اخبار

برگزاری کلاس های تقویتی شیمی در داریون

غلامرضا برزگر|

هر انسان عالمي در برابر انسانهاي ديگر وظايفي دارد، كه يكي از آنها نشرعلمي است كه به توفيق الهي به دست آورده است .

امام باقر عليه السلام مي فرمایند: ـ زكاه العلم ان تعلمه عباد الله ـ زكات علم اين است كه آن را به بندگان ياد بدهی.

شادابی و شوق علم آموزی در وجودش موج می زد و با انگیزه فراوان جهت برگزاری کلاس همت گمارد.

استاد جلیل زارع را می گویم که در مدت حضورش در داریون 5 جلسه کلاس شیمی جهت دانش آموزان دوم دبیرستان برگزارکرد و تعدادی از دانش آموزان از علم وی بهرمند شدند.


400

6 دیدگاه

 1. باسلام وتشکر از اقای زارع
  اقای برزگر ممنون از اطلاع رسانیتان اما بهتر نبود قبل از تشکیل کلاسها اطلاع میدادید و زمان ومکان برگزاری کلاسها میگفتید تاما هم میتونستیم از علم ایشان بهره ببریم

  1. سلام دانش آموز عزیز ….

   همان طور که می دانید حدود دو سال است موسسه ی علمی و آموزشی رزمندگان داریون را ایجاد کرده ایم. البته تمام زحمات آن بر دوش آقایان غلامرضا برزگر و برادرانش و حسین کریمی و برادرش و خانم برزگر و … است.

   انصافا نماینده ی آموزش و پرورش داریون جناب آقای زارعی و معاون ایشان آقای شیروانی هم در برگزاری آزمون ها کمال همکاری را با ما داشته اند. مدیران و معاونین مدارس دخترانه و پسرانه ی داریون هم سنگ تمام گذاشته اند و هر وقت نیاز به استفاده از مدارس بوده است نه تنها مدارس را در اختیارمان گذاشته اند که همه جوره هم کم حالمان بوده اند. اسم نمی برم تا کسی از قلم نیفتد.

   آقای رستمی هم که دیگر جای خود دارد. گاه و بی گاه مزاحمش بوده ایم. همیشه با روی باز از ما استقبال کرده و به وقت ضرورت فرهنگسرا را در اختیارمان گذاشته است.

   می بینید همه و همه به سهم خود در شکل گیری و ادامه ی روند موسسه کوشا هستند. بی مزد و مواجب دنیوی. در موسسه رزمندگان هیچ کس حقوق نمی گیرد و از منافع مادی حتا به مقدار اندک هم بهره ای ندارد. این خط قرمز ماست.

   اگر نبود همکاری تنگاتنگ داریون نما همین اندک افراد هم از وجود موسسه رزمندگان بی اطلاع بودند. تمام اخبار و گزارش ها و اطلاعیه هایمان هم که کاملا رایگان در سایت منتشر می شود.

   ببینید همه و همه به سهم خود زحمت می کشند تا این بار معنوی بر زمین نماند بلکه تعدادی از دانش آموزان عزیز منطقه داریون بتوانند از خدمات چنین موسسه ای بهره مند شوند.

   با این اوصاف، جلیل زارع که دور از گود در تهران برای خودش نشسته است و فقط تلاش و پی گیری های دوستان را نظاره می کند و لذت می برد چه کار کرده است و چه گلی به سر موسسه و دانش آموزان زده است که باید از او تشکر شود نمی دانم.

   تشکر شما مرا شرمنده می کند. شرمنده ی دستان خالیم. اگر هم می بینید گه گاه من هم نشستی با دانش آموزان دارم بگذارید به حساب این که شما عزیزان را مثل فرزندان خودم دوست دارم و وقتی می آیم داریون اگر دو تا نشست خشک و خالی هم با دانش آموزان نداشته باشم پس چه کار کنم ؟

   و اما روی سخنم را برمی گردانم به آقای برزگر که دیواری کوتاه تر از دیوار ایشان نمی بینم :

   « عزیز دل برادر، همان طور که تلفنی هم عرض کردم قرار ما این نبود. قرار نبود آقای زارع را bold کنید و بچسبانید به داریون نما (ببخشید پارسی را پاس نداشتم ! ). قرار بود صحبت از موسسه باشد نه شخص. زارع نبود یکی دیگر، بالاخره یکی تدریس می کرد دیگر. بانی این کار مهم است که موسسه بود و تلاش های شما و کریمی و رستمی و … . من فقط گفتم اگر قرار است کلاسی باشد برای همه داریونی ها باشد نه فقط برای دانش آموزان موسسه. گفتم تفاوتی بین این و آن نباشد. همین. نگفتم به جای موسسه اسم شخص در میان باشد. »

   و اما پاسخ سوالتان را هم حتما آقای برزگر عزیز، خودشان خواهند داد.

   دانش آموز عزیز، خیلی حرافی کردم. ببخشید و دستان خالی مرا به رویم نیاورید. دوستتان داریم. عزیز مایید.

   باقی بقایتان…

  1. سلام باران عزیز و ممنون از لطفی که به این حقیر سراپا تقصیر دارید.

   … ولی بهترین عملکرد را بزرگوارانی داشته و دارند که با همه ی مشکلات و محدودیت های جورواجور، هم چنان قرص و محکم مانده اند در زادگاهشان و بی هیچ چشم داشت اضافی، مظلومانه و محرومانه، آن چه دارند و ندارند در طبق اخلاص گذاشته اند و خدمت می کنند. این طوری هاست عزیز.

   باقی بقایتان …

 2. سلام دانش آموز
  معذرت می خواهم شرمنده من
  کلاس های شیمی به درخواست دانش آموزان دوم دبیرستان برگزار گردید و تنها از طریق پیامک به آنها اطلاع رسانی شد.
  در صورتی که عضو موسسه باشید حتما جهت کلاس های آینده به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد (التبه کلاس هایی که از طرف نمایندگی رزمندگان داریون برگزار می گردد عضو و غیر عضو ندارد و همه می توانند در آن شرکت کنند.
  در صورتی که عضو نیستید پیشنهاد می کنم ثبت نام کنید و از خدمات موسسه بهره ببرید. اگر نخواستید ثبت نام کنید می توانید شماره تماس خود را به ما بدهید تا به شما نیز اطلاع رسانی شود.
  باز هم از شما معذرت می خواهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا