاي خوب جز با ياري خداوند بزرگ و همراهي مردم عزيز داريون به دست نمي آيد.

انشاالله داريون نما بتواند پايگاهي باشد كه در سطحي گسترده به معرفي فرهنگ ناب داريون و داريوني در سراسر ايران و جهان بپردازد. بدان اميد.

2 دیدگاه

  1. مدیر محترم سایت شاد می شویم که این اخبار را می شنویم ولی با دیدن این انگیزه و پشتکار شما و این مطلب که می دانیم تا الان از هیچ منبع رسمی هیچ/ونه کمک مالی را قبول نکرده اید بیشتر احساس غرور می کنیم . امید که ما هم بتوانیم این انگیزه و جدیت را در شما تقویت کنیم تا این قبیل کارها الگویی باشد برای دیگر جوانان شهرم داریون .

  2. سلام.واقعا بسیار خوشحال و مسرور شدم از تین خبر وبه خود میبالم.صمیمانه از شما تشکر میکنم.خدابه همراهتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا