منهاي داريونهمه

تجلیل از حسین واحدی پور به عنوان قدیمی ترین چهره رسانه ای کشور

به پاس فعالیت‌های 54 ساله مطبوعاتی حسین واحدی‌پور، مدیر موسسه رسانه ای خبر و قدیمی‌ترین مدیر فعال رسانه‌ای کشور، طی مراسمی از سوی صداوسیما، از تلاش‌های مستمر وی در چاپ و نشر مطبوعات، راه‌اندازی اولین موزه بین‌المللی مطبوعات در کشور و ایجاد بزرگترین چاپخانه مطبوعاتی جنوب کشور، قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

به گزارش “توریسم آنلاین”در ابتداي اين مراسم، به نشانه يكي از آرمان‌هاي انقلاب اسلامي كه آزادي را به ارمغان آورد، تعدادي كبوتر به پرواز درآمد و سپس محمدباقر كشفي، مديركل صداوسيماي فارس طي سخناني، با تبريك دهه پرفروغ فجر، بر لزوم تقدير از پيشتازان رسانه‌اي انقلاب اسلامي تاكيد كرد و گفت: بايد به بهانه‌هاي مختلف از كساني كه عمر خود را صرف تلاش صادقانه در خدمت به مردم كرده‌اند، تجليل و قدرداني كرد و در اين ميان، نخبگان و مفاخر فرهنگي و هنري جايگاه ويژه‌اي دارند كه تجليل از آنها بايد به يك سنت تبديل شود.

مديركل صداوسيماي فارس با يادآوري دشواري‌هاي فعاليت رسانه‌اي، بر تلاش‌هاي 54 ساله مطبوعاتي حسين واحدي‌پور، قديمي‌ترين مديرمسئول فعال رسانه‌اي جمهوري اسلامي ارج نهاد و گفت: آقاي واحدي‌پور از 36 سال قبل و به دنبال پيروزي انقلاب اسلامي، پابه‌پاي مردم حركت كرد و از عهده وظيفه تبيين، تبليغ و معرفي ارزش‌ها و آرمان‌هاي نظام بدون مايل‌شدن به جناح‌ها برآمد.

حسین واحدی پور،مدیر موسسه رسانه ای خبر

كشفي اضافه كرد: من نه‌تنها به‌عنوان يك همكار رسانه‌اي و مدير صداوسيما، بلكه به‌عنوان يك شهروند، وظيفه خود مي‌دانم تمام‌قد از مجموعه فعاليت‌هاي صادقانه ايشان قدرداني كنم؛ چراكه اين فعاليت‌ها امروز به مايه مباهاتي براي مردم فارس تبديل شده است.

مديركل صداوسيماي فارس با يادآوري دشواري‌هاي فعاليت رسانه‌اي، بر تلاش‌هاي 54 ساله مطبوعاتي حسين واحدي‌پور، قديمي‌ترين مديرمسئول فعال رسانه‌اي جمهوري اسلامي ارج نهاد و گفت: آقاي واحدي‌پور از 36 سال قبل و به دنبال پيروزي انقلاب اسلامي، پابه‌پاي مردم حركت كرد و از عهده وظيفه تبيين، تبليغ و معرفي ارزش‌ها و آرمان‌هاي نظام بدون مايل‌شدن به جناح‌ها برآمد.

وي با تاكيد بر اين‌كه امروز در كوران جنگ نرم و تهاجم رسانه‌اي دنياي غرب قرار داريم و مديران رسانه‌ها از افسران مقابله با جنگ نرم دشمنان در حوزه رسانه هستند كه موفق عمل كرده‌اند، تصريح نمود: روزنامه «خبرجنوب» در فعاليت‌هاي خود ثابت كرده است بدون در نظر گرفتن تفكرات سياسي حاكم بر جامعه، در مسير منافع و حفظ وحدت ملي گام برمي‌دارد و آرمان‌هاي نظام را فصل‌الخطاب مي‌داند.

وي همچنين ابراز اميدواري كرد مديرمسئول «خبرجنوب» و همكاران وي در موسسه بين‌المللي خبر، در ادامه فعاليت‌هاي متعهدانه و افتخارآميز خود، موفقيت‌هاي بيشتري كسب كنند.

در ادامه مراسم، حسين واحدي‌پور، موسسه رسانه ای خبر در سخناني با سپاس از مسئولين صداوسيما و خصوصاً آقاي محمدباقر كشفي، به تشريح چگونگي ورودش به حوزه مطبوعات پرداخت و مواردي از تلخي‌ها، شيريني‌ها و حساسيت‌هاي كار در رسانه‌هاي مكتوب كه خود با آن مواجه بوده است را بيان داشت.

واحدي‌پور با بیان مطالبي در مورد راه‌اندازي اولين موزه بين‌المللي مطبوعات و ايجاد بزرگترين چاپخانه مطبوعاتي جنوب كشور تصريح كرد: نشريات خبر بدون وابستگي به هيچ دسته، جناح، گروه، سازمان و حزب و تنها در خط قانون، فعاليت‌هاي خود را ادامه مي‌دهند.

وي يادآور شد: كار مطبوعاتي از ده سالگي با خبرنگاري مجله كيهان بچه‌ها با خون من عجين شده و همچنان پس از 54 سال، در كار مطبوعاتي پرتلاش و مشغول هستم.

واحدي‌پور همچنين مطالبي در مورد راه‌اندازي اولين موزه بين‌المللي مطبوعات و ايجاد بزرگترين چاپخانه مطبوعاتي جنوب كشور بيان داشت و در پايان تصريح كرد: نشريات خبر بدون وابستگي به هيچ دسته، جناح، گروه، سازمان و حزب و تنها در خط قانون، فعاليت‌هاي خود را ادامه مي‌دهند.

در پايان اين مراسم به رسم يادبود، لوح و هدايايي به وي اهدا شد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا